Skocz do zawartości

Skarga


Misterius

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Misterius

2.Nick admina/gracza który zawinił: Gucio :) czy gumcio ( nie wiem nie zwracam uwagi na szarych graczy)
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina:  około 18:50
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Powod: 'bicie z bh'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:575752737'

[AMXBans] Twoje IP: '89.77.5.112'

[AMXBans] =======================================

6.Opis sytuacji:

Dostałem sie do terrorysty i chciałem go zabić lecz on używał longjump i cieżko było go dognić jak nie mam nic w kondycje . wiec jako ze grałem także baczekiem postanowiłem dogonić ów gracza moim longjumpem . I dostałem bana za to że zabiłem go w locie  . Nie wydaje mi sie że " BH" i "LJ" to to samo a bana dostałem za to 1 chodz używałem tego 2 . W regulaminie serwera nie znalazłem żadnej wzmianki o LJ ale za to :

6. Na serwerze obowiązuje kultura, każdy gracz oraz admin musi jej przestrzegać. - troche nie ładnie z twojej strony adminie że nie przecstawiłeś sie po tym jak zadałem pytanie " kto jest adminem ? "

6. Za bicie z BH - ban od 1 do 3 godzin. - Dziekuje ci za twoją łaskawość ale nie potrzebuje jej . Chce być traktowany jak inni gracze :) co do tego czyżby admin nie wiedział na ile ma mi dać bana ? Nie znajomość regulaminu ?

To tyle z mojej strony pozdrawiam Misterius :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik zauwaz, ze Misterius nie sprzeciwia sie dlugosci bana a jego slusznosci, uwaza, ze nie zlamal regulaminu. Czytaj ze zrozumieniem :P

Co do slusznosci to jest wiele nierozwiazanych aspektow tego bana, pytanie czy przeciwnik robiac LJ chcial uciekac czy walczyc bo wychodzi, ze uciekac wiec on powinien distac slaya za przedluzanie a Misterius nic.

No i dlugosc bana, rzeczywiscie w regulaminie widnieje przedzial 1-3h i tego sie trzeba stosowac wiec Gemciu polecam zrobienie zrzutu z ekranu na telefonie i upewnianie sie przed kazdym banem czy jego dlugosc jest zgodna z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli CT uciekał przed tobą a ty starałeś się go dogonić to nie powinieneś nic dostać a CT który uciekał powinien dostać bana.Poczekamy na wypowiedź Gemcia ponieważ ten ban jak dla mnie nie był słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goniłeś TT, jak przestał uciekać dalej używałeś longjumpa po czym robiłeś krótkie bh i tak go 3 razy uderzyłeś, ja daję łagodne bany za takie coś bo to było w jednej rundzie, jeżeli ktoś mi to zgłosi że wcześniej też tak robił a w następnej to zobacze to już nie łagodzę kar, moim zdaniem ban słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Gemciu zle postapil poniewaz powinien najpierw upomiec gracza a jezeli po chwili by nie zareagowal ct powinien dostac bana.

I po tym banie prawdopodobnie by sie oduczyl uciekania przed tt.

a do tegoc co wyzej jezeli ktos Ci pisze jak bylo wczesniej jak Ciebie nie bylo to powinienes nie brac tego pod uwage bo nie masz pewnosci ze to robil. a czy to robil wczesniej czy nie to za zle postepowanie masz w regulaminie dlugosc kary.

Polecam zapoznanie sie z zasadami serwera.   Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gemciu jestem tego samego zdania co KoksiQ.Twoim zadaniem najpierw jest upomnieć gracza gdy robi BH i bije.Co innego gdy skraca.Wtedy ban leci natychmiast.Lecz gdy ktoś robi BH i bije to powinieneś go upomnieć i tak samo TT za uciekanie.Nie każdy wie że to jest zabronione.Miałeś już jedno ostrzeżenie odemnie więc to jest twoje drugie i ostatnie ostrzeżenie.Radzę Ci się pilnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności