Skocz do zawartości

Second chance


skiller123

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:NOTORIUS B.I.G
2. Imię:Grzegorz
3. Wiek:17
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):9/10
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka(Tak/Nie): Nie ma problemu
7. Link do swojego GT**: 
http://www.gametrack...3.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem bardzo miłym spokojnym i dobrym graczem mam bardzo duże poczucie humoru chciałbym zostać adminem ponieważ strasznie lubię grać na tym serwerze oraz chciałbym podtrzymywać kulturę na serwerze oraz nie pozwalać grac oszustom 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Tak STEAM_0:1:28307366
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 5 do 6 godzin
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: najczęściej godziny wieczorne ale w weekend gram rano
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 7 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): nie i dlatego składam to podanie ponieważ chce spróbować ale posiadałem admina na innych większych serwerowniach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo na nie!. miałeś conajmniej półtora tygodnia przerwy od grania, przedwczoraj wszedłeś na 20 minut, wczoraj na 7 minut, dziś wogólne, a więc to samo świadczy za siebie, widać to po GT. Masz admina już na większych serwerowniach więc nie starczy Ci czasu, aby adminować na tym serwerze. Napisałeś od 5 do 6h dziennie. Sorki, nie widać tego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

Mimo ,że tam może spełniasz wiek i coś tam jeszcze to ja mało co Cie widze na serwerze

Mała aktywnosc na forum dodatkowo nie liczac podania bo to 1 post czyli 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Bardzo mało Ciebie widzę na serwerze ! Ba nawet wcale Ciebie nie widuję, więc nawet nie miałam okazji poznać twojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności