Skocz do zawartości

Skarga Provip Tercio !!!


I3lu

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: 3lu


2.Nick admina/gracza który zawinił: Tercio

3.Admin/Gracz : Gracz

4.Data i godzina: -

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):Admini, Gracze z servera, Demko z hltv :http://231112.node9.pukawka.pl/hltv-1407240011-zm_colores-1406153460-1406155920.zip

6.Opis sytuacji: Gracz nagminnie nadużywa provipa i nie tylko!. łamie regulamin na lewo i prawo o kulturze nie wspomnę, nie robi celów mapy, I to jest również dowód słusznego bana za cele z przed 2 dni bodajże, ani razu nie wszedł do kampy tylko biegał po mapie!!! Proszę oglądać demko z hltv od początku do 7.20 minuty (chodzi mi o 2 całe rundy, od rozpoczęcia mapy),Na tym samym demku jest nawet sytuacja,chyba w 4-5 rundzie (chyba, możliwe że w dalszej rundzie),ale na pewno na tej mapie, gdzie gracz tercio zostaje zarażony a jego kolega nie, i bloczy w kampie dojście innym zm. Gracz tercio Nie robi przerw strzela ponad minute, Gracze jak i ja oraz inni admini od kilku dni go upominamy o przerwach. Tercio zawsze się tłumaczy że zapomina przerw robić, typu (ja zawsze zapominam o tych przerwach:D ), Proszę o odebranie provipa temu graczowi. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności