Skocz do zawartości

Skarga na Magika.


Andrzej ;)

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Andrzej [t]

2.Nick admina/gracza który zawinił: Magik
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 29.07.2014  21:21:57s 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): (screeny) http://speedy.sh/dHfZw/Co-to-za-Admin.rar
6.Opis sytuacji: Po 1 Admin który ma 13 czy 12 lat po po prostu dzieciak . Nie 

powinien mieć admina . Po 2 mikro +16 wtf co to ma być , a tu jakiś dzieciak nw może brat co ma 6 ,7 , 8 lat -,- drzeć ryja za przeproszeniem . Po 2 Magik

skraca mój oto screen wyjaśnia , wtedy mówił kto skraca ban a sam skraca zal.pl -,-

Po 3 mówił do mnie że możesz pisać skargi czyli rozumiem że jest taki pewny dzieciak że mu nic nie zrobicie i adma bedzie nadal miał i sie zarządził. Po 4 nw ale jak bedzie dalej on mial admina to chyba nie bede grał na tym serwerze , a bardzo mi sie podoba tylko jedn weda admin co nie skoczył 

podstawówki. Po 5 radził bym odebrać admina jemu zaczym nie odejda  Niektórzy gracze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahhahahaha Andrzej pisałem ludzia,że wchodze na dach sprawdzać bo skracali mapa: Minecraft a więc nie rozumiem sam widział,że wróciłem na respa i przeszłem mapę jak należy. Jeszcze do cb pisałem czy idziemy razem. Co do Mikro to prawda gadałem przyznaję się i sory za mikro. Co do nr: 3 nic nie pisałem,żebyś składał skargę. 4 punkt to już sprawa Sioma i Rybaka. Nie rozumiem tej skargi mogłeś zrobić film i pokazać jak było naprawdę. "skraca" wróciłem na respa i przeszedłem mapę tak jak powinno być. Jeszcze sam widziałeś bo stałeś na respie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno być dozwolone dorwanie się w pościg za graczem skracającym i patrzenie kiedy ginie i jaki nick się wyświetla, sam tak robię i skutkuję, na tej mapie trzeba bo nicku nie da sie zauważyć. Mikro, ja mam 14 lat, nie mam mutacji a jakoś jak rozmawiam na TeamSpeak'u to nikt się nie czepia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej.

Po 1. Dzieciaku możesz się odzywać do swoich kolegów z podwórka a nie do innych graczy których nie znasz. 

Po 2. Admin jeżeli musi to nie ważne czy ma mutacje czy nie to używa micro. Jak widzi że ktoś łamie regulamin to lepiej powiedziec to przez micro niż pisać na sayu długo zdania szczególnie jak się gra.

Po 3. To że ma 13 lat to co ? Jest gorszy od cb bo uważasz się za dorosłego ?

Po 4. Jeżeli daliśmy m adma to znaczy że mamy do niego zaufanie

Po 5. Admin na serwie nie jest Bogiem więc nie pisz że i tak mu pewnie adma nie zabiorą bo pieprz*sz głupoty. To nie od cb zależy czy adm bd odebrany czy nie tylko od opiekuna serwa.

Po 6. Nie strasz na że odejdziesz z serwa bo Magik gra dłużej i ma adma więc pilnuje porządku na serwie. Różni gracze się przez serwa przewijają. Odejdziesz ty wbije 2 innych bo widzę że kolejki na naszego DR spore są.

Po 7. Dziękuję za uwagę bayoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Troche sie mylicie Gemciu i Magik o poscigu za tzw skracaniu :D bo prawidlowo powinniscie przejsc na specta i dorwac tego kto skraca. ale na poczatek moim zdaniem to i tak dobrze.

Kazdy przeciez uczy sie na bledach. Na przyszlosc wezcie otworzcie amxmodmenu wybierzcie 4 czyli kierowanie druzynami potem pod 8 wybrac SPECTOR i swoj nick wybrac.

A co do wieku to nie liczy sie wiek tylko co w glowie. To powinienes pomyslec ze ma 13 lat a Ty ... i on ma admina a Ty nie wiec pomysl jaki jest.

A jezeli nei chcesz grac to nie grac bo czesto jest tak ze nie mozna wejsc na serwer a Admin jest po to by pilnowac porzadku by nie bylo takich osob jak Ty tylko byla porzadna wedlug regulaminu przestrzegana gra aby nam sie gralo przyjemnie i z checia spedzali wiecej wolnego czasu :)

 

Pozdrawiam KoksiQ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zanim się na spect wejdzie to mija te parę sekund, a wiem po sobie, że większość w tym czasie zdąży zejść z tego dachu na tej mapie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pościg jest najsuteczniejszy, przejście na spekta zabiera trochę czasu i potem trzeba szybko przelatywać między graczami, ale dobra postaram się tak robić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak Ci moze uciec goniac go lub mozesz zginac.

Skoro skacze po dachu i to jak wejdziesz na specta to i drugim razem wejdzie na  dach bo ma tak prosciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkiem Admina jest wejście na SPEC! Koniec kropka nie zajmuję to jakoś sporo czas.A nawet jeżeli ucieknie to wystarczy poczekać trochę i wejdzie kolejny raz na dach.

Magik bardzo mi przykro ale nie będę przymykać oko na to że nie wiedziałeś.Admin zostaje ci odebrany z możliwością powrotu i mówiłem ci to jak składałeś podanie że nie chcę żadnych skarg.

 

Zamykam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności