Skocz do zawartości

Skarga na Vernona


PatrykZRB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

PatrykZRB z bf2 z tej strony

Admin Vernon dał mi bana na 1 dzień za he ,niesłusznie ,ale to już nieważne .ważne ze niesłusznie mnie na 1 dzień zbanowal lamiac ten sposób regulamin dotyczący kar.

Sytuacja zaisytnaiala 22.07.2014 ok. godz 9.55

 

Proszę o UB lub zmniejszenie bana  i ukaranie Vernona za pochopna decyzje.

Śiadek gracz Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 twoja skarga bez wzoru nie ma prawa bytu, po 2 http://forum.cs-classic.pl/topic/21130-brak-przestrzegania-regulaminu/ policz sobie ile rzuciles granatow ( za kazdy 30min bana) i ciesz sie ze ci nie dalem na tydzien, a twoj kolega pro ci nic nie pomoze wiec przestan sie ponizac dziecko

ps - piszesz ze nie przestrzegam regulaminu? ty grasz tu nie od dzis i dobrze wiesz ze jest zakaz he a mimo to lamales ta zasade bo nie bylo admina i chciales pokazac kim to ty nie jestes a wyszlo na to ze jestes minusem

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vernon, ale 1 dzien to przesada. 

 

 

 

6.5-Zakaz rzucania He na małych mapach: Pool_day , cs_wiocha, fy_snow , cs_max (Ban od 30min do 1Godz)

Niby, 1h max ale tyle jest tych regulaminów i bany sięgają po 3h, więc tyle powinieneś mu dać MAX. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara jest ostra ale słuszna, nie raz rzucał he na małych mapach. Po Ub będziesz miał już przestrogę, żeby nie rzucać he, gdy nie ma adminów :P 

 

 

A i jeżeli składasz już skargę, użyj chociaż wzoru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk chyba ta skargą sam siebie pogrążasz. Jesteś w top 3 i nie wiesz że nie wolno rzucac he na małych mapach i placzac biegniesz na forum!? 

 

Witam !

PatrykZRB z bf2 z tej strony

Admin Vernon dał mi bana na 1 dzień za he ,niesłusznie ,ale to już nieważne .ważne ze niesłusznie mnie na 1 dzień zbanowal lamiac ten sposób regulamin dotyczący kar.

Sytuacja zaisytnaiala 22.07.2014 ok. godz 9.55

 

Proszę o UB lub zmniejszenie bana  i ukaranie Vernona za pochopna decyzje.

Śiadek gracz Pro

Dał CI bana za he nieslusznie!? To kto rzucał to he tak to? Spojrz na siebie a potem skladaj skarge na kogos. Dla mnie słyszny ban i sie zastanow co robisz najpierw geniuszu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności