Skocz do zawartości

Skarga na 3lu


MrTercio

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Tercio

2.Nick admina/gracza który zawinił: 3lu
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: Godzina pójścia zw 28.07.2014 - 23:15:20 ( Widoczne na 2 zdjęciu ) Godzina zbanowania  28.07.2014 - 23:17:46 ( Wklejone z AMX )
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):
 zdjęcia zrobione przez steam F12
6.Opis sytuacji: Mama mnie zawołała, więc napisałem 3lu, że idę na chwilę na zw i poprosiłem, żeby mnie nie banował. ( Ostatnio mi powiedzieliście, że trzeba poinformować admina, że idzie się zw, wtedy się nie dostaje bana, jeśli mnie wprowadzono w błąd, to nie moja wina )
W razie co strzeliłem SS, bo wiem, że 3lu bardzo lubi mnie banować i zapewne wykorzysta tę sytuację, jeśli " nie zauważy ", że mu to napisałem
Na 1 ze zdjęć widać, jak mu piszę, że idę zw i proszę, aby mnie nie banował. Na drugim zdjęciu widać godzinę, o której mu napisałem, że idę zw, dowody, że oba zdjęcia zrobione o tym samym czasie - Widoczne po prawej na dole zapisanie zdjęcia poprzedniego ( steam wyświetla to przez 5 sekund od stworzenia zdjęcia ), po lewej moja wiadomość do 3lu na u@ na zielono, która także jest na 1 zdjęciu, napis " Zostales ozywiony ", ta sama mapa, ta sama pozycja, tyle samo hp.
 
Także podsumowując w mojej skardze chodzi o to, że zostałem niesłusznie zbanowany, przynajmniej tak mi się wydaje, jeśli się okaże, że faktycznie niesłusznie, proszę o odbanowanie, jeśli jednak słusznie zostałem zbanowany, to przepraszam za problem, ale napisano mi, że wystarczy poinformować admina, że się idzie zw i wtedy nie ma bana za cele :) A zdjęcia to dowody, że poinformowałem 3lu, że idę zw.
 
PS Jakby 3lu mi zarzucał, że nie wykonywałem celów długo - jak poprzednio, to można sprawdzić w hltv, że max 30 sekund przed moim pójściem zw on, bądź Master Q mnie zabił i inni wcześniej :P ( Na serwie byłem łącznie 7 min, z czego z 3/4  min. jako człowiek a reszta jako zombie, z czego nie całość byłem zw )  - czas mojej gry widoczny na 2 zdjęciu
 
To tyle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. jak ktoś jest zw to daje mu się kicka nie bana.   Tak ale gracz poinformował o chwilowej nieobecności także admin powinien poczekać 5 minut zanim cokolwiek zrobi a nie poczekał. Dlatego dostaje upomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności