Skocz do zawartości

SOTW - propozycja


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , długo myślałem nad dodaniem do działu grafika nowego poddziału o nazwie : SOTW ( Signature of the week ) , który będzie polegał na rozczygnięcie wojny grafik vs grafik.

 

SOTW polega szczególnie na dobrej zabawie , a szczególnie o podszkolenie się w grafice.

 

Przejdźmy więc do wymagań

» 10 postów na forum

» brak warnów/ostrzeżeń

» prace są autorskie , a w przypadku kopiuj i wklej z google uczestnik konkursu SOTW zostaje zdyskwalifikowany + otrzymuje warna za oszukiwanie administracji.

» w jednym SOTW mogą rywalizować tylko 2 osoby

 

 

Nagrody :

» Jeżeli któryś z uczestnikòw wygra to należą mu się (y) + tytuł użytkownika ( tutaj akurat dowolny ) no i oczywiście mamy satysfakcję z wygranej .

 

Regulamin :

1. Każdy kto chce uczestniczyć w SOTW powinien powiadomić mnie na pw o wzięciu udziału.

2. Tematykę sygnatury wybieram ja

3. Jeżeli jest tylko 1 osoba to sotw jest przeniesiony na inny termin.

4. W sotw może każdy uczestniczyć , którzy zapoznali się z wymaganiami ( niezapoznanie się z wymaganiami zostają nagradzani warnem. )

 

Jeżeli propozycja zostanie przyjęta to prosiłbym o stworzenie w dziale grafika poddział SOTW + jego modernizację .

 

Pozdrawiam ,

Haze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak wojna grafików fajnie by było ;) Haze. ty nie masz jeszcze grafika a ty już chcesz moderować po tym co przeczytałem i  jakby by ten dział został przyjęty to  tak Adanoi by się zajmował bo on tu jest jak ja to powiem "Guru"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adanoi

hmm , to nie ma nic do rzeczy , że forum jest pod serwery cs. Popularne gry takie jak Ikariam , czy Grepolis mają na forum SOTW i są zadowoleni z owej rywalizacji grafik vs grafik.

Powiedz mi - to dlaczego popularne gry tworzą SOTW na forach? Chodzi im szczególnie o dobrą zabawe.

 

//

Zapraszam do udzielania się w tym temacie co sądzicie o tym , tylko proszę nie pisać tego co napisał adanoi bo tutaj chodzi szczególnie o dobrą zabawe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie jest forum graficzne, to jest tylko zawalenie forum gównem czystej postaci. I jeżeli nie ma nic do rzeczy no to ty chyba jesteś trochę idiotą skoro wszystko opierasz na forach Ikarim i jakiś dziadostw. Skoro grafik vs grafik ty nie będzie mógł sę pojedynkować, zresztą to jest moje zdanie i tego nie zmienię.

TY się na pewno tym zajmować nie będziesz ;)

Coś zachowam dla siebie, bo nie chce być nie miły

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś składa prośbę o sygnę czy avek to wtedy mogą graficy między sb rywalizować. Nie ma po co zaśmiecać forum.

 

TO nie jest forum graficzne, to jest tylko zawalenie forum gównem czystej postaci.

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności