Skocz do zawartości

Majster na Admina !XD


BezImiennyy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: BezImienny
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Bezimienny/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na Imię Dawid,mam 16 lat. Jestem uczciwym graczem który nie toleruje haksów na serwach :D. Chciałbym zostać adminem ponieważ poznałem już graczy z serwera i będę spędzał dużo czasu na nim oraz będę spełniał obowiązki admina :)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): 
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 5-6h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: popołudniowych zazwyczaj ale będę się starał w innych też :) 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 2 lata
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak ;d Wiek Mikro, amx tak sobie, dodam że jest to napalony gracz w cs'a :)

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze i weekendy  

Fuck logic ? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie - oddawaj fartucha!. :D Tak serio to nadal jestem na nie. Ilośc godzina na serwerze? Minimum 20h, Ty masz narazie około 13. Nie znam Cie, nie widziałem Cie, coś tam na TS jesteś ale nadal nie wzbudzasz zbytnio zaufania. Raczej gracze na serwerze Cie nie znają. :)

 

 

@Asiunia :)

To co, że grał przed resetem GT? Hmm odkąd jestem tu adminem, czyli już troche czasu to ziomka dziś pierwszy raz widziałem... A skoro miał przed resetem kilka h nabite to stracił te h, bo miał przerwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buu on grał jeszcze przed resetem GT, więc ma na pewno przegrane 20h.
Ale nwm czy jest potrzebne tyle adminów, co patrzę w przerwach od Coda / dd2 only na bf2 to jest ktoś z administracji do ostatniego gracza, (najczęściej jest tak że to sam Wozik siedzi na serwie xd)
Także jak jest potrzebny adm to na tak, ale jak nie to na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawił się na TS więc będzie często teraz to na +

Wiek na +

Wcześniejszy czas na serwerze na -

Amx na +

 

Podsumowując jestem za okresem próbnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, jako że jestem typowym noł lajfem, widuję go na serwerze dosyć często. Ponadto myślę, że przyda się jeszcze jeden admin, bo niektórych, których nicki widzę, kiedy wpisuję /kontakt w ogóle nie są aktywni na serwerze, a BezImienny gra i sądzę, że jest szanowanym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, adminów nigdy nie jest za wiele, ale to już chyba przesada. Posiedź więcej na serwerze, jak i na forum i wtedy złóż podanie.  Na razie jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności