Skocz do zawartości

Skarga na Lugiki


Menda

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Menda

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Luugkiii
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: Dziś 15:34
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  HLTV jeszcze nie doszło. de_westwood/cs_assault (nie standardowy)
6.Opis sytuacji: A więc na serwerze jedynym adminem był Luugkiii, gdzieś ok. 10 min. przed końcem mapy wszedł gracz |Ninja|, oczywiście odpalony ... Piszę do niego na u@, że gość ma aima a admin nic sobie z tego nie zrobił, potem napisałem po raz 2, ale dalej nic z tego nie było. Zaszła zmiana mapy, pierwsza runda |nijna| dalej gra, druga runda dalej gra i ciśnie mnie przez ściane ... Więc piszę ponownie na u@ |Nijna| ma aima, a admin mi wyskoczył z tekstem, żebym nie spamował na u@ i żebym się ogarnął, więc powiedziałem, że ogarnę się jak on ogarnie w końcu tego gracza iiiiiiiiiiiiii zamiast banować tego kolesia, to admin banuje mnie, porażka ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał bana Ninja za wh grał bez aima to po pierwsze. Napisałeś 6 wiadomości na u@ z spamem. Czekałem żeby potwierdzić czy coś ma, okazało że coś ma dostał bana. Byłem sam na 25 osób więc + nie tylko Ty  piszesz z problemem, staram się pomóc wszystkim, ale naraz się nie da. Pozdrawiam. 

Aha bym zapomniał, ninja wszedł w ostatniej rundzie westwooda a nie 10 minut przed końcem mapy, siedziałem z Jaroszem na TS-ie bo akurat wbił i mówiłem mu żeby go od razu sprawdził .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah 6 razy pfff ..... Wymyślasz, bo nie masz się czym bronić.

 

Widać jak potrafisz odróżniać skilla od chacka, gość perfidnie grał na aimie i nie próbuj mnie przegadać, pracowałem w BlackListed.

Dojdzie demko do hltv to zobaczysz :)

 

MGOTZE a ty niby z kąd wiesz co piszę i ile na u@ ?? Jesteś adminem ? Czy może masz magiczną moc, dzięki której widzisz wszystko ?

 

 

/////////

 

Jest demko proszę zobaczyć

http://253315.cgs.pukawka.pl/hltv-1407261504-de_westwood-1406379840-1406381340.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na tym serwerze, ale z tego co tu widzę, i odnosząc się do regulaminu waszego cod`a  , jestem w stanie zrozumiec Mende.

 

Jeśli już  informował  na westwoodzie o graczu który wbrew temu co napisał Luugkiii ewidentnie używał aima, pomogę sobie tutaj regulaminem 

 

5.7. Admin ma obowiązek sprawdzenia podejrzeń graczy zgłaszanych na u@ 

A z tego co widziałem admin Luugkiii grał sobie dalej na westwoodzie zamiast sprawdzic zgłoszonego gracza a to jest twój obowiązek aby sprawdzic podejrzanego ziomka Gdybym ja zgłaszał typka z "rage" aimem a admin sobie dalej grał jakby miał to gdzieś, to też bym pisał kilka razy no bo co ... może nie widział mojej wiadomości przecież aż tak głupi nie jest, ale z tego co tu pan admin napisał to jednak zauważył to zgłoszenie i sobie dalej grał. A jeśli czekałeś na swojego kolega aby sprawdził, co jest według mnie nie mądre bo to ty jesteś adminem i to ty powinieneś wypełnic swój obowiązek jako admin a nie czekac na cynk z potwierdzeniem, chyba masz swój własny mózg :)

 

Co do bana dla Mendy za spamowanie na u@ dziwisz się? jak już pisałem że zgłaszał a ty dalej grałeś ( a odpał grał przez 2-3 rundy) jakbyś nie widział tego co on pisze.

Po 2 nie widzę w regulaminie że nie można pisac kilka razy w tej samej sprawie na u@ tylko że nie można obrażac admina/gracza na u@ więc o co chodzi ? ( no ale jeśli obrażał a wy pomineliście tą kwestie w tym temacie to sorry, albo ja nie widzę tego punktu o spamowaniu w regulaminie co też jest możliwe xD)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha bym zapomniał, ninja wszedł w ostatniej rundzie westwooda a nie 10 minut przed końcem mapy, siedziałem z Jaroszem na TS-ie bo akurat wbił i mówiłem mu żeby go od razu sprawdził .

 

 

Menda ,siedziałem na tsie z Luugkiii i Jaroszem i mówili poza tym powód bana widziałem .

 

Wybaczcie, że się wtrące, ale punkt z regulaminu serwerów:

http://forum.cs-classic.pl/topic/2040-regulamin-serwer%C3%B3w/

 

"1.12 Zakaz podpowiadania innym graczom np.: poprzez serwery głosowe typu Team Speak 3"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie podpowiadaliśmy sobie ,dawaliśmy standard info dla swojego teamu ,przecież i tak nie można oglądać przeciwników . Co do skargi ,on nie był od 10 minut do końca westwooda ,tylko gdzieś od przedostatniej rundy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#UP

 

A admin na codzie nie może patrzec na przeciwników ?? :OO zresztą "1.12 Zakaz podpowiadania innym graczom np.: poprzez serwery głosowe typu Team Speak

3"

Rozumiem to jako że nie ważne czy jesteście razem czy osobno w teamie po prostu nie możesz używac TS`a podczas gry. Jeśli źle to zrozumiałem to ten podpunkt powinien wyglądac  np: zakaz podpowiadania graczom przeciwnej drużyny poprzez komunikatory głosowe typu TS ? XD tak czy siak admin może chyba patrzec na każdego ?

 

A do tego ile odpał był na serwerze to napisałem że nie 10 min tlyko 2-3 rundy, a czy to ważne ? ważne że w tym czasie admin nie zareagował na zgłoszenia gracza tylko sobie grał w najlepsze. Następnie dał mu kicka za spam na u@ a nie widzę w regulaminie że nie można pisac np więcej niż 3 raz na u@ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiesz że koleś wszedł w ostatniej rundzie westa? A gdy jestem sam na 25 osób i inni tez piszą to jest ciężej sprawdzić wszystko na raz. Na następnej mapie od razu go sprawdzałem. Nie tylko jego mam zgłoszenie na u@, staram się sprawdzić/odpowiedzieć na wszystko co gracze piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii zgadzam się z Luugkiii nie jest łatwo ogarnąć serwer, pamiętam jak ja jeszcze byłem adminem wchodziłem na serwer od razu 10 zgłoszeń. Czit, czit, skanuje!, czit, txt!, czit! I strasznie trudno jest ogarnąć serwer, więc rozumiem Luugkiii'ego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgotze 

 

Who knows?? Ale regulamin dziki i chyba tylko Rybak wie o co chodzi 

 

Luugkiii

 

Sam na 25 osób? no już nie przesadzaj ... Ciekawi mnie w takim razie co niby takiego ważnego robiłeś, no raczej zgłoszeń o czity nie było skoro sobie grałeś gdy typek sobie latał na aimie a potem ty mówisz że nie miał O_o Jak pisałem odpał wszedł nie w ostatniej ale jeszcze były 3 rundy do końca kiedy on do łączył, a gracz już zdążył napisac 2 razy o tym panu z ajmbot`em(z tego co tutaj wyczytałem a ty nie przeczyłeś)  I za co dostał w takim razie Menda bana ?

 

+ chyba ktoś kłamie albo znowu czegoś nie rozumiem ? Przedtem mówiłeś że jakiś twoj kolega go sprawdzał a ty CZEKAŁEŚ na "potwierdzenie" czy coś ma bo jakiś twój kolega go sprawdzał, teraz piszesz że to go od razu sprawdziłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał bana za to że pisał 6 razy pod rząd na u@ zamiast spokojnie poczekać, ja wszystko robie jeżeli gracz poprosi, a nie spami cały czas. Po 2 mam również dom w którym też coś się dzieje, a na u@ ludzie sie pytali o robota i o modele i inne rzeczy. Pograj sobie tutaj sam jako admin gdy jest pełen serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oto tematy pokazują, że admin nie jest dla zabawy, to odpowiedzialne zadanie. Admini też ludzie, mają swoje życie, nie będą siedzieć 24/7 żeby nie pisano na nich skarg. Myślę, że sprawa została wyjaśniona, jest dużo odpowiedzi, niech teraz wypowie się Rybak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest napisane w regulaminie że nie może pisac wiecej niż raz na u@ zgłaszając czitera ? bo ja tego nie widzę na codzie ale widzę na FFA 

 

Gdy miałem admina nie raz byłem sam na serwerze a slotów 25 i miałem wielki spam na u@ i steam i uwierz jak się chce wszystko się da 

 

Co ma dom do tej sytuacji grałeś a z tego co piszecie gracz zgłaszał czitera, fajnie, pisali na u@ a to nie mogłeś sobie usiąśc cichutko i wygodnie na kanapie "obserwator" i tam zobaczyc grę i jednocześnie rozmawiac z graczami o tych modelach i co tam jeszcze pytali? 

 

Jak możesz wytłumacz mi co napisałem przed "+" ? i ta sprawa z TeamSpeak też ciekawa :<

 

Czekamy co Rybak powie, YO

 

@DOWN 

 

HMMM no to teraz co rozumiesz przez słowo " od razu"  z tego co wnioskuje po twoich postach napisałeś że niejaki Jarosz go sprawdzał a potem ty po zmianie mapy, tak ? Więc domyślam się że pan Jarosz go sprawdzał już na mapie westwood skoro najpierw on sprawdzał a ty po zmienia mapy. To jaki nick miał Jarosz bo nie pamiętam żeby ktoś na specta wszedł podczas gry odpała, zaraz chyba sprawdze :) 

 

I co z tym banem ??!! co z tym TeamSpeakiem ??!! ahh tyle zagadek a poszlak tak mało :<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to zlot spamerów i 200 tematów w 1 skardze co do głównego tematu skargi gracz został zbanowany więc nie wiem o co chodzi co do innych tematów tutaj poruszonych prosze otworzyć odpowiedni temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności