Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> BF2 - wh. :)


warklad

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Buu !? ;>
Nick podejrzanego: Paqwe(L)ek
IP podejrzanego: 217.153.14.194 (edytuje i dodam ss)
Data (dzień, gg:mm) zajścia: Generalnie wszystkie godziny na których owy gracz gra, demko jest z dziś 15.07.2014 o godzinie 17.59-18.24
Twoje demo: http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1407151759-de_nuke-1405439940-1405441440.zip
Rodzaj czita: WH - ON~OFF
Czasy podejrzanych akcji:

2:50 - A więc, dworem idą trzej gracze, w/w gracz wychyla się odrazu celownikiem na glowe, wydaje mi się lub bynajmniej moje słuchawki nie są tak doskonałe, żeby dokładnie wiedzieć gdzie gracz się znajduje na takim dużym obszarze.

2:58 - Możliwe, że go tu słyszy, ale sytuacja jest dosyć dziwna

5:17 - idzie, cofa, wyczekuje, model, trafia

6:50 - Refleks albo fart

8:07 - Niby, żeby nie było modelowania, wgl gracz ma cały czas celownik na dole, typowe dla wh.

8:19 - Refleks, policzyłem sobie to, wychodzi na to że od pojawienia się TT do oddania strzału wyszło dokładnie 0.15 sekundy

8:25 - Zawsze celownik był po lewej stronie, dziwnym fartem gdy gracz znajduje się tam, cdelownik pojawia się po prawej stronie. Jest chaos nie da się go tam usłyszeć, ew że ktoś jest na dworze.

11:29 - Kurcze. Ten HE miał dobre info, albo był zaprogramowany żeby lecieć w strone przeciwnika.

12:40 - Tu jest troche zastanawiająca sytuacja, ale to może być przypadek.

13:30 - Na ustawieniu czasu 1/2 i 1/4 doskonale widać tam gracza, przy normalnym czasie ktoś musi być strasznie spostrzegawczy zwłaszcza gdy celownik jest gdzie indziej.

16:45 - Możliwe, że przy graczu ma dodatkowo nick przeciwnika - w/w gracz namierza na brame od strony dworu i nagle celownikiem się wycofuje, a tam? Admin! tak. :)

17:42 - Typowe modelowanie.

17:52 - Zastanawia mnie, czemu w/w gracz zwolnił i akurat tam celował. :)

19:15 - Tak wiem, że słychać doskonale przeciwnika, ale w/w gracz wiedział gdzie odrazu dać celownik. Szedł na shift, nagły bieg i strzały.

19:55 - Słychać wyraźnie, że kratka została rozwalona, także słychać strzały z ak, większość pomyślałaby, że tam jest TT, a z teog co wiem, ten gracz ma straszny radar na którym nic nie widać, a więc nie wiedział, że jest tam także sprzymierzeniec.

21:35 - Ten HE jest zastanawiający, zawsze leciał w strone kwadratu a teraz typowo miał zostać w kurniku, ciekawe dlaczego... :)

21:48 - "Już prawie Cie mam!" - Prawie modelowanie, celownik leci za graczem choć go nie widzi, nie możliwe że go tam słyszy ponieważ jest straszny chaos.

22:45 - modelowanie - fraQ

22:55 - Kilka graczy z TT jest jeszcze przy życiu, a tu taki śmiały bieg przez pochylnie do paki na nożu, dodam że gracz nie ma niewidki.

23:02 - Modelowanie.

24:13 - Doskonały refleks. :)

25:05 - W/w gracz doskonale wie, gdzie znajduje się przeciwnik, dziwne. Przez całą mapkę gdy biegał przez pochylnie nigdy się tam nie zatrzymał i nie sprawdzał, teraz był tam admin więc w/w gracz przeczekał, aż Abart(Admin) wyciągnie brón i zacznie zabijać, no i do tego doszło, Abart zabija 2 CT, lecz skąd oskarżony wie dokładnie gdzie celować tak aby zabić TT? Zastanawiające.

IP /Nazwa serwera: BF2

Opis sytuacji: W/w gracz dostał 2x ss'y, czyste. Dosyć dobrze kryje się z wh, nie zabija niewidek, więc kwadratów nie ma ani podświetlanych modeli, tylko same modele graczy. SS'y czyste lecz co do moich ss, to wydaje mi się, że są modyfikowane, gdy robi się ss to odstępy pomiędzy nimi wynoszą jedną sekundę, u niego ewidentnie widać, że są różne czasy modyfikacji. Dodam jeszcze, że to może być kolejny typ z antyss. Niestety w dniu kiedy admin mu dał ss'y 13.07.2014 nie ma demek z HLTV, dziwna sytuacja, ale czasami tak bywa, bynajmniej ja ich nei widzę tu: http://257475.hltv2.pukawka.pl/ , a tu link do tematu z ss: http://forum.cs-classic.pl/topic/20828-2-pawe%C5%82ek-ssy/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Pawe(L)ek nie ma wh dużo akcji które wymienił Buu i nie tylko te są w bardzo wysokim stopniu słyszalne na słuchawkach więc sam bym tak zrobił jak on, jedna akcje mnie tylko zdziwiła gdy wbiegł do blaszaka (mapka de_nuke) to stanął po środku i nagle skierował się do okienka  po czym zabił 2 tt. Ale może ma lepsze słuchawki ode mnie. Dla pewności chcę aby pozostali członkowie z  UBT obejrzeli to demko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro demko z mapy de_nuke nie jest wystarczjącym dowodem, to wstawie z de_inferno. PS. soot, ja także słyszę to na słuchawkach, ale zauważ w jaki sposób on ich wypatruje, nigdy nie miałem słuchawek za 1000zł bo myślę, że za marne 160zł wstarczają do gry w CS, także mi się nie chce wierzyć w to, że raz gra niby "pro" na słuchawkach a są sytuacje takie jakby grał bez głośników, dochodzi jeszcze radar z którego widocznie gracz korzysta bo gdy słychać, że ktoś biegnie a to gracz z tej samej drużyny to gracz nie reaguje, ale jeżeli biegnie gracz z przeciwnej drużyny a za nim biegnący z kosą gracz tej samej drużyny to dlaczego Pawelek wie gdzie strzelać? Wyjaśnisz mi to?, Jeżeli tak, to on wh nie ma, ale jeżeli nie to jest czysty ukrywający się odpał, tyle w temacie.
 

Rozpiska:

De_inferno

2.20 w/w gracz rozgląda się gdzie będzie opłacalniej iść

2.30 wh?

2.43 model

2.49 refleks

3.05 i tu sytuacje wyjaśniłem powyżej, którą soot niech mi wyjaśni.

4.02 taki szybki refleks

4.25 model

4.50 info z dupy, albo z TS...

5.30 to musicie zobaczyć, bez wh celowniki same na głowe nie lecą...

5.45 to samo co wyżej

7.15 up

8.10 no i znow

8.30 to zostawie wam do ocenienia

10.10 model

10.20 słychać, że biegnie dwóch CT a Pawelek wie o trzecim, jezeli jest tak przygotowany to powinien byc przygotowany na czwartego.

11.15 refleks

11.25 model refleks

12.53 model i info.

14.00 Szybkie info, rzut HE i ucieczka przed tym CT po prawej, potem refleks.

14.10 i tu tak samo info. Dodam, że za info z TS także jest ban. Przypomne, że wiem o jednym aktualnym banie permamentnym za info przez TS od nieżywego gracza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odpalony, albo info na TS, to nie możliwe żeby slyszał co niektóre akcje na słuchawkach jak tego nie ma. 

Dostał bana od kamila, więc nie musze dodawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności