Skocz do zawartości

Skarga na 3lu


MrTercio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Zanim skomentujecie, proszę przeczytajcie wszystko.

 

Piszę skargę na 3lu nie z powodu, że mnie zbanował, bo bana dostałem słusznie, bo przeklnąłem, ale dlatego, że :

 

Po 1. Dyskryminuje

Po 2. Zachowuje się nieprofesjonalnie 

 

Kwestia braku profesjonalizmu :

 

Chciałem się go spytać za co dostałem bana ( mając na myśli, że uważam, iż niesłusznie dostałem ), tłumacząc, że zminimalizowałem grę na 10 sekund, aby odpisać na GG H@, bo rozmawialiśmy o provipie. Byłem afk tylko na te kilka sekund, żeby odpisać " tak " i dostałem bana na 3 godziny.

 

No i się go pytałem " za co " a on mi odpowiedział " za jajco synek, za jajco ;) " - dokładnie tak mi odpowiedział, to cytat

 

Może i zasłużyłem na tego bana za afk na 10 sekund, nie wiem, nie znam się, ale w jaki sposób on ze mną rozmawiał?  Co to ma być? To tylko urywek rozmowy.

 

Kiedy mu powiedziałem, że chyba mogę wiedzieć, za co dostałem bana, ten mi odpowiedział, że admin ma zawsze racje i nie musi się tłumaczyć i że go nie obchodzi to, że mi rozwalił nockę. Zaczął mnie ignorować. Wkurzyłem się i zacząłem przeklinać.

 

Kwestia dyskryminacji :

 

Nie czepiam się o to, że mnie zbanował, bo tym razem zasłużyłem na bana, bo przeklinałem, jednakże wkurzyło mnie coś innego... Nie byłem jedynym, co przeklinał, jego " adwokat " też zaczął przeklinać, jednakże tylko ja dostałem bana, jego " adwokat " nie dostał bana... Załączam filmik pokazujący, że oboje przeklinamy i SS z AMX, że tylko ja dostałem bana....

 

 

 

To nie jest pierwszy raz, jednakże pierwszy raz aż tak chamsko się zachowywał i pierwszy raz to nagrałem :)

 

FILMIK : ( polecam 720p wtedy widac co pisze ) 

SS załączam

 

 

Zrobicie coś z nim, żeby się ogarnął?

 

 

Mój nick Tercio

Jego nick 3lu

 

 

post-11522-0-54823500-1406153000_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze synek :) brak wzoru. 

po drugie synek :) twój cytat  (No i się go pytałem " za co " a on mi odpowiedział " za jajco synek, za jajco ;) " - dokładnie tak mi odpowiedział, to cytat)

To jest to co napisałem pod koniec naszej konwersacji. ponieważ już miałem dość twojego zachowania, a ignorowanie ciebie nic nie dawało.

 

Ja ci się nie muszę tłumaczyć za co ty bana dostajesz. Dostałeś go słusznie A NIE, NIE SŁUSNIE. Bo biegałeś po mapce zamiast wbijać do kamp potem stanąłeś na jakieś 10sek i tyle banik poleciał, Nie zgłosiłeś mi że cb nie będzie. 

 

Wracając do tematu Wchodzę na server a mi już piszę znajomi że mnie obrażałeś pod czas mojej nieobecności. bo co? bo dostałeś bana za cele? Pf dzieciaku. Ja nie mam zamiaru się użerać z takimi jak ty, A bana za kulture byś nie dostał Gdybyś tak Strasznie nie klnoł bo po godzinie 11 w nocy Nie banuje graczy za kulture, chyba że kogoś obrażają albo nadużywają tych wulgów. dostałeś bana za kulture żebyś sobie synek ochłonoł.

 

I pamiętaj ja ci nię będę się tłumaczył za co bana dostajesz. podczas banowania Wpisuje powód, w twoim przypadku to "cele" Koniec tematu. Jeżeli chcesz wezwę świadków z servera,Zaraz wrzuce demko z tej sytuacji co tylko chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu poruszasz temat bana za kulturę? Napisałem, że o niego się nie czepiam, bo jest słuszny....

 

i jakie pod koniec konwersacji? bana dostałem co najmniej 3 minuty po tym zdaniu :)

 

i powiedz mi czemu ignorujesz jak się coś od ciebie chce?

 

a co do obrazania cie po tym, jak wyszedles, to pisalem sarkastycznie, ze jestes krolem i mozesz robic co chcesz, nie uzywalem wulgaryzmow.

 

i jeszcze jedno

 

Tak dużo klnę??? Podczas naszej dyskusji przeklnąłem max 2 razy, możliwe, że raz, można zobaczyć w hltv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ignoruje takich ludzi co wiecznie piszą do mnie "3lu daj ap" albo takich co wiedzą/albo piszę się im co dzień o tym że nie mogę banować ludzi przykład: (za skan jeżeli nie widziałem). Ale nie oni wiecznie "3lu ten zeskanował mnie BANUJ GO!, 3lu NO BANUJ GO!!! CO Z CIEBIE ZA ADMIN) takie coś dostaje milion razy dziennie na u@. oraz takich jak ty :) Jeżeli ja dostałbym bana z powodem "Cele" to wiedziałbym za co dostałem bana.

 

już ci odpowiadam na te pytania

 

1.Czemu poruszasz temat bana za kulturę? Napisałem, że o niego się nie czepiam, bo jest słuszny.... 

1. to co to za skarga??? bo już sam nie wiem czego ona dotyczy? tego że cię ignorowałem? hahah śmieszny jesteś :D

2.i jakie pod koniec konwersacji? bana dostałem co najmniej 3 minuty po tym zdaniu :)

2.Synek czytaj uważnie, ze zrozumieniem :) Patrz co napisałem  cytuje: "po drugie synek :) twój cytat  (No i się go pytałem " za co " a on mi odpowiedział " za jajco synek, za jajco ;) " - dokładnie tak mi odpowiedział, to cytat)

To jest to co napisałem pod koniec naszej konwersacji. ponieważ już miałem dość twojego zachowania, a ignorowanie ciebie nic nie dawało."

 

I gdzie ja ci się tam chamsko zachowałem? :D hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zangetsu

MrTercio jesteś śmieszny , od momentu gdy 3lu wbił na serwa to ty to niego z tekstem "3lu dziękowałem ci już za bana?" pierwszy raz 3lu zignorował po jakiś 3 minutach ty znowu to samo , to 3lu ci odpowiedział że bana dostałeś "za jajco" więc nie wiem co się tak sadzisz ziomek faktem jest iż gdy nie ma adminów na serwie to ty celowo nadużywasz ProVipa (zawsze mówisz "sorry zapomniałem się" ale to się zdarza nawet 5 razy w ciągu mapy) więc nie rób z siebie ofiary losu tylko przyjmij jak facet to że dostałeś bana i siedź cicho , bo każdy wie że 3lu jest dobrym (o ile nie najlepszym) z adminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3lu, pytasz się o czym jest skarga? Czytaj uważnie, proszę :)

 

to co to za skarga??? bo już sam nie wiem czego ona dotyczy?

 

Po 1. Dyskryminuje

Po 2. zachowuje się nieprofesjonalnie
 

Sprawę bana i twojego nieprofesjonalizmu chyba wyjaśniliśmy, może po prostu na tej serwerowni admin może się tak zachowywać, jednakże pozostaje jeszcze sprawa dyskryminacji, wypowiesz się na jej temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze synek :)

po 1. I3lu nie pisz do niego "synek" bo nie wiesz ile ma lat. Może jest starszy od cb ? Starszy czy młodszy szacunek się należy zwrot "synek czy dzieciaku" może kogoś obrazić.

po 2. Jesteś adminem więc nie możesz napisac do kogoś "za jajco". Skoro jesteś admem to masz dawać przykład kultury i zachowania na serwie. Dziwisz się że gracze obrażają innych jak sam się tego nie pilnujesz.

po 3. moim zdaniem jak ktoś jest afk przez 10 sek to faktycznie najlepiej mu perma dać ...

po 4. MrTercio skarga nie napisana według wzoru.

po 5. jeżeli gracze zemszczą to albo banujesz wszystkich którzy to robią albo nikogo..

 

Dziękuję za uwagę oddaję głos do studia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał kolega wyżej Arioch powinno wystarczyć obojgu, tutaj obie strony są winne bo Ty I3lu tak wyrażać się nie możesz w stosunku do graczy. Mam nadzieje że takie skargi przed powrotem -_- się już nie pojawią bo nienawidzę braku kultury ze strony adminów, ignoranctwa i cwaniakowania a jak sie skończy takie zachowanie wywnioskuj z tego co pisze. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności