Skocz do zawartości

Skarga na Buu


Gareth Bale

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zastosuj się do wzoru. 

2. Tak jakieś dowody, wycinek z konsoli, link do amxbans.

3. Nikt Cie tu nie trzyma, żegnam Ciebie.

4. Prowokowałeś mnie do tego bana, obraziłeś mnie, dałem Ci ostrzeżenie, potem dostałeś bana na 3h. Zaraz edytuje i wstawie ss'y z wpisów konsoli.

 

Pozdrawiam Ciebie i wszystkich Twoich kolegów. Nie bierzcie tego za zemste, wszedł na serwer i pierwszy zaczął do mnie wypisywać, potem obrażać.

 

Mam także świadków na to: konus123, Smoku13 (który pewnie nie wpisze się tu na forum) i jeszcze kogoś znajde jak zajdzie taka potrzeba. Już szykuje ss z konsoli. :)

 

A no tak, dodam, że gdy tylko zobacze Cie na serwerze, dostaniesz bana za obraze na forum, czyli to co napisałeś powyżej, pozwole sobie zacytować: "Ściera", "idiota" .

Także w poprzedniej skardze na mnie, obraziłeś mnie, więc ban nie będzie na kilka godzin. Miłej gry w CS.

 

 

 

Prosze bardzo, link do zdjęć udowadniających to, że gracz ewidentnie prowokował do bana, jak i mnie obracił.

Zacytuje: "Jesteś zerem" "cioto" no i inne.

 

Linki: 

http://imageshack.eu/qlQ

http://imageshack.eu/rlQ

 

No i oczywiście pozwole sobie wstawić zdjęcie postu Pana wyżej, ponieważ może to edytować i zmienić swoją wypowiedź: http://imageshack.eu/slQ

 

Pozdro. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawe(L)ek

Jestem świadkiem tego zdarzenia.

rzeczywiście ten cały ''Bale'' z nickiem co grał prowokował i także wyzywał admina od serwera.

Cała prawda co tutaj napisał Buu. :)

 

Mam nadzieje, że tacy nie wychowani gracze odpowiednio zostaną ukarani, bo powinna być kultura i jak jego osobista co do drugiej osoby przede wszystkim starszej o wyższej randze w serwerowni. c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest cała ta akcja że Bale drugi dzień z rzędu już dokladnie na tej samej mapie czepial się do buu że kampi itp ublizal był opór chamski. Więc dostał ostrzeżenie albo dwa nawet lecz robil nadal to samo więc.. Raczej nie zależy mu na grze tutaj, buu postąpił słusznie.. To tyle no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez wzoru nie bedzie rozpatrzona tym bardziej ze dostales slusznego bana za obraze. A za obraze na forum nie mozesz dac mu bana na serwerze tylko warna pewnie dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz żeby Buu stracił admina napisz nowy temat, w nim porządny dowód, nie jakieś jak skipperek "admin mi zrobił bezpodstawnie ss" ss to tylko "chwilowa przerwa w grze" admin sprawdza cie, i może sie pomylić. Inaczej byśmy rozmawiali jak by cie banował kilka razy dziennie "wstaw ss'y.." 

I uważaj na słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga z polotem normalnie hahaha..

 

Na początek pytania do autora termat:
Czy wiesz co to regulamin?

Nawet skargi pod wzór nie umiesz napisać?

To świadczy tylko o tobie....

Druga sprawa wiesz co to kultura?

Bo jak widzać pod twoch wypowiedziach to albo masz 12-13 lat albo jeszcze nie dorosłeś do pewnych spraw takich jak wypowiadanie się na publiczne forum.

 

Wracając do "głównej" sprawy

Prowokowałeś Buu to się doigrałęś. Dla mnie powinieneś dostać 1 dzień bana a nie 3h....(ja bym tak zrobił).

I mam nadzieje żę dostaniesz jeszcze ostrzeżenie na forum za nie zastosowanie się do wzoru.

Ogarnij się chłopaku a najlepiej dorośnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vernon wiem, że forum to forum, a gra to gra. ALe znajać jego życiówke to gdy wejdzie na serwer znów coś będzie kombinować. Nie wiem kurde czy wszysy sie na mnie jakoś uwzieli czy o ch.. tu chodzi ale ja się potrafie wybronić i od teraz tak będe robić, mam dowody na to, że dostał słusznego bana, więc skarge można oddalić. Czekam na więcej skarg na mnie bo mam troche ss porobione już, między innymi dowody w postaci screna kiedy robie ss'y i komu robie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Gareth w ogole masz brak kultury osobistej, co swiadczym o tym, jak rodzice Cie wychowali. Nie wstyd Ci?
-Masz ponad 20 banow za obraze, slowa itd, jestem ciekaw czy w rozmowie Twojej co drugie slowo to Kur** itd.
-Nie umiesz sie zastosowac do wzoru? Ciezko zrobic kopiuj, wklej?
-Masz jakis dowod? Bo na razie wszystko obraca sie przeciwko Tobie!
-Myslisz ze ktos bedzie plakal,ze nie bedziesz gral? Chociaz zwolnisz slota kulturalnemu graczowi, ktory moze jest slabszy, ale potrafi sie zachowac jak mezczyzna.
-Co Ci zrobil ze chcesz zeby stracil admina? 

Ciekaw jestem czy w ogole odpiszesz tu jeszcze :)

Pozdrawiam 
P-ce

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skargę odrzucam. Brak wzoru, brak dowodów, a co do Buu to zachował się odpowiednio. Kazdy admin ocenia inaczej gracza dając mu bana więc o czasie nie będe nic wspominał.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności