Skocz do zawartości

Skarga na admina Siwy!


nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ; c

2.Nick admina/gracza który zawinił: Siwy
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 2014-07-23/ 23:00
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Pozostalo ci 23 godzin , 52 minut i 11 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick :
[AMXBans] Powod : ' recconect '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 17084253 '
 
6.Opis sytuacji:
Tak jak widać powyżej, admin Siwy zbanował mnie za użycie niejakiego recconecta na 1 dzień.
Jego idiotyczny wymysł jest dla mnie nie zrozumiały gdyż w regulaminie serwera nie ma nic wspomniane o zakazie wykonywanie RC!
Nie rozumiem jak Admin może nie znać regulaminu serwera? Wnoszę skargę na admina o celowe i bezmyślne zachowanie, gdyż specjalnie utrudnia grę i w dodatku przyswaja problemów. Dobrze, że Cię na tydzień nie podkusiło. Nawet gdyby faktycznie był zakaz to 1 dzień za takie coś, to zupełny śmiech. Najpierw się upomina, bo wyobraź sobie, że nie każdy zna regulamin i wcale mnie to nie dziwi, a nie od razu wlepia się bana na 1 dzień.
Z takimi ludźmi aż odechciewa się gry, także nie pokazuj honorów tylko zacznij racjonalnie myśleć, a zwłaszcza, że tutaj nie ma mowy o zakazie robienia RC! Sam się gubisz i pokazujesz, że Admin Ci nie służy.
 
Dorzucam dla pewności link z AMXBans : http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=59517
 
Żądam UB, mimo iż na 1 dzień, to i tak nie chcę tutaj żadnych aktywnych, zwłaszcza, że BAN nie słuszny!
Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte z tego odpowiednie konsekwencje, choćby w postaci upomnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie ani w temacie propozycji niestety nie znalazłem żeby -_- napisał że jest to zakazane, ale najwyraźniej był zajęty za bardzo. 

Był plugin wywalający graczy za recconect, ale został usunięty i wróciliśmy do banowania tak jak przed wgraniem tego pluginu, Czyli za recconect był ban na dzień. Więc ja nie rozumiem czego to moja wina, oczywiście nic nie pisze w regulaminie (co i tak potrzebuje kilkanaście zmian). Ale powinieneś wiedzieć że za takie coś jest ban. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż zasady są dla mnie proste - admni powinni postępować zgodnie z regulaminem serwera w którym na obecną chwilę takiego czegoś nie ma - bana zdejmuję. Dodam tylko że nie rozwine wypowiedzi na temat po czyjej stronie leży wina ponieważ tylko zastępczo zajmuje się sprawą serwera i nie jest mi znany zamysł zakazu używania recconecta jeśli -_- faktycznie tego zabrania po powrocie wspomnę mu o dodaniu do regulaminu stosownego punktu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności