Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> [BAN]TM


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:ajmi 

Nick podejrzanego:TM
IP podejrzanego: SID - STEAM_0:1:1708936   
Data (dzień, gg:mm) zajścia: 2014-07-23 21:56
Twoje demo:http://www.speedyshare.com/vktfQ/kekeke.zip
Rodzaj czita:WallHack 

Nazwa mapki:De_inferno
Czasy podejrzanych akcji:No to zapraszam do lektury :) (dodam od siebie że jak widzę movement tego gracza to myślę że jego postac porusza się najprawdopodobniej na wózku inwalidzkim ...)

 
Co do tych jego wyjśc to polecam zobaczyc w jaki sposób np ja wychodzę w tym samym miejscu - 7:08 - >.<
 
0:42 - po obrocie komuś sie chyba ściany pomyliły i celownik na model za ścianą
 
po czym w 0:45 - wychodzi z celownikiem na model ( CO Z TEGO ŻE SŁYCHAC ŻE TAM SĄ ALE KOLEŚ WYCHODZI ODRAZU Z CELOWNIKIEM NA MODEL ) ok w sumie może byc że przypadek ale że po prostu zawsze tak wychodzi na to miejsce z celownikiem ALE NIEEE zapraszam  oglądnąc całą akcje w 0:54 już tak nie wychodzi tylko dokładnie po drugiej stronie wychodzi na model a nie w ten róg co przedtem 
 
Dalej 0:59 - wychodzi z celownkiem na ścianę i patrzy nim na model ??!! tez słyszał ??? 
 
znowu 1:06 - słychac no ok to wiadome że tam gdzieś po lewej jest może już poszedł tam dalej na shody czy coś. Nie, on wychodzi na typa odrazu modelowo, wie dokładnie gdzie stoi 
 
1:44 - wychodzi z granatem w takie miejsce gdzie rundę temu było 5 tt? i tym razem nie wychodzi tak jak w 0:45 czemu? prosze się domyslec ... 
 
1:59 - znowu wychodzi patrząc w ścianę w model celownikiem za pierwszym razem nie wychodzi ale za drugim wyszedł i tak napisałem wyżej celownik po ścianie na model wie gdzie siedzi i że kuca (HYHY MOŻE TEŻ SŁYCHAC ?? JAK W DEMKUL4L4 KOLEŚ SIE NIE RUSZA ALE SIWEGO SŁUCHAWKI BĘDĄ SŁYSZEC no ale poczekam jeszcze co pan papku powie na temat tamtego demka...) zresztą nawet jakby się tam ruszał i tupał takie wyjście i tak czy siak jest spaleniem ... 
 A reszte tej rundy uznajmy że przypadkiem szedł tam gdzie dokładnie TT było HYHY
 
2:59 - tu już tak pewnie nie wychodzi z granatem bo widzi za ścianą przeciwników i że idą do niego, potem w dalszej części za drugim granatem odsłonił siebie całego bo nie było już tt tuż za rogiem a jak byli to nigdy tak nie wychodził, przypadeg?? nie sondze. Potem na dowód żeby nie było że zawsze tak wychodzi z dywanów tymi schodkami tak celownikiem to znowu ale inaczej wychodzi od razu celownikiem ale w inne miejsce tam gdzie jest TT po ścianie
 
 
5:05 - A tu to jakieś jaja tak? z granatem tak wychodzic? nigdy tak nie robił czemu?? bo widzi że nie ma tt przy nim na dywanach to nagle sie odważny zrobił  Gracz strasznie nie udolny nawet z wh, mam nadzieje że w ostateczności nie będę musiał go dac go na jakąś inna stronkę gdzie się łapie takich ludzi jak on aby tylko miał bana i nie grał już na classic`u. Typo totalnie spalony.
 

A jak ktoś mi powie że demko krótkie to chyba go ... Nie jest długie ale tu chodzi ile akcji jest odpalonych a nie o samą długośc demka.

A jeśli komuś się wydaje że takie wyjścia jak on robi są normą i takie patrzenie po ścianie na model, proszę mi pokazac 2 takiego gracza który tak samo robi, a jeśli tak samo robi to też jest odpalony.

 

IP /Nazwa serwera:31.186.82.184:27691/FFA

 

TYLE Z TWOJEGO PODANIA O ADMINA, ŻEGNAM I NIE POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sad but true, jest teraz tyle tych gówien ESP czy WallHack z tymi antyss`ami. Kiedyś tego nie było :/ trzeba było płacic za takie rzeczy ;c

 


 

 


1:39 - idealnie rzuca HE na dach tam gdzie jest TT i celownik na model 100%

 

3:40 - ha, celownik na ściane po modelu i boi się wyjśc bo widzi że patrzy, wychodzi dopiero jak tt na dachu cie trochę cofnie. Nigdy nie wychodził z kwadrtu aż tak wachając się, no ale jak tu się nie wachac gdy widzi się przeciwnika na dachu przez ścianę i który może mnie zabic to lepiej poczekac aż ten się schowa, nie prawda??

 

5:29 - Buah, idzie do ciemni i od razu ma celownik na modelu za ścianą i nawet wie że kuca, nigdy nie szedł do kurnika, hehe 

 

7:11 - dobry skanik na dachu hyhy i jak przestał gdy cie ruszył i podskoczył 

 

7:22 - ledwo co wyszedł i zaczął strzelac, tak można powiedziec że było tam słychac TT w końcu oddał 1 strzał EKS DE ... ale wiedział dokładnie gdzie stoi model.

. Potem jak znowu wychodził z kurnika to tam już tak nie popatrzył ... i to właśnie jest różnica w zachowaniu gdy widzi tt za ścianą a gdy nie ... spalony.

 

8:19 - a wejdę sobie an dach ohhh wait widzę że tt idzie na kwadracie po cichu, to jednak nie idę na dach BA! nawet się nie rozglądnę po nim tylko wyczekam ładnie przeciwnika :))) HAHA

 

8:52 - wychodzi z celownikiem od razu na model 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcje:

 

0:50

1:30

2:00

5:00

 

+b

 

Oprócz bana na naszej serwerowni pozwoliłam sobie umieścić Cię na blacklisted oto link do niego: http://www.blacklisted.pl/app14379,steam_0:1:1708936.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności