Skocz do zawartości

Więcej slotow na ten serwer deathrun


Kowalinioo

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o powiększenie slotow na serwer naszego kochanego <3 deathrun poniewaz mozna czekac nawet 30 min zanim sie na niego wejdze jeszcze niektore osoby zaczeły nagrywac ten serwer  :). Prosilbym o 20.

                                                                                                                                

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za :). Co do ceny zawsze kto może to pomoże. Myślę,że jeśli nie ma kasy na sloty to można zrobić zbiórkę kasy. 13 slotów na dr dobrze ale nie na tego tam ciągle walczy się o slota:). 20 i zapewniam,że i tak ten serwer bd pełny :). Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle razy była mowa że na razie nie będą dodawane sloty nigdzie a wy swoje :x Po 1 ciężko to utrzymać finansowo a po 2. trzeba się przestawiać na cs'a go :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zwiększyć do 18 :) Jest trochę ciężko go utrzymać po to są do kupienia Premki albo Vipy zawsze można jakiś konkurs zrobić to przyciąga ludzi.  

2. Gracze na niektorych mapach bede sie bugowali

 

Wiem że jak grałem na innym DR to mieli jak ktoś padł a było dużo ludzi mała mapa to ich samo ożywiało. 

20 Slotów to za dużo moim zdaniem 

Co wy macie z tym Cs Go Najlepszy jest CS 1.6 i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja starałem się wam załatwić chociaż te 16 slotów ale raczej nic z tego nie będzie mimo iż serwer jest z zarobkami na plusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję reklamę na serwerze,że sprzedajemy premium itd bo takiego czegoś wgl nie ma. Jak dla mnie trzeba poinformować o jakiejś niższej cenie czy tam coś. Vipa też mamy który jest naprawdę dobry jak na serwer deathrun. Popiszę trochę na say,że zapraszamy do kupna klas premium czy coś w tym stylu. Jeśli zbierze się z tego kasa to jak dla mnie można przedłużyć okres ważności serwera a potem pozbierać jeszcze trochę kasy i dokupić slotów. Co wy na to ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie powiekszanie slotów w serwerach cs 1.6 w czasie wakacji jest debilizmem. Ponieważ co jakiś czas tych graczy niby napływa a później się tracą. Zostaną dodane sloty a tu nagle nawet połowa z nich się nie zapełni po co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja Rybak dobrze myśli, pomyśl Kowalinio jak większość osób pojedzie na wakacje. Ale jak dla mnie kasę i tak można zbierać.

 

Pozwoliłem sobie zrobić binda:

Bind dla admina: bind "m" "say @@r Jestes zainteresowany kupnem klasy Premium ?? Wejdz na forum: forum.cs-classic.pl a tam dowiesz sie wiecej"

Bind dla gracza: bind "m" "say Jestes zainteresowany kupnem klasy Premium ?? Wejdz na forum: forum.cs-classic.pl a tam dowiesz sie wiecej"

 

Kto może ten bd to pisał:

Napisałem to kilka razy od razu dostałem kilka pytań w sprawię klas :).

SMS-zainteresowany kupnem klasy premium

FunnyPuma-zainteresowany kupnem klasy premium

Enmey czy jakoś tak-zainteresowany kupnem klasy premium

 

Będę dalej pisał może będzie trochę kasy więcej. 

 

Jak dla mnie temat do zamknięcia wyjaśnione (obgadane).

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności