Skocz do zawartości

MILORD aka rolnik aka DETEKTYW , ajmi - organner


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry!! na wstępie pozdrawiam MIlorda detektywa za pięc groszy 

 

Robie temat bo wiem że coraz więcej  osób będzie o tym gadało :))

 

No więc nasz detektyw zapewne wpisał sobie w google hasło "ajmi" i zobaczył pierwszą stronę i otworzył następnie wyskoczyło mu to - http://www.esl.eu/pl/player/4225147/  taaaaa fajnie ziom fajny esl tylko nie mój XD jak admini z esla będą tacy mili (w co wątpię) to ci dadza IP gdzie było rejestrowane to konta a gdzie konto na forum cs-classic.pl nick ajmi mam zacząłem miec od początku mojej gry na classicu i wziąłem go z pewnej piosenki ^^ i co do organnera nie używam go LOL nie wiem kto jest jeszcze taki głupi żeby płacic za cheata do gry w której popularnośc zmalała o 5 razy :OO

 

I pozdrawiam Milorda aaaaa robiłem to już? to pozdrawiam go drugi raz za to co pisał mi wczoraj na steamie co do brejka i mojej osoby 

 

W nawiasie przedstawiam swoją interpretacje  tego co on napisał :))

 

Milord: nie skomentuje

Milord: tego
Milord: sremko nie demko
Milord: czysty jest i juz                                            (CZYSTY JEST I JUŻ TAK MILORD MÓWI i KONIEC CO GO OBCHODZĄ DOWODY ON JEST ADMINEM TO CZYSTY I KONIEC BO TAK MILORD MÓWI!!)
 
ajmi :X: i co z tego ze stały gracz brejk był adminem i tez odpalal
Milord: yop yop
Milord: tylko przyszedles i problemyu :)
Milord: najpierw na brejka teraz to
Milord: wczesniej sprint :<
ajmi :X: z tego co slyszalem
ajmi :X: jazda była tez z 5g                          (mhm 5g to też moja wina? ;/// czemu nie pojdziesz płakac ziele teraz?? to on go złapał)
ajmi :X: :D
ajmi :X: i mnie nie było
ajmi :X: a co problemy to znacyz ze mam patrzec jak typek lata odaplony
ajmi :X: kurwa stary bez przesady                                (Trochę mnie to przeraża bo nie wiem on ma na myśli że to że brejk latał sobie                                                                                                     odpalony to moja wina czy to że go złapałem a nie powinienem nie kumam XD)
Milord: :)
ajmi :X: gdy by brejk nie latal odpalony nie było by probelmu LOl xD
Milord: tak tak tak
Milord: jakos dalej gra bez problemu
Milord: VAC dziala          
 
(BO VAC JEST NAJLEPSZYM ANTYCHEATEM NA ŚWIECIE I JUŻ!!) tylko szkoda że byłe gimbus sobie z hexuje czy z koduje cheata który omija VAC  i szczerze to ja myślałem że to każdy wie a przede wszystkim admin servera 

Trochę mnie to nie pokoi że ktoś kto banuje cziterów i nic nie wie na ten temat, myśli że VAC łapie wszystko i nie da się czitowac to jest komedia? I ma do mnie pretensje bo złapałem brejka jak czitował i robię teraz problemy WOOW to trochę przykre że on by mu pozwolił dalej grac 

 

Milord ogar 

 

Mehh no nic temat w sumie o niczym ale chce już od razu parę rzeczy sprostowac puki zacznie się większy płacz czy coś :))

 

"Demko sremko jest czysty i już"

                                                        ~Milord 2014

"Jakoś dalej gra bez problemu, Vac działa"

                                                                     ~Milord 2014

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie jestes skonczony. spalony na calej linii. 

 

ORGANNER dziala Ci dobrze tak ? 
nie szkoda Ci pieniedzy na cheaty

 

 

ten filmik z Twoim ulubionym cheatem jest kopią Twojej gry  :) 

 

mysle iz jestes naprawde niedorozwiniety za przeproszeniem, fakt w internecie mozesz byc kim zechcesz :) 

 

http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:1209201 : steam wielka zagadka :) na banidzie ni sluchu zebys gdzies kiedys gral i chocby malego bana wyrwal . nie tlumacz ze tych serwerow na ktorych GRALES juz nie ma bo Ci nikt na slowo nie uwierzy

 

 

pragne Ci jeszcze tylko przekazac bys dorosl w koncu.

skonczyly sie te czasy ze mozesz sobie mowic " ze ten esl nie jest Twoj" to jest w stylu a moj kuzyn to moj kuzyn tamto

albo moj wujek z Ameryki :D

 

 

z Twojego podania : 

Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem czasem nerwowy ale kontroluje emocje. Chciał bym zostac adminem ponieważ siedzę dużo czasu na serwerze potrafię szybko rozpoznać czitera ponieważ sam kiedyś czitowałem już dawno temu gdy zaczynałem grac (według mnie praktycznie nie da się rozpoznać czitera samemu nigdy nim nie będąc) a przede wszystkim byłem sędzią na portalu łapiącym takich delikwentów." 

Idealnie podkresiles swoją osobę musze przyznac. moze i to tylko puste slowa . ale nie raz mi pisales na PRIV na steam ile to razy odpalales sie ( niby KIEDYS :) ) dla zabawy

 

moglbym tak pisac jeszcze godzinami, jestes spalony chlopcze i tyle na ten temat

 

 

 

 

EDIT : wiecej newsów na Twój temat juz wkrótce ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo jak pisałem Ci wiele razy TO NIE JEST MÓJ STEAM LOL XDDDD tylko członka mojej rodziny aaa i dobre dowody ziom XD

 

i nie to nie jest moje konto esl wtf? XDD napisz do adminów esl`a detektywie o IP XD

 

I tak odpalałem się nie  dla zabawy  tylko jak to ładnie WuZet mi napisał dla wiedzy :) i z ciekawości

 

Znalazłem fajny filmik ORGANNER ?? ;) podaj nam parę newsów tego pana :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow gadka ze to nie Twoje tylko czlonka Twojej rodziny :< 

 

 

ponizasz sie z dnia na dzien :) dla mnie jestes nikim oficjalnie . moge to nawet puscic w obieg w caly swiat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wiedzy ? to ja Ci dam mała dawke wiedzy

nie pisze sie puki tylko póki 

 

Tłuczku. czekam na innych wypowiedzi jak na razie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja też a i jak tam VAC dobrze banuje? YO

 

AA I BTW czemu ludzie np na mixach NIGDY nie płaczą że odpalony jestem tylko jakiś kat milord z FFA  aka VAC dobry antycheat aka brejk czysty i

już

 

I w sumie nic tylko i się cieszyc że uważasz że gram tak jak jak typek na tym filmiku z yt :)

 

@DOWN 

 

Wiesz możesz użyc opcji edytuj aby nie zaśmiecac tematu ?  :) 

 

No i co z tego że dostałem LOL bo biłem tych typków ? XD

 

Myślę że WIELKA liczba graczy nie wie co to jest bo po co ? i to nawet nie jest komenda mistrzu :) 

 

aa no i podaj jeszcze jakąś komendę której nie znam :))

 

I co do tego steama to o co chodzi XD przecież od dawna mówię że to nie mój jak pisałem dostałem go członka rodzina więc wtf?? myślisz że sobie go wygenerowałem, stworzyłem ?

 

+ psiałeś że ten steam co ty masz też nie jest twój więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja też a i jak tam VAC dobrze banuje? YO

 

AA I BTW czemu ludzie np na mixach NIGDY nie płaczą że odpalony jestem tylko jakiś kat milord z FFA  aka VAC dobry antycheat aka brejk czysty i

już

 

I w sumie nic tylko i się cieszyc że uważasz że gram tak jak jak typek na tym filmiku z yt :)

 

 

za duzo aka . tak jak ban na celakarna ? ktory otrzymales :) grajac te swoje mixy 

 

jak Ty nawet nie znasz wielu podstawowych komend do cs-a , wiele razy to udowadniajac. 

 

wyjasnic CI jeszcze raz np co to jest choke loss 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz, tez miałam nie jednego steama i nie pamiętam ID zadnego. Kto pamieta? Wydaje mi sie, ze dopóki nie zostaną przedstawione dowody, na to, ze ajmi faktycznie jest odpalony wasze "docinanie" sobie jest zbędne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm nooo... jak byś umiał czytac albo użył mózgu a co rzadko ci się zdarza ostatnio, no to nie mam hasła do niego to oznacza brak dostępu XD 

 

Ale spoczko słyszałem że lekarze naukowcy i wgl przedstawiciele przemysłu farmaceutycznego pracują już nad lekiem który ma zwalczac bezmózgowie na świecie :)

 

 

@DOWN 

 

LOL polecam ci zobaczyc twój 7 post 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twa ironia jest slabo rozwinieta :) idz obrazac gdzie indziej juz 

 

@ UP po co jeszcze w ogole cos piszesz w temacie ? :) juz niedlugo poczekaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szybka moja wypowiedź. Na wstępie zaznaczam, że nie mam bólu dupy, że ktoś może być lepszy ode mnie. Gram w tę grę od 7 lat, przegrałem wiele turniejów, lanów, esli itd. widziałem na prawdę oporowych graczy, ale to co Ty prezentujesz jest dla mnie śmieszne. Latasz odpalony, chociaż nie cały czas. Trzeba Ci przyznać znasz się na tym i umiesz się dobrze kryć :) Na odpowiedź o Twoim starym steamie myślałem, że odpiszesz mi, że go sprzedałeś. Tego steama zapewne kupiłeś, konto czyste jak łza, taki pro elo gracz bez esla bez żadnego bana na jakimkolwiek serwerze. Już mnie nudzi ta Twoja gadka o tym, że dostałeś go od brata czy kogoś tam z rodziny. Przez te 7 lat przerabiałem takich jak Ty. Jeżeli takie osoby jak Ty mają tu grać i mieć rolę admina to ja wolę odejść i być szczęśliwym, że nie będę patrzył jak jakiś odpał niszczy serwer, który współtworzyłem przez ponad rok. Jak znajdę trochę więcej czasu to mam parę Twoich demek nawet te z celakarna.pl i rozpiszę na spokojnie na BL'u :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy taki ze mnie doświadczony cziter :DD

 

O tym starym steamie a co nie napisałem tak XD?  no w sumie nie, napisałem że nie mam dostępu to myślałem że się ludzie domyślą (WAIT SRSLY? TO PRZECIEŻ INTERNET!!) no bo przecież go chyba nie zjadłem ^_^

 

Skoro widziałeś że niby odpalam ? to czemu dopiero teraz reagujesz jak rozpisanie jednego demka to jest max 15 min \

 

I wgl wciąż nie mogę ogarnąc że wy mówicie że gram jak jakiś pro elo gracz XD to co jak teraz gram ma się nijak jak kiedyś grałem... ale whatever

 

I mówisz że nie masz bólu dupy? No nie wiem ... jak dla mnie to jest typowy bul dupy z FFA i zresztą on zawsze był czy przed cs go czy po :) takie uroki Publików 

 

@DOWN 

 

Stary ty weź już nie pisz ;o gdzie pisałem że steam mojego brata :OO komu?? :OO pisałem że członka mojej rodziny więc o co chodzi :O?

 

Idź niech ci tata pokaże jak przytrzymac cycka krowie -.- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadka ze steam jego brata. mi pisal ze jego siostry. innemu pisal ze 2 lata mial przerwy i niedawno zaczal znowu grac :) 

 

 

juz ajmi sam zamotales sie w swoich klamstwach

 

@ UP widze emocje Ci puszczaja bo juz nie wiesz co pisac i tylko umiesz obrazic w tym momencie czy cos :) dorosnij chlopcze a porozmawiamy moze kiedys na poziomie w co watpie

 

a tak w ogole nie mam krów ale wiem ze krowy nie mają cycek tylko dojki :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milord konkretne dowody a nie wymiana zdań. Tak samo polaczek... Skoro masz te demka to je pokaż :) Piszecie, że nie będziecie współtworzyć ekipy z odpałem, a przecież tworzyliście :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP wspoltworzylismy ? zaden z Nas sie nie wypowiedzial w jego temacie :) bylem na NIE temu by ten osobnik otrzymal admina a stalo sie  jak sie stalo ale na szczescie juz ta funkcje stracil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie byłeś XDDD sam nawet linka mi dawałeś żebym robił podanie XD szkoda że ss`a nie mam ^^

 

 

AAA i polaczekkkk sie wypowiedział więc  ??? ogar ziomek ogar!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykryją ??!! :OOO A to oni są jakimś programem antycheat czy co? XD

 

Mój POV z pierwszego mixa dzisiaj łapcie macie pierwszy dowód - 

 

http://www.speedyshare.com/GRzyM/ami.dem

 

jeszcze bardziej ci ułatwie zadanko, ładny ejsik pod koniec ct zrobiłem :D + fajne skaniki  - http://www.speedyshare.com/uQ4RF/ami2.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności