Skocz do zawartości

[BAN]ub dla Isskra^^


Isskra^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Isskra^^

Link do ssów:

Wycinek z konsoli bez ip:

serwer:bf2

Link do bana:

           witam nie wiedziałem gdzie wstawic ta prośbę o ub więc wstawiam ja tutaj,

           otóż dostałem bana od niejakiej Olci:d zrobila mi ssy zapewno 5 jak się zawsze robi

           ale wcale nie mam ich w cs więc nwm gdzie są ma ktoś może pomysł jakiś jak je

           odzyskac bo są czyste w 100% i chciałbym je wstawic?

                     

                  

                               POZDROWIENIA Isskra^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze zawsze sie wstawia ze wzorem ale ja mogę wbic na serwer i nie mam tego wycinku z konsoli bo jak wejde to normalnie da sie grac ale niewchodzę bo nie chcem mieć aktywnego bana,dziwny ten cs jest co dostałem od kumpla,w piatek dostałem ssy na innym s i tez nie mogłem znależć więc nawet niewstawiałem ale na tym serwie chce grac i chce je wstawic pomoze ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Isskra^^

Link do ssów:

Wycinek z konsoli bez ip:
==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Isskra^^
==== Admin : Grzywka
==== Powod Bana : AB
==== Wygasa : 08/28/2014 - 11 : 44 : 17 ( od 07/29/2014 - 11 : 44 :
Serwer: bf2

Link do bana:http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=61219

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze zawsze sie wstawia ze wzorem ale ja mogę wbic na serwer i nie mam tego wycinku z konsoli bo jak wejde to normalnie da sie grac ale niewchodzę bo nie chcem mieć aktywnego bana,dziwny ten cs jest co dostałem od kumpla,w piatek dostałem ssy na innym s i tez nie mogłem znależć więc nawet niewstawiałem ale na tym serwie chce grac i chce je wstawic pomoze ktoś?

 

Jakiego masz cs'a ? Pewnie CS PrO ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiadasz 20 lat i zaczynasz zdanie z małej litery to ja w cb nie wierze.

Kolejna sprawa, jeżeli dostałeś bana za AB i posiadasz wycinek z konsoli to dlaczego akurat nie posiadasz wycinku z powodem "Wstaw Ssy ..."

Sciągnij sobie Cs'a z forum nawet dam ci linka http://download.cs-classic.pl/ i na nim graj.

A co do cb to nie wierze ponieważ nie tylko dla mnie miałeś wh ale dodatkowo gdy wszedłeś na serwer nie napisałeś typu "Dajcie mi bana bo musze miec wycinek z konsoli" tylko sobie grałeś a bana dostałeś za to ,że miałeś AB ale też podejrzanie grałeś.

 

Pozdrawiam a także dalej skanuj MP5 i zabijaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisałem takiego,bo grałem i czekałem aż ktoś da mi ten wycinek,umieściłem wczesniej posta na ten temat czy mam pisac w grze ale mi nikt nie odpisał a gdy juz dostałem ab to edytowałem tamten post na ten z; wycinkiem,
a jeżeli niewierzysz to zapytaj admina grzywka znam go w plu niech potwierdzi że gram juz kilka lat i gram dobrze;D,sciagne sb nowego csa i możecie robić mi ssy do woli jak chcecie;d bo ten jest jakis niemożliwy nigdy nie miałem problemu z ssami

        Kolejna sprawa nie posiadam wycinku z wstaw ssy,ponieważ pierwszy admin który mnie zbanował to był Olcia i wtedy miałem ten wycinek, ale teraz gdy Grzywka dał mi ab to nie robił mi ssów abym miał ten wycinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bana od Admina Ola nie wstawiłeś ss-ów i wbiłeś na aktywnym którego dał ci później Grzywka, więc jaki problem ? . Bana od Oli dostałeś 28.07.2014 na wstawienie ss-ów masz 24h dzisiaj jest 31.07.2014 więc ban zostaje. 

 

 

/close 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności