Skocz do zawartości

Skarga Grzywka


Wozik

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Wozik

2.Nick admina/gracza który zawinił: Grzywka
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: Dzisiaj  11.18-11.21
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www.speedyshare.com/3ntRz/Grzywka-ss.rar
6.Opis sytuacji: Admin Grzywka nie daje dobrego przykładu pisząc to co pisze na czacie. Dostał ostrzeżenie ale z tego co widać nie przejmuje się tym. W linku są 2 screny. Sprawdzałem przez amx_who i był przypisany:P
 
Sorki za brak wzoru na początku ale na szybko pisałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zacząć od tego że Grzywki teraz nie ma Jest na Kolonii coś takiego ... I o ile wiem dużo razy widziałem podszywki pod jego nick także to co pisze na czacie to są jego podszywki ... !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 bez wzoru skarga nic ci nie da nawet jakby on latal na aimie wh itp. po 2 sprawdziles czy to na pewno on? wystarczy wejsc w amxmodmenu, zbanuj gracza i jak przy jego nicku nie ma " * " to znaczy ze podszywka i wtedy perm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzywki nie ma teraz, jest na koloniach( i tak nie zamoczy xD). Uzyj wzoru albo skarga nie zostanie przyjeta. Na tym nicku juz trochę grało podszywek, na wh nie raz widziałem jak grał, nie zastanawiało cię, że grzywka ostatnio nie banuje itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wczoraj o 23 z obozu i widzę takie rzeczy. No dobrze to jest mój błąd że nie napisałem o swojej nieobecności w admin roomie, za to przepraszam. Niestety ale muszę to przyznać, że jak dotychczas grałem na różnych serwerowniach, grono adminów było zgrane i nikt na nikogo nie podpieprzał tylko pisał mu na GG albo ts co źle zrobił. Na tym serwerze wygląda to tak że każdy na każdego szuka haka żeby tylko go wypieprzyć ze stanowiska... Pomijając to że w ogóle nie szanujemy się sądząc że admini mogą sobie nadużywać swoich obowiązków i do tego wyklinać wszystko co się rusza. Chłopaki i dziewczyny nabierzmy do siebie trochę zaufania. Dla przykładu jak gram to jestem zawsze na ts jak mnie tam nie widać to z góry możecie dawać bana.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tym Grzywke popieram, kazdy szuka haka na admina, zeby go wywalic z stanowiska admina serwera. Grzywka popełnił blad, nie piszac o swojej nieobecnosci, ale jestem pewny ,ze szybko odpracuje swoj blad. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzywka wszystkie te skargi zaczely sie, gdy zlozyliscie skarge na mnie. Jak bylo widac nieslusznie, to admini stwierdzili ze skoro Ty tak robisz to oni tez tak beda robic. Zapoczatkowales dobry przyklad a admina straciles bardzo szybko za nieobecnosc. :P Dziwne ze wbijali na Twoj nick jak np na moj nie mogli. Admin to powazna funkvja wiec dostep do niego trzeba zabezpieczac. Nie zwalaj winy na obecnych adminow bo sie staraja ale jak widza takie rzeczy to pisza skarge. Co do skargi to w sumie jest nie sluszna bo to na pewno nie byl grzywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzywki w ten dzień nie było bo sprawdzałem w logach. Buu na twój nick tez mogą wbić tylko odznak nikt ci nie skasuje oprócz ciebie. Skarga do zamknięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjasnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności