Skocz do zawartości

Skarga na los ami


Zeun

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: 88|Petrus


2.Nick admina/gracza który zawinił: los ami


 

 


 

3.Dowody (demko/screeny/świadkowie): wszyscy co grali wtedy i wycinek consoli


 


[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Reason: 'Lamienie'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:769150135'

[AMXBans] Your IP: '83.28.8.223'

[AMXBans] =======================================

 

 


4. To są chyba jakieś żarty !!! Co za powód ? Lamienie; przy najlepszych statach na serwerze na mapce którą graliśmy. Dostałem bana bo co bo adminowi nie szło . Fakt faktem że tylko na 5 minut no ale tak się nie robi bo komuś się najwyraźniej nudzi. SS'y jeszcze bym ścierpiał ale taki powód , to wychodzi poza wszystkie granice . Kilka minut wcześnie dostałem ostrzeżenie żebym rzekomo nie kampił lecz ja nie kampiłem, to że grałem defensywnie nie oznacza że kampiłem ( tutaj do admina banuącego: ta gra nie polega  na tym że lecisz na pałe gdzie bądz, a tak poza tym to ciekawie musi wyglądać kamper który ma staty 30-40:5-10 niepamieta dokładnych statystyk.  ; tak można było wywnioskować z ostrzeżenia). Przez taki ban straciłem wiele np: uznanie w oczach graczy, trochę czasu by to napisać, to 5 min które mogłem przeznaczyć na granie,trochę expa itp. 

No i co ja mam sobie teraz myśleć o takim adminie? , nw czy normalny admin by się tak zachował może to nadpobudliwość( wkońcu zabiłem go kilka razy i zapewne nie mógł tego ścierpieć  że gracz bez premki ,Vipa, czy bycia adminem go po prostu pokonywał ) może poczucie że ma władzę (może to i o wo) czyni go nw lepszym od innych , nietykalnym i osobą niekaralną  . Prawdopodobnie nie przemyślał tego jakie konsekwencje niesie coś takiego.Ostatnie 4 liniki były przypuszczeniami.

No i co teraz związku z tym? Nw czy ta osoba powinna być adminem czy nie , nie mi o tym sądzić , ale na pewno konsekwencją muszą być wyciągnięte .

No ale najlepiej  gdyby admin los ami się wypowiedział, może on to inaczej widział.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO PIERWSZE MIALES CELE GDY BYLES W TT 

PO DRUGIE CALY CZAS KAMPILES NA RESPIE LUB OBOK  DOMKU ZAMIAST ROBIC CELE

 

PO 3 OSTRZEGALEM KILKU KROTNIE

A PO CZWARTE DOSTALES BANA NA 5 MIN 

a pozatym jestem normalny a to ze mam vip premium nie czyni mnie kims leprzym od ciebie czy ciebie odemnie jestesmy rowni to ze mnie zabiles kilka razy to nie oznacza ze mam jakis problem ani twoje staty moze jestes leprzy moze nie ? ale jezeli kampi sie cala mape westwood wtedy sie ma dobre staty wiec nastepnym razem wykonuj cele a nie czekasz az ktos to zrobi za ciebie lub az skonczy sie czas rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu ma długość bana do znaczenia?       to jest uzasadnie  bana o argumencie "lamienie"?

Ostrzegłeś raz i to nie mnie a gracza o innym nicku 88iPetrus mój 88|Petrus(jest różnica)

Już pisałem o tym że nie kampiłem i ta gra nie tylko polega na tym żęby rzucić się na "pałę" i być zadowolonym że się zabiło 1 gracza , a poza tym inni gracze także byli obok mnie więc ...  a co do stwierdzenia "cały czas" to uwierz mi nie cały czas. Nie znam takich graczy którzy z kampienia mają takie statystyki 

Co do celów  robiłem je i to świetnie                       a bana dostałem gdy byłem CT i także świetnie wykonywałem cele

 

 

chwilę wcześniej prosiłem także admina los ami by wszedł na serwer i spotkałem się z odpowiedzią

[scarecrow[Premium]] [**VIP**] los ami :  88 pfff nQ

http://www38.zippyshare.com/v/51080678/file.html  ss potwierdzający.

 

 

Sugeruję przeczytać regulamin http://forum.cs-classic.pl/topic/20750-regulamin-cod-mod-350-lvl/                  szczególnie punkt 5.3 i 5.4

Odpowiedzią admina los ami poczułem się strasznie zignorowany a tylko grzecznie prosiłem,  szczególnie gdy napisałem  że chodzi o skargę.

Każdy admin ma dawać przykład zarówno zachowaniem w grze o raz używanym jezykiem na say/tsay   say@ oraz ... 

Ma dawać przykład  raczej nie dał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOS AMI robił tylko to co musi... Nagannie kampisz na respie zamiast robić cele mapy. Ja Cię nie jednokrotnie ostrzegałem abyś ruszył się z respa i przestał kampić na mapie de_... Ban jak najbardziej słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słuszny ban jeśli w taryfikatorze nie ma czegoś takiego jak lamienie :D Jeśli kampił to ban z powodem kampienie na resp/nie wykonywanie celi, ale nie lamienie, no ludzie. Arioch obstawiam, że bardziej chodzi i sam "fakt". Teraz przynajmniej może nie powtórzy się taki powód bana ze str los ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz Ric00 nie zgodzę się z tobą.

Na respie nigdy nie kampiłem ( co nie oznacza żę kampiłem gdzie indziej).

Ani razu mnie nie ostrzegałeś, pierwsze ostrzeżeni dał mi los ami i więcej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze jakie to smieszne skarga banalna kampiles i tyle a moim zdaniem i tak malo dostales !!  moze nie ten powod ale wiadomo o co chodzi weszles na serv i  napisales do mnie ze mam wejsc na forum  bo napisales skarge bylo to beszczelne moim zdaniem poniewaz pierwszy raz spotkalem sie z taka osoba ktora sie chwali przed wszystkimi graczami ze napisal skarge na admina woow  to bylo mocne wejscie naprawde podziwiam twoj upor o swoja racje <([-_-})> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 moze nie ten powod ale wiadomo o co chodzi

co? osoba nieznająca tematu jak może wiedzieć o co chodzi po przeczytaniu powodu bana "lamienie"

 

 

 

jak jestem w TT to chyba nadrzędnym celem jest zniszczeni CT po przez zabicie ich lub wybuchnięcie bomby i z tego się dobrze wywiązuje

http://www.miejski.pl/slowo-Camper - nich będzi taka definicja                      więc do kampera mi daleko(bardzo)

Patrząc teraz na twój osąd że kampiłem  to co z innymi graczami ? oprócz kilku osób co odpowiada rasz reszta to kamperzy?

 

Do każdej mapy każdy ma swoją taktykę bylę by była skuteczna. Przyglądając się Ric00 jak gra na de_Dust2002: CT szybki rasz, przeniesiony do TT wg. admina los ami było by że  "kampi"  za skrzynkami przy respie , no i co w takiej sytuacji trzeba mu dać bana o powodzie "lamienie"?Dla mnie to nie jest kampienie po prostu sytuacja w danej chwili tego wymagała , taką zastosował taktykę, rozważną grę a nie rzucenie się na "pałę" .

Przepraszam Ric00 że przytoczyłem twą grę w tej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze jak ty czytasz ???co pisze pozdrawiam i koncze ten temat nie mam zamiaru sie klucic jak masz to zwyczaj ty osadzi to rybak wiec pisz co chcesz nawet sam do siebie jezeli nie wiesz co to kapienie  TO JEST TAKIE COS " co robiles na mapie w domku obok respa" nie wykonujac celow  czyli stojac w okienku i czekajac na jakiegos gracza ktorego bedziesz mogl zabic dlatego tez dostales bana i pogudzi sie z tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i napisales do mnie ze mam wejsc na forum  bo napisales skarge bylo to beszczelne moim zdaniem poniewaz pierwszy raz spotkalem sie z taka osoba ktora sie chwali przed wszystkimi graczami ze napisal skarge na admina woow  to bylo mocne wejscie naprawde podziwiam twoj upor o swoja racje <([-_-})> Pozdrawiam

On tylko napisał żebyś wszedł na forum, bo sprawa jest, a nie że napisał skargę, a co do chwalenia się to sam na biało na środku ekranu u góry napisałeś, że koleś napisał skargę na Cb bo dostał bana na 5 min, więc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOKŁADNIE TO 

 

 i  napisales do mnie ze mam wejsc na forum  bo napisales skarge bylo to beszczelne moim zdaniem poniewaz pierwszy raz spotkalem sie z taka osoba ktora sie chwali przed wszystkimi graczami ze napisal skarge na admina woow  to bylo mocne wejscie naprawde podziwiam twoj upor o swoja racje 

nie napisałem ci że masz wejść a poprosiłem byś wszedł(jak dla mnie jest to duża różnica)

nie chwaliłem się przed graczami bo nie było czym ; jak zareagowałeś jak do ciebie pisałem zapytałeś jaki dział! i dopiero wtedy użyłem słowa skargi, a wcześniej prosiłemy byś wszedł bo jest sprawa do wyjaśnienia. odpowiedz którą przeczytałem była beszczelna  [scarecrow[Premium]] [**VIP**] los ami :  88 pfff nQ         totalne olanie sprawy , Fakt że wszedł 10 min później ale niemienia faktu że to zachowanie jest mocno nie właściwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde taki cyrk o bana na 5 minut? nie przesadzajcie ludzie admina prosze o to aby dawal lepsze powody banów przy następnej takiej sytuacji bedą inne konsekwencje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności