Skocz do zawartości

Ban


ZbieramNaWino

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ZbieramNaWino


2.Nick admina/gracza który zawinił: Jarosz?

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 29.07/19:10

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): VARKA,Jarosz? i inni gracze

6.Opis sytuacji: Jakiś klient zaczął uciszać sztimów na say,odpisałem "Japa kurwa" i za to dostałem ostrzeżenie choć moim zdaniem nikogo to nie uraziło gdyż słowo kurwa w tej wypowiedźi nikogo nie uraża a japa to słowo zaliczane do slangu cs'a,noi napisałem to na say do admina dodając "Japierdole" i za to dostałem owego bana,rozumiem bym wyzywał lub robił coś złego ale ban moim zdaniem nie słuszny,a admin szukał pretekstu do dania bana bo tak naprawdę cały czas baty dostawał na jego pro klasie Pain Killer z jego wystrzałowym skillem i tyle,Jarosz powiem Ci że dobry admin to nie ten który daję bany ale ten który potrafi utrzymać porządek na serwerze bez ich dawania.

 

PS: Ty do tych dobrych się nie zaliczasz,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3.6. Zakaz nadużywania wulgaryzmów na say/tsau badź przez mikrofon [ban na 30min / Ban na 1 godzinę]     

To tak z grubsza . Ty niestety często nadużywasz kultury ,skarga całkowicie nie słuszna ,sam się przyznałeś ,i dostałeś słusznego bana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Niemiec jesteś czy masz problemy z czytaniem z zrozumieniem,człowieku w regulaminie piszę takie magiczne słowo "Nadużywanie" a nie 2 razy przeklnąłem. 

 

 

PS:Mex swoje żałosne i irytujące uwagi zachowaj dla kolegi z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mi tu z takimi tekstami nie wylatuj ,kultura to kultura ,ty jej nie posiadasz ,ile razy wyzywasz w grze ? Pamiętam to "japa koniu" ,i co pewnie to było tak dla beki ? Weź człowieku ,nie potrafisz się zachować i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności