Skocz do zawartości

Heh znowu ja ..


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Horo X MagiK


2. Imię: Marek


3. Wiek: 15


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dość dobre(pluginów pisać nie umiem)


5. Mikrofon(Tak/Nie): Raz tak a raz nie (i do tego raczej nie używam bo strasznie mi głos zmienia)


6. Składka (Tak/Nie): Moga zapłacić


7. Link do swojego GT**: Niedawno chyba był reset bo miałem przegranych 30+ godzin http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/top_players/?query=Horo+X+MagiK&Search=Search


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Lubię grać w Cs'a. Jestem pomocny i konsekwentny. Staram się zawsze czytać u@ i sprawdzać oskarżonych o dane przewinienie. To tyle o mnie. Adminem chcę zostać by ogarnąć chaos, który znowu zapanował na serwerze.. Kilku adminów chyba zrezygnowało i dlatego panuje anarchia..


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak STEAM_0:0:64965146


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Sam nie wiem. Zależy czy mam wolne czy muszę pracować.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Robocze popołudniu(Szkoła), Weekendy różnie


12. Staż w grze counter strike 1.6: 8 lat 


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak nawet na tej sieci serwerów i na tym serwerze przez długi czas :]


 


Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. Dziękuję za każde "Tak" i każde uzasadnione "Nie".


 


 


@KoksiQ Powiedz mi gdzie w ocenie amxx jest błąd??? 4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Chyba jednak tobie się przyda nauka czytania ze zrozumieniem. Co do ogarniania czegokolwiek - Nie widziałem żadnej poprawy.


 


 


@JamesOv Dzięki za uwagi - naniosłem poprawki wedle twojego słowa. Co do chaosu - nie zgodzę się. Przedłużanie to najmniejszy problem. Od kilku dni biegają goście z AIMem (co jest dość dziwne na DR), Od groma ludzi skraca pomimo "próśb" innych graczy. Co chwila się ktoś wyzywa, Kultura spada na najniższy poziom. Jeżeli nie zauważyłeś żadnego z wymienionych problemów - lepiej jeszcze raz się przyjrzyj temu co się na serwerze dzieje.


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie.

Zle wypelniony wzor.

Czytanie ze zrozumieniem sie klania.

np. pkt 4 trzeba ocenic 0/10 a nie ma oceny i jest o znajomosci pluginow nie pisaniu.

a co do Chaosu to nie powiedzialbym ze jest tylko po prostu sa wakacje duzo osbo nie ma czasu na duzo godzin przed kompem. Kazdy wchodzi na tyle ile moze i Ogarnia to co jest za sluszne.

 

Pozdrawiam KoksiQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 punkt jest bardzo istotny, a ty go zawaliłeś, po prostu całość podania nie przekonuje człowieka, taki hmm, nieodpowiedni admin, niestety, być może wiek się nie liczy, ale trzeba być wzorem no i po prostu ogarniętą osobą. Druga sprawa jest to sieć serwerów, nie serwerownia... następnie : na tym serwerze żadnego chaosu nie ma prócz tego, że przedłużają rozgrywkę więc... Ode mnie masz nie.

KoksiQ łap i czytaj (on oznacza, że ma DOŚĆ DOBRĄ znajomość ALE nie umie pisać pluginów: 
4. Znajomość Amx (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie (0/10):
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Popraw podanie i zgłoś się za tydzień.Pokaż że ci zależy

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności