Skocz do zawartości

skarga na los ami


Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: RudyKotletJP

2.Nick admina/gracza który zawinił: los ami
3.Admin/Gracz : Admin kto mu go wgl dał ?
4.Data i godzina: 14:26 12-07
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Polowa serwera
6.Opis sytuacji:Ha ha ha po prostu załosne jest koniec rundy zostalem sam na jakiegoś kolesia ja byłem ct na mapie de_westwood i tam przed chwilą zabiłem paru kolesi no i biegam z egzekucją okej zaczynam się ostrzeliwać z tym kolesiem a los ami mnie slapuje a tamten koles mnie zabija, moge poznać powód ? Mogę ? I co nie odp na to ? Tylko mnie zjedziesz o cele albo co innego ? No i dobra napisalem do niego chyba "co robisz ?"Co robisz pe*ale" jeszcze do tego ze bez ostrzezenia ani nic i oczywiscie pan lukgii czy jak mu tam "ban za obraze" haha i oczywiscie jego przydupas od razu bierze sprawdza w internecie amx i ban .... nie mam słow dyskryminują mnie bo jestem rudy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pe*alami" nazywaj kogo chcesz kolegów, rodzinę ale na tym serwerze obowiązuje kultura w stosunku do graczy i do adminów - Ban słuszny. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem bana jak i wyzwisk w stronę admina nie powinno być, ponieważ jak admin widział że do RudyKotletJP ktoś strzelał to po jakiego ***** go slapował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zaczac od tego ze ja go nie slapowalem gdy zostalem  wyzwany  dalem bana na 30 min moim zdaniem to nie jest dyskryminacja rudych tylko sluszny ban a jako admin nie bylem tam sam wiec nie wiem kto slapowal wiec niech stosuje sie do regulaminu i KULTURY na servie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności