Skocz do zawartości

Skarga na mnie + Przeprosiny


foxik

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji takiej ze nie moglem sie wytlumaczyc ze skargi bo temat zostal zbyt wczesnie zamkniety pisze ten post bo chcial bym oficjalnie przeprasic wszystkich gdyz nie znalem do konca regulaminu teraz juz wiem ze musze robic przezrwy miedzy minami moge postawic 2 miny max i ze nie moge strzelac dluzej niz 30 sec .Jeszcze raz przepraszam wszystkich i deklaruje sie ze juz bede przestrzegal regulamin servera .Bardzo podoba mi sie ten server i chcial bym by rozpatrzono moje przeprosiny i zwrocenie provipa .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut przed zrobieniem demka przez Ruskieego, pisałeś mi, że przeczytałeś regulamin i wiesz o co chodzi, aż tutaj po chwili biegasz po mapie i nie robisz przerw.. wiec z czego Ty sie tłumaczysz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo napisane ze przez 30 sec i myslalem ze na 1 zombie bo np grubego zombie mozna strzelac dluzej niz 30 ,wiec myslalem ze chodzi o jednego zombie teraz wiem ze o calokrztalt , z tego sie tlumacze ,jestesmy ludzmi a kazdy uczy sie na bladech ktorych juz na pewno nie popelnie i chcial bym prosic o jeszcze jedna szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby każdy zasługuje na drugą szanse, ale nigdy nie wiadomo jak ktoś z niej skorzysta... Pro Vipy to naprawdę ciężki temat, bo zawsze się znajdzie taki, który próbuje łamać regulamin z korzystania właśnie z tego Pro Vipa gdy nie ma Admina na serwie i to właśnie robi problem dla innych, bo muszą robić demka, screeny, żeby później udowodnić jego wine... no cóż, decyzja należy do wyższych rangą jak to widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bardzo podoba mi sie ten server i chcial bym by rozpatrzono moje przeprosiny i zwrocenie provipa .

 

 

Czytałem Twój temat i powiem, że udało Ci się na początku przekonać mnie do siebie, ale tylko na początku. Czyli wychodzi na to, że jeżeli nie oddadzą Ci pro vipa to nie masz zamiaru tutaj grać tak? Śmieszne, przynajmniej mogłeś nie pisać tego na forum ludzi, że żądasz z powrotem vipa.

 

To działa tak : Jeżeli zaczynasz grę na jakimś serwerze, najlepiej abyś od razu zapoznał się z jego regulaminem, bo nie zawsze wszędzie jest tak samo. 

Jeżeli zaś wchodzisz z niewiedzą, wtedy nie możesz mieć pretensji do nikogo, że poniosłeś słusznie karę, może to będzie dla Ciebie nauczką na następny raz, jeżeli zwrócą go Tobie to wiesz ile tutaj będzie tematów z tytułem "Przepraszam" i w poście na końcu "proszę o zwrot vipa" ? Jak można w ogóle wydać pieniądze na grę i nie znać panujących tam zasad ? To tyle z mojej strony mam nadzieję, że ta sytuacja da Ci coś do zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zostało to wyjaśnione w komentarzach. Przeprosiny nic nie dadzą, zwłaszcza że ruskie nie pisał o tym raz.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności