Skocz do zawartości

wyjaśnienie Luffy + rezygnacja


Luffy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, otóż doszły mnie słuchy, że ktoś mnie przyłapał odpalonego i ma na mnie demo. Ja bez bicia się przyznaje, odpaliłem się 1vs1 z KiToLem(nie na ffa), ale gadaliśmy na tsie, było to tak 4fun (z mojej perspektywy). Odpaliłem se czita na 2 rundy. Teraz chcę znać konsekwencję tego czynu. Nie wydaję mi się, aby to było tak poważne, jak br3jk/5g. Odpaliłem na 2 rundy, byliśmy sami. A jakiś za przeproszeniem je*any węszyciel to zobaczył, bo oczywiście chcę upier*olić wszystkich na każdym kroku. W tym poście rezygnuję także z posady administratora, gdyż z taką ekipą to ja współpracować nie chcę (oczywiście pozdrawiam: Natalje, Shadowa, Kitola, Hajdzika, Ziele, Milorda, Polaczka, Sikora, Hofmana, Nicka, Damiana, Why, Gruffiego (jeśli o kimś zapomniałem to sory), dziękuję za te zajebiście spędzone chwile oraz przepraszam kitola za te niemiłe słowa w jego stronę). Mam nadzieję, że nie dostanę na csc bana, gdyż chcę utrzymać znajomość z kilkoma osobami grającymi tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry na wh nie pochwalam, ale jednak wierze, ze na FFA w oficjalnej grze nigdy byś sie nie odpalił. Dziękuje za pozdrowienia i widzimy sie na serwerze, bądz mixach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem już nie jednego mix'a z Luffym i nigdy nie widziałem go odpalonego xd Na FFA również nigdy nie widziałem, żeby jego akcje były podejrzane ale cóż ... >.<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wiem, zaraz cie damy z polaczkiem na BEELA i sobie już nie pograsz   : - )   aaaaa uważaj tam polaczek ma kolegów ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności