Skocz do zawartości

skarga na Grzywka


jebikoPL

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: jebikoPL

2.Nick admina/gracza który zawinił: Grzywka
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: 14:45
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): ponizej wszystko opisane
6.Opis sytuacji: sa swaidkowie jak ok. godz. 14:45 -15:00 admin Grzywka nie zajmuje sie tym co nalezy do admina. Daje bany bez powodu. Zbanowal graczy ktorzy byli juz sprawdzani wczesniej i banowal graczy ktorzy nie mieli nic wspolnego z czitami, chyba bardzo sie pomylil... Dziwnym trafem gdy zaczalem sie go pytac dlaczego banuje gracza "parowa na ryju" nie moge wejsc na serwer od kilku minut.... Niestety nie moge wstawic kopii z konsoli bo wyszedlem z c-s"a. Prosze o rozpatrzenie mojej skargi i zajecie sie tym problemem, bo gram troche na tym serwerze a gracz ktory gra od tygodnia dostaje admina i sie panoszy jest nie do przyjecia...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Jebikiem, mogę potwierdzić, że grając dzisiaj, Grzywka wcale nie wykonywał swoich obowiazków, mało tego, jak do niego napisalam, to calkowicie zignorował moje pytania, również gracz o nicku PRO nie uzyskał odpowiedzi, pytając się go  "dlaczego zbanowal innego gracza bez powodu" , Mało tego, "wyśmiał" mnie za to, ze nie mam juz admina i ze teraz niby się wszystkiego czepiam ;/  Zero zaangażowania w swoją pracę, woli sobie pograć sam niż pilnować porządku, najśmieszniejsze jest to, ze pisali do niego ze jest cziter, a on nie zareagował bo był razem z nim w teamie!.

Edytowane przez soot
Poproszę o dowody w formie ss-ow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i cytując podanie GRZYWKI: "13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak byłem" absolutnie nie zgadzam się z tym punktem, poneiważ nie ogarnia amx, dzisiaj mimo braku kultury niektorych graczy, albo nie wykonywania celow, nie dał ani razu komendy przez "y@" badz "y@@" - moze to swiadczyc o braku podstawowej wiedzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Jebikiem, mogę potwierdzić, że grając dzisiaj, Grzywka wcale nie wykonywał swoich obowiazków, mało tego, jak do niego napisalam, to calkowicie zignorował moje pytania, również gracz o nicku PRO nie uzyskał odpowiedzi, pytając się go  "dlaczego zbanowal innego gracza bez powodu" , Mało tego, "wyśmiał" mnie za to, ze nie mam juz admina i ze teraz niby się wszystkiego czepiam ;/  Zero zaangażowania w swoją pracę, woli sobie pograć sam niż pilnować porządku, najśmieszniejsze jest to, ze pisali do niego ze jest cziter, a on nie zareagował bo był razem z nim w teamie!.

Cały czas siedział na ts'ie i wiem co robił, dał bana gościowi bez powodu bo nacisnął enter przed wpisaniem powodu.

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=55858 Tu masz linka do bana, zmieniłem treść po obejrzeniu demka. Skończcie spamić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=55858

 

Już wszystko naprawione i dodam jeszcze że nie tylko ja byłem z adminów więc dzięki za skargę. Olu od czego by tu zacząć:

1. Jeden z adminów nie będę pisał kto wyrzucił gracza bez powodu Ty oczywiście spruta do mnie a to w cale nie byłem ja.

2. Teraz siedzisz i obwiniasz graczy chociaż sama zrobiłaś błąd nie wysyłając swoich danych

 

Jest w tym oczywiście też moja bo wcisnąłem za wcześnie enter, ale chyba każdemu się zdarzają błędy i jak widać w amxbans już jest wszystko naprawione. Zachęcam też do obejrzenia demka z mapy de_westwood i zobaczenia jak to było naprawdę !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawe(L)ek

Wiele adminów, może czasami nie wpisuje powodów, ale muszą. c:

 

PS 1: Ola, teraz to powinnaś dostać warna za spam, wiesz dlaczego? do czego służy przy poście ''edycja''?

może byś dostosowała się do regulaminu co? :)

Edytowane przez Pawe(L)ek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do błędu "nie wysłania" swoich danych, to nie twoja sprawa, ciekawe gdzie jest napisane, ze obwiniam graczy??? :O weź się ogarnij chłopczyku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także podpinam się do skargi, co prawda nie było mnie dziś o tej godzinie na serwerze, ale wczoraj jak i przedwczoraj gdy byłem na serwerze admin grzywka kompletnie olewał u@, spokojnie grał sobie nabijając fragi co jakiś czas schodzą na specta i banując kogoś, kto go zabił, dawał ss'y i chyba doszło do takiej sytuacji 2x. Także przedwczoraj na mapie de_nuke jakoś w godzinach południowych, można powiedzieć że późnym rankiem był admin Grzywka, Bruno i ja, były zgłoszenia na u@, ja i Bruno reagowaliśmy na te zgłoszenia a Grzywka jednak nie... Także pisząc do niego "ja" na u@ w tym czasie czemu nie odpisuje, czemu nie daje znaku żucia tylko sobie gra nieodpisywał mi, w między czsie wbił Soot, ale chyba tylko an chwile, chciałem mu to zgłosić że Grzywka nie reaguje na pisanie na u@, ale niestety nie zdążyłem. Dodam jeszcze, że admin grzywka nie ma swojej kultury osobistej, wczoraj grając sobie spokojnie na mapce, było 3 adminów w tym ja i Grzywka, ktoś zabił "Pana Admina" Grzywke a on na to zareagował prostym napisem "chuje", żeby nie rzucać słowa na wiatr wstawiam ss z jego wypowiedzią. Lidze na ukaranie go w postaci ostrzeżenia a w przypadku dalszych wpadek, odebrania admina.

 

Link do ss: http://imageshack.eu/tsQ

 

PS. Grzywka w skardze na mnie napisał, że banuje graczy którzy zagrażają mi w zdobyciu złota pod koniec mapki, teraz widać kto kogo banuje i w jaki sposób...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu wszystko się zgadza oprócz tej kultury. Nie żebym się kłócił że tak nie napisałem bo wszystko pięknie widać ale jak ja i Ty wiesz że to były żarty. Nie wiem czy sobie przypominasz ale Cię przeprosiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy ja uważam, że moje obowiązki to żarty? Na ss widać ładnie pięknie wszystko, a przepraszałeś mnie za to, że napisałeś skarge na mnie, odziwo niby skarga nie miała być na mnie, tylko na kogoś innego. :) Zauważ, że skoro skarga była na mnie, chociaż nie widze w tym winy jak i u CIebie tak i u mnie, miałeś prawko mnie zgłosić, szkoda że nieprawde, to ja teraz będę dla wszystkich równy, skoro gracze nie mogą przeklinać i wyzywać, to prosze, admini też nie, wkońcu admin ma dawać dobry przykład na serwerze i pilnować kultury.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzywka dostaje ostrzeżenie za kulturę. Co do dawania banów bez powodu to przymknę na to oko bo zdarzyło się pierwszy raz cos takiego, innych podobnych akcji w Amxbans nie widziałem.  A pojęcie najpierw obowiązki później gra wytłumaczyłem juz sobie z grzywką na gg.  Następnym razem prosze o dowody w formie ss-ow tak jak to zrobił Buu, a jesli dalej będą się powtarzać takie akcje proszę pisac do mnie na gg. Tyle z mojej strony. Jesli ktoś sie nie zgadza prosze pisać na gg/pw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności