Skocz do zawartości

Co to ma byc !!!!


Tymbarkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tymbarkowy
Link do SSów: Nie ma.
Wycinek z konsoli(bez IP)*

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'obraza admina.'
[AMXBans] Duration: '3 hours'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:764776969'
[AMXBans] Your IP: '37.248.255.14'
[AMXBans] =======================================
Serwer#8 Cs-Classic.pl [Only DD2] | Pukawka.pl 
Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=55863
 
 
 
CO to wogole ma byc !!!!Ja wiem katarzyna ze Tobie zalezey abym nie dostal admina i wszystko robisz aby tak sie stalo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to ma byc za ban ! do jasnej ciasnej ! Wyzywalem Cie czy jak !
 
Czekam na wyjaśnienie ! Bo nie zamierzam czekac na uB za darmo gdzie nic nie zrobilem !!! 
Wczroaj tez byles dobry zglaszalem na u@ cziterow a ty nawet nie raczyles wejsc na specta wogole i zapewne smiales sie z tego ze ja zglaszam i sie denerwuje a ty masz wywalone ta to wszystko. 
 
Dwa dni temu zglosilem typa ze czituje ty sobie wszedles na specta obejrzales kilka akcji i wyrzuciles go z serwa powodem czitujesz nie zbanowales a wyrzuciles. Po czym gosciu wszedl z 3 razy a ty kicki z powodem lamisz paranoja !
 
 
Wyjasnij powod tego bana. 
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbark , amx na dd2 szwankuje, dając bana graczowi pisze że gracz jest zbanowany, ale na serwerze dalej siedzi i gra, dlatego Katarzyna go kickował cały czas, bo zbanowany był tylko jakiś bug w amxie czasem wyskakuje że cziter mimo bana może wejść na serwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

bo ma bana na SID, który zmienił ^ ^

Zresztą ta akcja nijak ma się do tego bana, jeżęli do 24 nie będzie dowodów to katarzyna straci admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zeszłego tygodnia, gdy wchodzę na serwer, a jest ten gracz, wita się ze mną pisząc lama, nie pozwolę sobie by byle grzbiet pozwalał sobie na coś takiego. Lama, to obraza. I koniec kropka. 
Tymbark, startujesz na adma, a pogrywasz sobie w taki sposób...
http://www.speedyshare.com/kPfEr/obraza.dem to demko z czasu, gdy go wywaliłem.
23:04 jotwupe pisze do tymbarka czy gra po pijaku, że swoim flesze na twarz rzuca, na co ja odpowiadam już nie będzie, bo jestem, wtedy Tymbark odpowiada: "o lamka jest".

Ściągnąłem coplexity demo player, ale w logach nie wszystkie logi są, jak ktoś ma coś lepszego na pewno znajdzie tą wymianę zdań.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane bylo " hheh lama " a nie z podtextem do Ciebie... Tak wiec powiedz czemu akurat dostalem bana jak nie bylo napisane Katarzyna to lama na say. 

Wrecz bylo odwrotnie. 

 

Haaaaaa w logach sa nie wszystkie logi - dobre dobre ( tam jest wszystko co pisze gracz lub admin )

 

ahahah od zeszlego tyg. pisze lama na say o.0 pierwsze slysze... o ile wiem pisalem tylko dnia 13;07.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzi logi ktoś lepszy- potwierdzi, bo raczej ktoś z UB team bedzie wiedział co i jak lepiej ode mnie, może to jest związane z tym, że np coś mieszasz, bo nie wiem czemu w AMX zamiast biało czerwonej flagi miałeś  szary "?"... 
Nie z podtekstem??? hehe dostałeś bana za recydywę, ostatnim razem też pisałeś do mnie lama. I za każdym razem tak jest od dłuższego czasu. Dobrze wiedziałeś, że już nie musisz zwracać się bezpośrednio do mnie, teraz wystarczyło tylko lama i już. 
Możesz się cieszyć, że za kolejny raz obrażania nie dostałeś najwyższego możliwego wymiaru kary za obrazę admina.
Swoją drogą Ty próbujesz Nam wmówić, że wszedłem na serwer i dałem Ci bana na 3 h za nic?
Czy sukcesywne pisanie "hehee lamka", do któregoś z graczy nie jest powodem?
Miło by Ci było gdybym ja do Ciebie zwracał się podobnie za każdym razem, gdy wejdziesz?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAhaha gosciu ty sam siebie slyszysz !? To ze wczesniej napisalem tzn tego 13:07 lama to nie znaczy ze dzis pisalem do Ciebie lama...

 

Ja sobie teraz moge napisac " Lama Lami na leamowej lameli " i to jest do Ciebie !? pytam sie ! czy to jest do Ciebie... 

 

A za tego bana co mi dales z powodem "czitujesz" za Vipa to odpsize Ci takie cos !

 

Panie Katarzyna jaką Pan tu w końcu funkcje pełni bo cos mi sie zdaje ze nie ogarniasz chlopie? Koniec brandzlu brandzlu i fap fapingu tylko czas do roboty się wziąć żeby nie wyszło na to że miałem rację! 
 
 
Wyjrzał z norki, obadał teren kręcił łebkiem jak surykatka wiedział, że jest moralnym zerem choć na karku niezłe latka Katarzyna ma i ogromne ma zaslugi xd to juz ja jestem tu kilka miesiecy i ogarniam lepiej od Ciebie, nieskończoną liste sukcesów nie mieści się w framugi wielkością przerósł Beatlesów. Pogromca - Szeryf serwera tak go zwali w kuluarach wybitny gracz swojej ery choć cherlawy i w okularach mrużył małe czerwone oczy przed nimbu swego blaskiem do panteonu dawno już wskoczył witany klakierów poklaskiem i już mu wkładali korone na stateczne skronie już miał zostać faraonem Wielkim Mistrzem w Prosów zakonie gdy nagle głośno zadzwonił budzik wyrwał Adrianka z sennej mary w pierwszym odruchu pościel zabrudzi lecz zaraz potem włożył okulary rozejrzał się smutno po brudnym pokoju zasłał niedbale swój materacyki znowu dziarsko ruszył do boju walczyć o jałmużne w Urzędzie Pracy:)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dotyczy bana za obrazę, wiec nie spamuj w temacie. Było lama- sam przyznałeś, wtedy gdy byłem, po raz kolejny, ten sam zwrot, to nie przypadek tylko wyrachowanie. 
Podobnie było z graczem "to tylko gra pajacu" niby nie obrażał, a jednak zakazano mu tego niku. 
Prościej by było gdybyś przeprosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge pisac lama na serwie kiedy bede chcial. Moge to pisać do siebie nie koniecznie do kogos innego... 

 

Napisalem lama ty odebrales to ze pisalem to do Ciebie jaki z tego morał. 

 

 

Tak wiec niech ktos sprawdzi logi i zobaczymy czy kierowane to bylo do Ciebie.

Tyle z mojej strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli go prowokujesz, a na to wychodzi to skarga jest bezpodstawna. Każdy ma swoj honor i go broni. Jesli witasz go na wejsciu "lama" i sie do tego przyznajesz no to sorry. Sprobuj napisać "siema" to pewnie bany sie skończą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja sie z nim nie witałem tak... tak wiec tego nie rozumiem... A ze w polowie gry napisalem sobie lama to nic nie znaczy ze akurat odnosnik ten byl do niego. 

 

Zresztą można sprawdzić w logach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło więc napisać w normalny, grzeczny sposób, że to pomyłka i źle Cię zrozumiał i tyle. Dostał byś ub w parę minut przy pw do Rybaka przykładowo.

Wnioskując jednak po tym co mówi Katarzyna W. robisz sobie z niego jaja i udajesz głupiego, bo przecież o to tutaj chodzi...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło więc napisać w normalny, grzeczny sposób, że to pomyłka i źle Cię zrozumiał i tyle. Dostał byś ub w parę minut przy pw do Rybaka przykładowo.

Wnioskując jednak po tym co mówi Katarzyna W. robisz sobie z niego jaja i udajesz głupiego, bo przecież o to tutaj chodzi...

Ale powiedz mi czxy ja akurat musialem pisac to do niego ? Pisalo gdzies dokladnie nick na/do kogo to pisalem ~!!!!! NIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejde na serwer napiszę,,admini debile".Czy ja kogoś konkretnego wyzwałem???? Wg ciebie nie wg mnie tak.Tak samo z graczami ,,lama" to wyzwisko,obojętnie czy to do konkretnej osoby czy nie.Dlatego ja uważam że Katarzyna W. ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pisałeś wcześniej do Katarzyna lamo tyle razy to po co miałeś napisać teraz ? wystarczyło tylko lamo. Dla jednych taki zwrot jest niczym albo się uśmiechnie albo nie a dla drugich to obraza więc następnym razem tego nie pisz i tyle. Tym bardziej że o adma się starasz a obrażasz innego adma.  NIe lepiej wejść na serwer i powiedzieć graczom siema?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga niesłuszna. Samo pojęcie "lama" może zostać przez graczy zrozumiałe jako obraza, więc w tym przypadku kwalifikujesz się do bana za "Obrazę".

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności