Skocz do zawartości

[Podanie] S}{aDoW - Redaktor.


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 19
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: Time Online 7d 23h 45m 4s
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Niestety nie posiadam.. chyba, że można uznać gazetkę szkolną w gimnazjum :D
Dział który najbardziej ci odpowiada: Wywiady, Recenzje Filmów, + nowy dział dotyczący nowinek technologicznych.
Dlaczego akurat Ty?: Nie wiem dlaczego, ale przez wiele użytkowników kategoria: Kącik Redaktorski jest omijana, chciałbym to oczywiście zmienić i zainteresować ich nowymi tematami. Zauważyłem również, że nie wszyscy redaktorzy pragnął przeprowadzać wywiady z innymi graczami, stąd chciałbym podjąć się tego zadania i niektórych z tego obowiązku odciążyć. Bardzo lubię poznawać nowe osoby, charaktery i rozmawiać przez komunikatory internetowe. Na forum bywam codziennie, aż do późnej pory stąd myślę, że nie będzie problemu z moją aktywnością :) W tematach dotyczących serwera / skarg na Admina wolę się w pełni wypowiedzieć. Nie znoszę postów, które mało wnoszą i są pisane na szybko.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Jak wspomniałem wcześniej, chciałbym stworzyć nowy dział, który będzie dotyczył wszelkich nowych urządzeń elektronicznych. Każdy temat będzie służył do zaprezentowania możliwości urządzenia, ukazania przydatności w codziennym życiu oraz porównania go z innymi - podobnymi modelami. Oczywiście wszystko będzie zależeć od omawianego sprzętu. Dodatkowo jakiś czas temu wpadłem na pomysł, by utworzyć oddzielną kategorię, w której będą znajdować się nie recenzje, lecz prezentacje filmów podzielone gatunkami
Wyznaczyłem sobie również cel dokładnego obejrzenia wszystkich filmów z dzieciństwa (są to filmy mniej znane szerszej publiczności lub takie, które uznawane są za miano "legendarnymi"). Byłaby to świetna okazja do zrecenzowania poszczególnych produkcji.
Myślę również by stworzyć parę serii poradników (Pierwsza seria to "Zbrojownia" w której omawiane są poszczególne bronie z gry cs 1.6. Druga natomiast jest prowadzona przez Hajdzika, która zawiera filmy instruktażowe skanowania na mapach, które są obecnie na serwerze FFA).

Wymagania:

    Co najmniej 6 dni spędzonych na froum [8d 14h 12m]
    Przynajmniej 60 postów napisanych na forum [550]
    Konto na forum powyżej miesięca [Rejestracja: 27 Dec 2013]
    Chęć pomagania innym użytkownikom [Jak najbardziej]
    Czyste konto (Brak warnów) [0 punktów ostrzeżeń]
    Dobra znajomość regulaminów forum [Myślę, że tak. Poza tym sam napisałem regulamin dla serwera FFA]
    Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji [Chyba nie jest aż tak źle :D]
    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku [Niestety brak]

Czego oczekujemy od Redaktorów:

    Dużej aktywności w życiu forum [Jest i będzie :)]
    Podstawowa znajomość regulaminów panujących na forum [Jest]
    Wdrażanie różnego rodzaju pomysłów dotyczących forum [Jest i będzie]
    Zobowiązanie się do wypełniania obowiązków Redaktora [będzie]

 

Pozdrawiam Serdecznie :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

Dużo piszę co widać lubi pisać co widać jest ogarnięty co widać myślę że świetnie by się nadawał na pewno recenzję jak i wywiady były by długie i przyjemne do czytania :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę ze warto mu dac szanse wymagania spełnia:)
"Zauważyłem również, że nie wszyscy redaktorzy pragnął przeprowadzać wywiady z innymi graczami" racja racja móglbys przeprowadzac z adminami ffa itd :)byłoby ciekawiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak , rzeczywiście nikt nie odwiedza praktycznie kącika redatorskiego. Myślę , że się nadasz - a no i jak zostaniesz przyjęty w grono Redatorskie to jestem chętny na mały wywiadzik

 

Pozdrawiam ,

Haze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duze Tak. Damian to bardzo inteligentna osoba, która nie zawiedzie na tym stanowisku. Chyba każdy zauważył u Niego duży zasób słownictwa. Spełnia wymagania, ma duzo pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S}{aDoW na Redaktora czemu nie spoko ziomek 

 

-koleżeński i bardzo lubiany

-dobry admin

-pomocny

-najlepszy ziomek jakiego znam :D

 

myślę żeby mu dać szanse na pewno się na nim nie zawiedziecie moje słowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mój głos sie liczy to ode mnie masz TAK

 

Jestes aktywny

Udzielasz sie duzo na forum

kreatywny

Pomocny 

Dobry admin

 

 

Moim zdaniem spełnisz Funkcje Redaktora. Warto dac mu szanse. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności