Skocz do zawartości

Skarga: ARTEM i jego wh, czyli historia gracza z dołu tabeli...


chief keef

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzisiaj temat z dowodem w postaci demka, na którym gracz ARTEM (brak steam'a, często wychodził i nie zdążyłem z amx_ip) biega bardzo ładnie odpalony. Może nie gra perfidnie i nie skanuje po ścianach, ale za to bardzo ładnie lata celownikiem po nich! Polecam demko do obejrzenia i zbanowaniu tego użytkownika (szkodnika) na dobre!

 

 

http://speedy.sh/p5A5e/artemwh.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc w tym dziale, pozwalasz żeby gracze sie wypowiadali. Jak byś to zgłosił do antycheat to bym sprawdził jak i inne osoby z SupportUB. 

Chcesz bana za odpała dla artema, to zapraszam tutaj > http://forum.cs-classic.pl/forum/108-anticheat-zg%C5%82oszenia-cheater%C3%B3w/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmieszaj się Chief nagrałeś takie krótkie demko że nie można określić czy coś ma a po drugie nic nie ma pierwsza akcja spojrzał na odnogę pewnie sprawdzić czy ktoś idzie albo słyszał że ktoś idzie odnogą spojrzał i minęła tam s i zaciął strzelać więc Wh tu odpada druga akcja próbował strzelać do tego typa a że mu ten gościu wszedł na celownik to jego problem więc tu też odpada a 3 akcja tu już akurat liczył na szczęście akurat wyszedł z tej strony gdzie akurat miał celownik. Z mojej oceny wynika że nie ma wh a że mu ta runda wyszła to nie oznacza że ma WH przykro mi Chief ale się ośmieszasz ktoś jest lepszy lub cię zabija denerwujesz się a zwłaszcza jak jakiś NS kurwa co to za różnica czy ma steam czy nie liczy się skill a nie steam i nie hejtuj mnie jak wtedy na serwerze co tak ładnie mnie obrażałeś od szmat i różnych takich przez mikrofon tyle mam do powiedzenia i mała rada na przyszłość nagrywaj dłuższe demka pozdrowienia od Hamesa :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo wh. ^_^

 

PS. chief zastanawiałem się czy nie napisać na ciebie skargi za ciągłą obrazę graczy (w tym mnie) po tym jak cię zabijają. Mając za dowód hltv i biorąc pod uwagę twoją recydywę pewnie byś poleciał na stałe. Stwierdziłem jednak, że mam cię zbyt głęboko by tracić czas. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/20317-damian-zobacz/#entry118338 

Proszę Chief coś obiecywałeś Damianowi ??? nie dostosujesz się do tego klniesz i obrażasz przez mikro i nie udawaj że nie bo jak pisałem mówiłeś przez mikro do mnie Gówno,piz..,szmata itp dlatego ze cie 3 razy zabiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wcale nie obrażasz przez mikrofon nie chcę się kłócić kiedyś nagram co ty gadasz przez mikrofon i wtedy zobaczymy  co wtedy będziesz miał do obrony nie zamykać tematu niech się wypowie Damian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam!chieff kef za duzo pozwala sobie na mikro!za kazdym razem gdy ktos go zabije to od razu"ja prdl co za gowno" "ja prdl co za ciota "i nie mow ze tak nie jest! inni gracze moga to potwierdzic gdybym miał adma od razu bys poleciał na 1 dzien za kulture!!!wyzywasz tez bez podstawnie na mikro typu zamknij morde lub cos w tym stylu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niego....mnie to denerwuje i tyle:)nie cenie takich osob:)rozumiem gdyby raz wypowiedzial sie na mikro a on ciągle nawala jak nie wiem co(polaczek ładna ta patrycja:Dzajebisty usmiech odchodzac od tematu ogółem zgrabna:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę gorszy i też się wypowiem. Przeczytałem to co wstawił James, (to znaczy ten link do tematu) jak Chief mówi, że już nie będzie obrażał itd. To jest nie prawda, sam słyszałem jak za każdym razem gdy ktoś go zabił było: "jprdl, co za gówno" "jaka ciota mnie zabiła" itp. Gdy natomiast upomniałem u kulturze zwyzywał mnie. To jest bardzo denerwujące, dlatego, że inni gracze będą powoli zachowywać się tak jak oni i serwer straci zasady kultury jakie obowiązują na nim. Co do Artem-a. Koleś gra jak gra, wielu z nas robi podobnie jak wspomniany już Artem. Czasem niektórym z nam jak by pokazano demko uznano by, że ma wall-hack-a. Dlatego uważam, że Chief powinien przeprosić Artema za tego posta, w którym nawet nie chciało mu się rozpisać demka. I co do Chiefa jeszcze, admini powinni go trochę utemperować, bo już przesadza ze swoim zachowaniem.

To tyle z mojej strony. 

Pozdrawiam: JustJump :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super postawa Jump, caly czas chce o to walcze na serwerze. Niestety gracze sa uczeni tego przez niektorych adminow. Co do cheefa to ostatnio bana wylapal i bede go z mila checia temperowal :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pebble temat ma być otwarty bo teraz jakimś cudem zamiast skargę na Artema wyszło Skarga na Chiefa i jego obrażanie od różnych. Damian ma się wypowiedzieć i zamknąć a tak prosię nie zamykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności