Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> [BAN]THC


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma też bana na VAC a jeśli może grac w 1.6 to znaczy że czitował w jakimś innym cs i VAC go złapał ... to czemu niby nie miał by odpalac w 1.6?!

EDIT: Podobno ban na VAC z csgo XDDDD a ja głupi myślałem że jakieś condition zero, jeszcze większa beka 

Twój nick: ajmi

Nick podejrzanego: thc
IP podejrzanego: SID - STEAM_0:1:74997215

Data (dzień, gg:mm) zajścia: Dzisiaj 
Twoje demo: http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1407302225-de_nuke-1406751900-1406752920.zip

Rodzaj czita: WallHack

Nazwa mapki: De_Nuke
Czasy podejrzanych akcji: 

1:00 wiedział że tam po prawej w wentylu jest 
1:04 po tych 2 killach odrazu chce isc i zabic typka co jest koło labolatorium nawet ma na nim już celownik za ścianą tylko dostał hedzika i zwątpił 
2:17 celownik po skrzyni na model w dobódowce 
3:49 celownik po ścianie znowu i wychodzi jak tt odeszli z dworu, dobre wyczucie 
4:07 od początku wiedział że tt na kurniku 
5:20 celownik ciągnie po modelu a potem ten ładny idealny skanik 
7:40 model podchodzi bliżej, to sie zatrzymuje 
11:14 pomylone ściany, celownikiem ładnie na model pojechał ...
14:25 nie wiem, ale ja w steelseriersach elite nie słysze tak dokładnie gdy podchodzi  jak on gdy tak strzelajo ...  albo mam cicho słuchawki ? ...  who knows?

IP /Nazwa serwera: 31.186.82.184:27691/FFA

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:00 Po zabiciu pierwszego gracza odrazu widze drugiego,więc nie wiem co tu takiego dziwnego.

1:04 Wszedlem na drabine i widziałem typa

2:17 pierwszy kill na słuch drugi troche na czuja w tej dobodówce,może i spalone,ale jak ty to nazywasz skanem w model to pozdro.

3:49 Słychać strzał na górze,więc wychylam dobo,może to nie on akurat tak hałasował z tym kalachem,ale to wystarczylo zebym tak wyszedl.

4:07 wchodząc do dobo można była zauważyć że wystają nogi z dobodówki ,więc nie wiem co tu dziwnego.

5:20 Idealny skanik na kurnik ? Bo tu nie widze nic dziwnego , skan jak skan nie wiem czy ktoś dostał czy nie,Chyba jakbym miał wh to bym zabił jak juz skanowałem a nie zatrzymał się.

7:40 Tak ja w pierwszej akcij,kolega z radia sam nie umiejętnie wychylił i widziałem część jego broni oraz nogi,wystarczy sie przypatrzeć,a co do killa w dobo to nie wiem czy coś tu dziwnego.

11:14 Tutaj sam nie wiem czemu tak wychyliłem , ale jak to nie był bym ja to myślałbym że ktoś jest odpalony.

14:25 Ja w swoich roccatach kave 5.1 słyszałem tego na blisko pochylnia,po czym chciałem przeładować i wybiegł mi radio, a reszta to już obeznanie w mapie, tylko zastanawia mnie to czemu jak mam wh nie mogłem zabić tego na dachu...

 

Chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - nie udzielaj sie w tym temacie 

 

Secundo - to co ty tutaj piszesz to ja nic nie rozumiem, i ma się nijak do tych akcji co ja podałem np

1:00 tutaj chodzi własnie o zabiciu pierwszego wiedziałeś dokładnie że tam siedzi i celownik od razu na niego. banik na VAC z Overwatcha też nie rozumiesz? może czas dorosnąc ? użyc mózgu? :)

1:04 tu nie chodzi o gostka na bs którego rzeczywiście widziałeś ale tego koło laboratorium na którego już przez ścianę mierzyłeś 

​5:20 o jakim skanie na kurnik ty mówisz ? tu chodzi o skana na radiu, strzeliłeś w nie standardowe miejsce i jak wychodziłeś, ciągnąłeś celownikiem po ścianie ...

3:49 Ta akcja jest totalnie spalona nie bałeś się że ktoś tam jeszcze może byc celownikiem IDEALNIE na model na głowę patrzysz nie naturalnie w ściany  i ty śmiesz się jeszcze tłumaczyc, nie chce mi sie wszystkich twoich wypowiedzi komentowac bo są bez sensu 

 

Tertio - a ban na csgo za co ? Overwatch dobra rzecz hmm ?? też pewnie i tam tak ciągnąłeś po modelach za ścianami i overwatch dał ci bana na VAC za dokładnie takie same akcje jakie robiłeś w 1.6 na nuke bo one są totalnie spalone.

 

Quarto - NIE PISZ MI TUTAJ, NIE TWÓJ TEMAT, ŻEGNAM I NIE POZDRAWIAM :)

 

DOWN: Co za spamer -.-

 

Taaa KLIR tak jak ten banik za overwatch za chodzenie celownikiem po ścianach na VAC. Idź i nie wracaj 

--------------------------------------------

 

Polaczekkkkkkkkkk, ja wiem, ale to nie ja ustalałem reguły w tym dziale, temat jest dla mnie i dla UBTeam, dla nikogo innego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja z:

2:17 +

3:45 +/-

05:05 +

06:27 +

07:40 +

11:20 +B

 

Dobre słuchawki i doświadczenie to nie jest wytłumaczenie na wszystko, możesz sie odwołać od decyzji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności