Skocz do zawartości

Siwy aim


Intoksynato

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis Siwy prawdziwy lub podszywka grał na aimie a admin blip nic z tym nie robił tylko dawał bany po 5 minut za to że piszemy o aimie Siwego.Choc pisałem na U@ dał mi bana na 5 min za to ze niby nie pisze na [email protected] nie zrobiłem demka ponieważ zostałem szybko wywalony z serwera.[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Blip ^. [AMXBans] Pozostalo ci 2 minutes and 44 seconds bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : Intoksynato [AMXBans] Powod : ' Czity na u@ ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' [AMXBans] Twoje IP : ' 78.133.202.150 ' [AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli nie miał adma to była to podszywka jeżeli miał to admin traci adma bo nie da się wejść na jego adma tak o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po

1. Pisałeś na say a ostrzegałem kilka razy na y@@

2. Siwy dostał perma. http://amxbans45k-classic.xaa.pl/AMXBANS/ban_list.php?bid=2348

3. -_-, nie wiem czy to podszywka czy nie ale porównaj ip z tego bana i z forum tzn. wiesz z jakiego ip pisze posty

4. Sry że tak późno ale 31 nie byłem na forum bo nie mogłem (przygotowania do sylwestra)

1 byłem ale na kacu i nie widziałem tematu, dziś też byłem kilka razy ale też tematu na zauważyłem dopiero teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczylo wejsc na amxmodmenu, wdusic 2 (bany) i sprawdzic czy pod nickiem Siwy jest gwiazdeczka... Jesli nie to odrazu ban leci za podszywke. i co wy tak rozprawiacie na ten temat. to nie byl siwy i koniec tematu a nie...Bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intoksynato, pierwsze kila cyfr się nie zmienia przy zmiennym ip zmienia się tylko końcówka i nie filozofuj mi to bo nic nie wiesz o amx bans. ip jest ukryte dla zwykłych ludzi a H@ i ludzie upoważnieni mają do tego dostęp.

olez93, i po co ten spam akcja miała miejsce kilka dni temu, ogarze i jak teraz niby to sprawdzisz takim sposobem, a wystarczy porównać ip.

-_-, jak ip jest inne to nie on i po co ta debata, możesz zamknąć bo i tak nikt nic nie zrobi bo nie ma dostępu do forum i amx bans'a więc wszystko należy do ciebie i po co dalszy spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności