Skocz do zawartości

Skarga na Magika.


OsamaCieZajebie

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Osama


2.Nick admina/gracza który zawinił: Magik

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 28-8-14

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): dołącze ss , bo mam zrobionego  

6.Opis sytuacji: Jestem w tt zabilem Pompa , a tu nagle ban za "Strefa TT" Moim zdaniem , to Magik się bawi tym adminem , zmienia co chwile mapy i wgl jestem za ukaraniem jego w postaci upomnienia ,albo zabrania adma,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak :). Mapa: deathrun_bieber świadek Ciapaty jak jest ten płotek wyszedłeś za niego tam jak jest te tp co jest kolejka tam byłem !. A więc kogo ty chcesz oszukać??. Ban słuszny tak jak jest terifikator. Osama jak dla mnie uczepiłeś się na mnie i tyle. Świadkowie są a więc Osama nie pogrążaj się. Jeszcze co do tego bana pisali mi ludzie na u@ a więc naprawdę ban został słusznie zrobiony-zgodnie z regulaminem.

 

 

@@ edit

 

tekst to co napisał na dole:

Ahahaha używaj funkcji edytuj to tak po 1. Wiek nie ma znaczenia liczą się zdolności i wiedza o danej rzeczy. Nie wszedłeś w strefa ahahha inaczej byś nie miał bana. Piszesz skargę i kłamiesz koleś tak to daleko nie zajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osama, co Ty chcesz pokazać na tym SS? To jak zabijasz Pompe czy jak dostajesz bana? Zauważ, że ban jest za strefe TT a to pojęcie jest ci chyba obce więc nie ma co wstawiać SS bo nic ciekawego na nim nie zobaczymy. Ban był za to, że wszedłeś w strefe CT i był słuszny.

  Może wyglądać na to, że jestem za Magikiem bo go znam ale po 1.Jestem zawsze obiektywny i staram się osądzać według regulaminu oraz po 2. Nie lubie cwaniactwa typu "Znam twojego przełożonego więc możesz mi naskoczyć" a Ty taki poziom zaprezentowałeś w rozmowie z Magikiem i nie zdobyłeś sobie ani mojej ani jego sympatii.

 

A co do zmiany map: Uzgodnił ze mną co i jak i wszystko robił według moich zaleceń więc gdy ludzie prosili o zmianę mapy najpierw robił vote czy większość jest za zmianą a potem dopiero dawał ludziom wybór map, nie było samowolki jakoby Magik chciał sobie grać na bieberze, więc je**ać serwer, on tu ma moc więc sobie zmieni na biebera kiedy zechce. Wszystkie zmiany były według procedury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gemek :x kłóć się :x

Osama to kiedy ma zostać adminem co ? jak bd miał 67 lat i emeryturę ?

Jeżeli dla cb ten serw to "patolka" to na nim nie graj. Proste ? bardzo. 

Można wywnioskowac że sam jesteś z "patolki" bo widać jak się wypowiadasz. Masz opcję edytuj więc dostaniesz już warna za spam.

Dziękuję oddaje głos do studia.

 

Ciapaty może i nie mi ale się należy za spam :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skargi to jest śmieszna tak samo jak twoje Podanie :) Skoro byłeś za murkiem to byłeś w strefie CT.

Zamykam bo dalsza rozmowa nie ma sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności