Skocz do zawartości

Skarga !


Wyrewolwerowany

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Wyrewolwerowany Rewolwerowiec

2.Nick admina/gracza który zawinił: mouse
3.Admin/Gracz : mouse
4.Data i godzina: 08.04.2014 21:45 ( coś koło tego )
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=64477
6.Opis sytuacji: A więc tak ... pewien gracz o nicku Tiku rzucał monotonnie i regularnie flashe osobom z swojego teamu ,że tak powiem pod morde ;) Pisałem do mousa ,aby go ogarnął lecz nie bo po co nawet nie raczył dać tej osobie kicka przez prawie 10 minut bo przecież to nie on w teamie z nim grał . Ignorował to a następnie ,gdy nerwy mi już puściły ... napisałem dosłownie 2 zdania automatycznie dostałem bana na 30 minut . Po co On w ogóle ma takową range ??? Żeby uprzykżać grę drużynie przeciwnej ,aby tylko On wygrywał ??? Pasowało by się zastanowić conieco nad swoim zachowaniem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak:

 - nie przypominam sobie takiej sytuacji

- nie przedstawiles dowodów(demko/screeny/świadkowie)

- nie dostalem na u@ ani jednego takiego zgloszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest niesłuszna , mouse miał prawo niewidzieć co Ty piszesz na u@ , jeżeli miał na nim spam. A co do bana to świadczy o tym , że potwierdza jego zdanie " nie dostalem na u@ ani

jednego takiego zgloszenia" . Być może nie widział , że piszesz . A może nic nienapisałeś na tym u@?

 

Skarga moim zdaniem jest niesłuszna - brak dowodów , a na słowo ja nie wierzę.

 

Pozdrawiam ,

Haze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maus on nie powinie być adminem ponieważ gdy się piszę do niego na u@ to nawet nie raczy sprawdzić tego ale jak się już przeklnie na kogoś to Ban na 30 minut to jest admin pierwszo sprawdza się sprawę a nie ban .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności