Skocz do zawartości

Skarga Bruno


Grzywka

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Grzywka


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Bruno
3.Admin/Gracz : Bruno
4.Data i godzina: 10:40
I każdy kto wtedy grał potwierdzi moje słowa
6.Opis sytuacji: Wbijam na serwer i piszę do Bruna że gość o nicku Gothic ma AB. Z tego co wiem na każdej serwerowni do tej pory było że admini mają hasło na nick i nikt nie ma prawa się wbić na nick. Ludzi piszą że to podszywka ale jakoś to do mnie nie trafia. Jeżeli nie ma hasła na nick to temat jest do usunięcia, ale jeżeli jest gość powinien stracić adma
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę każde!u z osobna zakładał haslo , to jest w waszym obowiązku napisać do mnie z takowa sprawa. Po 2 wyjasnie wam co oznacza hasło na nick. Nawet jak masz hasło to i tak każdy wam może wejść na nick tylko ze nie ma możliwości skasowania wam odznak. A i jeszcze jedno od czego macie komendę amx_who ? tam jest pokazane czy to jest admin czy nie.

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> wyjasnione<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności