Skocz do zawartości

Skarga na Adma


Mikaeel

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: >>Mikaeel<<

2.Nick admina/gracza który zawinił: TheGumiS
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: około 11:15
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): ------
6.Opis sytuacji: Grając na de.kabul_32 miałem staty 12:1 po czym gracz o imieniu Kali powiedział adminowi że coś mam oczywiście nic nie miałem. Ten administrator zamist przyjrzeć się dłużej automatycznie dał mi perma. Dostałem już UB lecz mam pytanie jak można wybierać takich adminów którzy nawet nie mają steama i chyba nie widzieli graczy którzy naprawdę potrafią grać. Proszę o porozmawianie z tym admem aby zamiast słuchał ludzi sam obejrzał dokładnie gracza i zadecydował czy go banować czy też nie. Liczę na poprawe tego mankamentu ponieważ jeżeli za dobrą gre mam dostawać bana to niestety ale zrezygnuje z tego serweru. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Patrzyłem na cb dłużej niż sobie zdajesz bo kiedy KaLi pisał "Patrzysz na niego?" to ja na cb patrzyłem.

2. Uznałem ,że masz Czity i mam prawo zrobić Ci ssy jak Cie podejrzewam.

3. Ja robie SSy jak dla mnie osoba bedzie miala 2 podejrzane akcje bo wtedy mi to wystarczy, ale jak sie wacham przyglądam sie jeszcze raz i gdy znow sie ma podejrzana akcje to ja daje SSy.

 

@@ Dokładniej patrzyłem na cb około 4 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno 4 min ;D. Kolego weź mi tutaj takich historii nie opowiadaj ponieważ gdy ten gracz o nicku kaLi napisał" sprawdź go on coś ma" to po 30 sec dostałem perma więc to co ty mówisz mija się z prawdą a po drugie powiedz mi co było podejrzane co wh,aim czy sugerowanie się płakaniem innych graczy chyba nie potrafisz rozpoznać skilla a chetera. No sorry ale ktoś kto nie ma steama nie zna graczy którzy dla ciebie byliby cheeterami. Więc następnym razem jeżeli nie jesteś pewny czy ktoś coś ma to obserwuj go nie twoje 4 min ;D a moje 10min, może wtedy ogarniesz temat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 admin zawsze ma prawo zrobic ssy jak widzi jakas dziwna akcje u gracza, po 2 skad mozesz wiedziec ile cie sprawdzal? to ze dostales bana zaraz po tym jak napisal kali to nie znaczy ze nie byles sprawdzany wczesniej bo chyba nie widzisz tego co ludzie pisza na u@, a po 3 dostales ssy, wstawiles i masz spokoj wiec o co te wielkie krzyki? 

ps - pisanie ze nsy nie znaja dobrych graczy jest naprawde idiotycznym gadaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Po 1 nikt Cie tu nie trzyma na siłę myślę że serwer da sobie bez Ciebie rade.Poza tym Admin podejrzewa gracza o czity patrzy może nawet zobaczyć jedną akcje po czym robić fotki więc nie ogarniam w ogóle tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak admin myśli że jest odpał to robi ss'y i banuje. Jak gracz czysty to ub dostaje i gitara nie ?

Poza tym nie wiesz ile admin cię sprawdzał czy minutę czy pół czy cały miesiąc. 

I po co steam dla adma ? jest przydatny ale jest sporo adminów bez steama i jakoś dają rade :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dla mnie ta skarga nie ma sensu admin może ci dać ss'y  jeżeli cię podejrzewa o czity to że dostałeś żaden problem jak grałeś czysto dostaniesz ub i po sprawie ... Po 2 nie wiesz ile cię admin sprawdzał upewnił się tylko i dostałeś .... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje już państwu czyli na tym serwerze jeżeli ktoś nowy wchodzi i gra dobrze to odrazu ban bo podejrzany. A tak jak jestem czysty to będzie i tak ub tylko nikt nie wspomniał że przez widzimisię admina mam się rejestrować na stronkach wrzucać ss'y i się tłumaczyć czego ja nie zrobiłem.Ja mam ochotę grać w csa a nie co 10 minut prosić o UB.To w takim wypadku proszę zamknąć temat i dziękuje za taki serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie specjalnie obejrzałem hltv i chyba widać kiedy zacząłem Cie sprawdzac.

Dokładniej od jakiejs 3 minuty coś do 7:26 chyba.

Nie bede sie juz rozpisywał ponieważ Koledzy wyżej wymienili wszystko i nie bede już pisał tego samego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin na prawo zbanowac osobę jeśli widzi podejrzane akcje. Ja wgl nie widzę sensu w twojej skardze, napiszesz Prośbę o UB to ci dam UB. 

 

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności