Skocz do zawartości

skarga Milord


WuZet

Rekomendowane odpowiedzi

chlopie otrzymales za wczorajszy wieczor :) po czym uciekles. Ty tez pozostawales bezkarny poki co . a Twoje slownictwo i wulgarnosc powinna zostac nagradzana czesciej

 

Napisał to 11 07 2014 o 11:29 czyli mówiąc wczorajszy wieczór miał na myśli 10 07 2014 ... NIE MA NIC W LOGACH KŁAMCO !!! dziękuję Rybak za sprawdzenie tego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przekazuję to co mówi serwer decyzje konsekwencje banów adminów należy do opiekuna serwera. No chyba że admin zacznie zarzucać MI że kłamię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Milord chciał wrobić Wuzeta co to za admin ? najpierw ta afera z ajmi a teraz ta ja bym mu zabrał albo na jakiś czas zablokować mu admina na nauczkę bo tak nie może być bo wtedy na serwie będzie mniej nowych graczy wystarczy że zobaczą że takie coś się tu dzieje i znajdą inną sieć ale myślę że Damian jest na tyle ogarnięty że zrobi to co należy być słuszne tyle ode mnie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo ma krótkie nogi i wszystko ujrzało światło dzienne:) Teraz tylko czekam na ukaranie admina, który uważał się za szeryfa serwera FFA a każdy kto mu się nie spodobał był karany.

Niestety Milordzie to nie Twoje podwórko i nie możesz robić tu wszystkiego co Ci się podoba. Wrabiałeś mnie od samego początku oszukując przy tym wszystkich ludzi na forum. Tak nie powinien się zachowywać admin bo to odstrasza ludzi od serwera, zniechęca nowych graczy, którzy wejdą i poczytają co nieco na forum. Mam nadzieję, że flagi zostaną odebrane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kłamstwo ma krótkie nogi

TRUE.

Szczerze mówiąc zdziwiony jestem, miałem inne zdanie co do Milorda. Nie mam pojęcia co nim kierowało, ale tak się nie robi.

Zdaje się, że kogoś czeka męska rozmowa z Damianem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności