Skocz do zawartości

Czeste Chmury Geste (ktos ma zły dzień)


Rondris

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Rondris


2.Nick admina/gracza który zawinił: Czeste Chmury Geste

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 16:03

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1407101541-de_dust2-1404999660-1405001220.zip   mniej wiecej 5 minut po wejściu Czeste Chmury geste na server

6.Opis sytuacji: 

Otóz Czeste Chmury Geste wbił na serva ładnie sie przywitał i na tym sie skonczyło.

Wysyłam mu zgłoszenie cheatera, dostaje zwrotny na hud ze bezpodstawne oskarzania beda karane banem, dalej widze jak typek patrzy po scianach pisze po raz drugi o cheaterze, znowu to samo. Kiedy po raz trzeci napisałem "Ogarnij wreszcie tego xxx bo lata odpalony na WH" łaskawie wchodzi na specta. W tym samym czasie owa osoba zauwarzuywszy ze admin wszedl na specta wyszedl z servera. napisałem na say "tylko zobaczyl ze ktos na specta wchodzi i uciekł szmaciarz jeden" i tu bum. Nie dośc ze hacker uciekł to jeszcze ja dostałem bana na 3 godziny za obraze. <applaud>

 

nie wnosze o nic z wyjatkiem upomnienia Czeste Chmury Geste aby nie wchodził na server jak ma zły humor. Bo jedyne co zrobił to po rozstawiał niewinnych ludzi po katach (z wyjatkiem jednej faktycznie drazniacej osoby ale to inna sprawa i tutaj jestem po stronie admina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo się pojawiłem na serwerze i dostałem od razu kilka zgłoszeń na u@ "xxxx cziter" "xxxx wh" z czego od razu wiedziałem, że bezpodstawne bo jeden na drugiego pisał...tylko dlatego, że go zabił. Taka sytuacja jest codziennością czyli płacz po jednym killu, że już od razu cziter...i to robią tak stałe osoby i właśnie te kilka osób między innymi pisali do mnie, co najśmieszniejsze powtarzam raz jeszcze jeden pisał na drugiego. Nie muszę Cie informować czy sprawdzam danego gracza czy już sprawdziłem albo czy będę go dopiero sprawdzał, a jak otrzymuje spam na u@ to się nie rozdwoję. Zacząłem pisać na y@@, że za bezpodstawne oskarżenia o czity będzie ban i oczywiście zaraz kolejny płacz...musiałem jakoś towarzystwo uspokoić, bo zaczęli się obrażać wzajemnie a poza tym już przez micro i na głównym czacie nawet podawali info o tym Jemiol'e, bo o niego Ci chodzi. Więc jaki był sens wchodzić na spekta skoro on wie, że ja jestem admin i słyszał jak 3 osoby drą jape, że ma czity...trzeba to robić dyskretnie i czekać na reakcję admina. Ja 2 minuty po wejściu na serwer przy 30 osobach nie mam możliwości wszystkiego ogarnąć od tak!!! Włączcie myślenie na przyszłość i uzbroicie się w cierpliwość taka rada! A bana dostałeś słusznego, bo pisałem kilka razy żeby się nie obrażać...ale jaśnie pan pomyślał chyba, że to go nie dotyczy i tu był błąd.

 

Koniec tematu, zamknijcie to coś, nic więcej nie trzeba dodawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności