Skocz do zawartości

[Ubteam] Pebble


Pebble

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Pebble
Wiek:11,wiem,że to mało ale jestem ogarnięty :)
Staż gry Counter-Strike: 4 lata z przerwami
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans? : nie obsługiwałem
Ile czasu poświęcasz forum?:2-6 godzin ale zależy od dnia.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?:Tak korzystałem przez pierwszy rok gry w cs, między innymi z wh oraz innych cheatow.W rozpoznawaniu czitów mam dobre/bardzo dobre doświadczenie.Nigdy żadna osoba po moim zbanowaniu za aima/wh nie dostała UB więc to chyba też coś znaczy :).
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:1 warn,kilka banów
Doświadczenie na podobnym stanowisku:niestety nie,ale jest to łatwiejsze od admina.
Informacje o sobie lub uwagi:Mam na imię Jan,interesuje się informatyką oraz grą w cs.Lubie grać w piłkę nożną.Wiem,że mam mały wiek,ale prosiłbym,żebyście nie zwracali na to uwagi

Wymagania:

  • Co najmniej 5 dni spędzonych na forum +
  • Przynajmniej 100 postów napisanych na forum +
  • Konto na forum powyżej 2 miesięcy - (za tydzień będzie)
  • Chęć pomagania innym użytkownikom +
  • Czyste konto (Brak warnów) +
  • Dobra znajomość regulaminów forum +
  • Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +
  • Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna) + (tak jak pisałem jest to łatwiejsze od admina)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na nie - nie przekonałeś mnie swym podaniem , z tego co piszesz to używałeś wspomagaczy , ktòrych ja nietoleruję i się nimi brzydzę. Co prawda amxx nie jest aż tak trudne do obsługi , wystarczy troche pomyśleć i dany będzie nam sukces.

 

Wiek - nie ma nic do rzeczy , no ale gdy chcemy posiadać taką range to też musimy wiedzieć o tym , że odpowiedzialnym trzeba być za swoje czyny , zachowanie jak i chumor ( no bo przecież od niego wszystko się zaczyna )

 

A więc tak , mòwisz że masz duże / bardzo duże doświadczenie w odròżnianiu cheata od czystego gracza - możesz nam to jakoś udowodnić ?

To tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ponieważ z tego co widać to forum martwe, nikogo tu nie ma aby odbanował... trzeba czekać dzien albo nawet pare z czego to jest beka i zenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

 

- Może i jest młody, ale szybko się uczy i już wiele potrafi

- Miły i kulturalny

- Ma duża aktywność na forum

- Według mnie bardzo dobry admin

 

Jestem za tym, by dać mu szanse i przymknąć oko na wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety są wymagania które kategorycznie trzeba spełniać, jesteś stanowczo za młody do takiego czegoś. Może nawet jeśli jesteś bardziej ogarnięty niż niektórzy 14-16L. to nic nie zmienia, admina na próbę można było by Ci dać ale nie tą funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności