Skocz do zawartości

Skarga


Misterius

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Misterius

2.Nick admina/gracza który zawinił: Było dwóch adminów Magik i ten drugi którego nigdy nie moge zapamietać chyba gumcio
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina:  22:40
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Pozostalo ci 13 minut i 2 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Misterius
[AMXBans] Powod : ' txt '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 575752737 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 87.205.233.163 '
[AMXBans] =======================================
6.Opis sytuacji: Razem z jakimś graczem (ja baczek on odlotek) robiliśmy skoki w powietrzu . Po chwili gracz stanął popatrzał  na mnie i dostałem bana . Wydaje mi sie że to był admin (podejrzenie moje jest takie ze to ten Gumcio . Powód TXT hmmm znam regulamin tego serwa i tam nic nie ma o "txt" ponadto 
3.Ragna Administrator nie jest po to żeby się wywyższać, ma świecić przykładek dla innych graczy.... Sam robił to co ja i jakoś nie poniósł kary . Według mnie wywyższał sie nade mną ponieważ nie otrzymał kary i nie dał mi żadnego przykładu.
I czemu akurat 30 minut czyżby admin bawił sie w boga bo bedzie teraz wymyślał własne kary i ich czas trwania ?
"przykładek"  na "przykładem "to powinno być zmienione przez admina Magik
I czemu tylko DR nie ma HTLV ? Chciałem jeszcze udowodnić jedną sprawe nie otrzymanego bana ale no cóż bez nagrywania jest cieżko .
to tyle z mojej strony pozdrawiam was czytelnicy Misterius .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dał: Gemciu.:). co do skargi jak dla mnie jest nie słuszna latałeś jak balonik+ dodałbym jeszcze bana za przedłużanie gry. Jak dla mnie skarga jest nie słuszna krótko lecz na temat :). Pozdrawiam 

 

"3.Ragna Administrator nie jest po to żeby się wywyższać, ma świecić przykładek dla innych graczy.... Sam robił to co ja i jakoś nie poniósł kary . Według mnie wywyższał sie nade mną ponieważ nie otrzymał kary i nie dał mi żadnego przykładu.
I czemu akurat 30 minut czyżby admin bawił sie w boga bo bedzie teraz wymyślał własne kary i ich czas trwania ?"
 
Yyyy nie rozumiem tego czemu akurat 30min jak dla mnie to powinieneś się cieszyć,że nie dał 3h bo za txt daje do 3h a więc dla mnie nie bawił się w "boga kar" dał bana takiego jak uważał za odpowiedni. Jak dla mnie skarga na Gemcia jest nie słuszna Pozdrawiam 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do adminow to bylo 3 adminow i co do boga to nie jest tu nikt bogiem on jest po to zeby pilonowac ladu.

ciesz sie ze 30min a nie duzo wiecej.wlasnie wyszedlem z serwera a dostales kolejnego bana za txt tylko tym razem dluzszego.

Wiec on jest bezwinny.

Przeczytaj regulamin a potem wez sie za skargi na admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak jak pisał, skakał wysoko tam wydurniał się z tym "kolegą" odlotkiem, to trzeba było machnąć za przedłużanie gry, bo ja nic nie widzę w regulaminie o TXT, tak czy inaczej byś dostał bana, jak nie od jednego to od drugiego za przedłużanie rozgrywki. Dodatnio skarga jest bez dowodów więc ani adminów ani Ciebie nie można oskarżyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TXT zawsze były karane i będą karane.Spojrzałem w Regulamin i zapomniałem umieścić tej reguły także zaktualizowałem Regulamin serwera.

 

Co do bana to skoro chodziłeś po TXT to ban słuszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Yyyy nie rozumiem tego czemu akurat 30min jak dla mnie to powinieneś się cieszyć,że nie dał 3h bo za txt daje do 3h

To ja nie rozumiem dlaczego w ogóle dał mi bana . W regulaminie serwera nie ma nic o TXT ani nic o czasie trwania ów banu wiec dla mnie ban jest (był ) nie słuszny

 

a co do adminow to bylo 3 adminow

Dzięki za info ciebie też bedę miał na oku :)

 

 

ciesz sie ze 30min a nie duzo wiecej.wlasnie wyszedlem z serwera a dostales kolejnego bana za txt tylko tym razem dluzszego.

Tak dostałem kolejnego bana

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Pozostalo ci 54 minut i 22 sekund bana.

[AMXBans] Zbanowany Nick : Misterius

[AMXBans] Powod : ' txt po raz kolejny dzis '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 575752737 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 87.205.233.163 '

[AMXBans] =======================================

Odrazu bana za to że po wejściu na serwer zrobiłem skok i latałem z moim LJ . Pierwszy ban na 30 minut a drugi na 24 h  duża różnica . sam ban mi nie przeszkadza i moge poczekać ten czas lecz chyba adminowie nie wiedza czym jest TXT "Więc co to są tekstury? odpowiedz jest prosta, są do miejsca nieoteksturowane, bugi map." Nie wydaje mi sie że to co robiłem to bylo txt. Po prostu skoczyłem jak najwyżej i natrafiłem na "sufit " .

 

Przeczytaj regulamin a potem wez sie za skargi na admina

Znam regulamin tego serwera lepiej niż ty :)

 

Jeżeli tak jak pisał, skakał wysoko tam wydurniał się z tym "kolegą" odlotkiem, to trzeba było machnąć za przedłużanie gry,

7. Za przedłużanie Slay - kick ban na 5 min. A ja dostałem na 30 min i 24 h

To tyle Według mnie dotykanie sufitu to nie jest TXT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl jeśli daje ci bana to musi go dać za ten powód który piszę. Nie ma tak,że daje bana na 30-60min za nic. Jeśli gemciu dał ci bana to na pewno złamałeś regulamin. Jak dla mnie nie rozumiem po co ciągniemy ten temat w kółko to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiego bana dostałeś od KoksiQa i jak dla mnie mimo iż "niby" byłeś na txt dał ci kolosalnego bana czego wgl nie rozumiem gdy mógł Ci dać max do 3h.

Co do skargi to jak już pisałem.Zapomniałem o dodaniu do regulaminu TXT ale było banowane i zawsze będzie.

 

Druga sprawa KoksiQ dostaje ostrzeżenie za to że dał ci tak długiego bana.

 

//Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności