Skocz do zawartości

MILORD aka rolnik aka DETEKTYW , ajmi - organner


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Milordzie, nie pisz już z nim aż do wykazania jasnego dowodu w postaci rozpisanego demka.. nie ma sensu robić spamu i dyskutować z oskarżonym.

 

Ajmi, dałbyś już spokój ze swoją elokwencją i specyficznym poczuciem humoru, które służy wyłącznie do ośmieszenia innych.

Nie sądzisz, że mamy prawo do podejrzewania Twojej gry, jeśli (z tego co mi wiadomo):

 

1) Grałeś kiedyś na swoim koncie steam, ale go sprzedałeś.

2) Po dwóch latach przerwy zacząłeś grać z nowym kontem u Nas na serwerze FFA i od razu dostałeś jedenaście razy ss oraz parę demek.

 

Początkowo grałeś bardzo podobnie, prawie że identycznie jak jest to ukazane na materiale przedstawionym przez Milorda. Nie twierdź, że nie.. ponieważ oskarżanie Cię na serwerze przez innych graczy, że coś masz oraz wykonywanie ss przez adminów nie było dziełem przypadku.

 

Z niecierpliwością czekam na rozpisanie demka przez Polaczka. Sam tego niestety nie zrobię, ponieważ uważam że posiada On o wiele większe doświadczenie ode mnie.

 

PS: Bardzo inteligentna sygnatura ajmi...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy pracuja. Dlategi w dluzszej wolnej chwili rozpisze te demka, ale noe tutaj tylko na blu. Mam jescze paru kumpli za sedziow ktorzy wykryja to g**no...

 

 

Wywnioskowałem, że sprawa przesądzona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bedzie profesjonalnie zbadana. Nie wiem czy sa tu jeszcze ludzie ze starej ekipy FFa i czy pamietaja gracza o nicku 654, ktory mial robione 20 razy ssy. Ta sama sytuacja co z ajmim. Przesiedzialem parenascie godzin nad demkami i zlapalem odpala. To samo zrobic z Toba ajmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak zrobimy.

 

Ajmi dostaje ub // Prosze go wiecej juz nie banowac.

 

Polaczek prosze o demko na forum z rozspiska. 

Odrazu wrzuce je na BL i AC dla pewnosci.

Do czasu wyjasnienia tej sprawy zawieszam admina Ajmi.

 

// Dodam cos od siebie. Dostalem z "milion" wiadomosci na steam ze Ajmi jest spalony. Nie tylko Milord czy Polaczek mi to pisali ale z 8 osob. 

Szly ssy , demka i dostawal UB, wiec sie nie wtracalem.

Ale chce miec to wyjasnione bo ostatnio nic innego nie robie jak sie zamartwiam nad kondycja i atmosfera na serwerze. Bez przerwy sa wyciagane jakies "brudy" na wierzch.

Przeciez kurwa nie mialo tak byc . Mial byc serwer na ktorym gra sie z przyjemnoscia. I bylo tak !  Ale cos sie zjebalo, gdzies ta nasza spojnosc , kolezenstwo sie stracilo.

Teraz Luffy , przeciez jak napisal na say na mixie ze sie odpala dla jaj i wszyscy o tym wiedza to dlaczego jest tak ostro traktowany. Przeciez to moj i "wasz" kolega.

Gralem z nim dziesiatki godzin na serwerze i zawsze byl czysty, sam go poprosilem o adminowanie, mial problemy na poczatku z kultura . Ale przeciez sie ogarnal ! Byl z nami tyle czasu... I zawsze bylo dobrze , smialismy sie z jego wyglupow na tsie. A dzis jest "wrogiem" NO KURWA co sie dzieje.

 

Prosze o troche refleksji , bo ja mam juz dosc takiego traktowania innych. Jestem dobry z natury juz sie nie zmienie. A musze bez przerwy robic za kata. 

Zamiast sie cieszyc csem to chodze smutny bo codziennie jakies nowe chujowe "newsy".

Nikt juz nie pisze ze dodal by to na serwer czy tamto tylko calymi dniami sa odpaly na pierwszym miejscu. A przeciez wszyscy wiemy ze i tak beda grac , bo ich wszystkich nie wylapiemy.

 

Chcialbym zeby kazdy  jakos po ludzku sie zwracam do drugiej osoby. Kazdemu nalezy sie szacunek. Byle jaki ale zawsze jakis.

 

 

Brak demka - admin odzyskany

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności