Skocz do zawartości

Skarga cały na UB TEAM


Young

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :  Waski
Data Zdarzenia : ostatnie 2 tygodnie
Osoba/y na które chcesz złożyć skargę : Wszyscy odpowiedzialni za banowanie i odbanowywanie graczy..
Opis Sytuacji : Zbyt długie oczekiwanie na unbany od administracji, co to za opiekunoiwie, którzy nie zaglądają do swojego działu.. Nie powinno być tak, że jak się podejmujesz to jesteś na bieżąco? Rozumiem, że są wakacje, ale teraz jest 11, dostałem bana lekko po 23 i dalej czekam. To już nie 1 taka sytuacja na waszej serwerowni. 

 

Zgłoszenia cheaterów [NS] dalej czekają na rozpatrzenie, a zostały napisane 2 dni temu.
Dowód :

czas oczekiwania na ub z poszczególnych banów.. 

[uB]ss (1) Young

 

Rozpoczęte przez Young28 Jun 2014 00:01

 

 

Napisany 30 June 2014 - 19:18 Gracz został odbanowany a temat został zamknięty. 

 

 

2 ss zostały sprawdzone jak należy, bo po 40 minutach już dostałem ub. 

 

 

Waski ub na cod, ech... temat napisany o 23:15

końca dalej nie widać...

 

 

Rozumiem te głupie wymówki, że admin ma 24h na sprawdzenie ss, ale z takim zaangażowaniem ludzie zaczną rezygnować z gry tutaj chociażby przez to, że tyle trzeba czekać na odblokowanie konta i nikt się nie interesuje ich grą.

 

Pojawiła się też przykra sytuacja, w której jedna osoba z unban teamu powiedziała: 

 

"Są chłopaki z UbT, co mają te mapki modele iwgl.. Nigdy nie siedziałem na owych serwach, więc nie będę wchodził. Z resztą, nie tylko ja jestem z supportu."

 

"Mam cs'a przeznaczonego do CoD'a, i do ODD2, nie będę sobie go zaśmiecał nie potrzebnymi modelami czy też mapami."

 

No to albo jest się w ub team i się angażuje albo się rezygnuje.. Proszę aby ktoś mi rozjaśnił te zaistniałe sytuacje..

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego napewno nie będziemy brać 30 ludzi na tą funkcję bo nie każdy się do tego nadaje. Obecny UB TEAM jest zgrany i raczej sprawny ale zdarza się że ludzie wyjdą z domu i nikogo nie ma w takich sytuacjach jeśli komukolwiek zależy to pisze do mnie / -_- na gg z prośbą o sprawdzenie ssów jeszcze nikomu nie odmówiłem. Można też napisać do opiekuna poszczególnego serwera Ci skolei przeważnie też mają dostęp do tego aby kogoś odblokować gdy nie ma nikogo z UBT. Także następnym razem zrób w wyżej wymieniony sposób jeśli nie chcesz czekać długo gdy nikogo nie ma. Zapewniam że osoby z UBT które nic nie robią nie pozostają w nim długo. Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności