Skocz do zawartości

podanie na admina - Wlodkowski


ChuckSkull

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Wlodkowkski


2. Imię:Artur


3. Wiek:16 


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre, 7/10


5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Wlodkowski/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Lubię sport, głównie piłkę nożną, oraz gry komputerowe. Dlaczego ja? ponieważ nie zawsze jest jakiś admin na serwie, a często graja odpaleni gracze


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:w dzień powszedni 2/3/4 godziny w weekend 5/6 godzin 


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):W dni robocze 14-17, 19-22 weekend 9-12 16-23


12. Staż w grze counter strike 1.6 4 lata z przerwami 


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )Tak


 


Ps. Myślę że się nadam i proszę o podawanie waszych opinii  tych pozytywnych jak i negatywnych:))


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE przez brak Steam'a, ponieważ 3/4 adminów na cod modzie nie ma steam'a i mnie to drażni zero kontaktu oprócz forum/gg, a ja np. nie mam pobranego gg tylko na stronie gg.pl odpalam .

 

Tyle w temacie  :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za okresem probnym

wszystko masz + ale niestety nie jestem pewny czy masz 16 lat poniewaz jak mowisz przez mikro to po twoim glosie wywnioskowalem ze masz tak 14 lat nie wiem moge sie mylic.i jak ktos cie zabije to tez troszeczke jak dziecko sie zachowujesz ale kazdy zasluguje na szanse wiec jestem za okresem probnym i troche wiesz mniej mow przez mikro bo potem bd mowic ze adminem jest dziecko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pełni popieram "Killerek", również jak on jestem za okresem próbnym.Nie muszę się rozpisywać, "Killerek" podał wszystkie powody.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Pozdrawiam *_* ! ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności