Skocz do zawartości

Reset


ReNe PSD

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób straci chęci do gry, współgranie z 1000lvl nie jest niemożliwe :P jak ja zaczynałem tu grę też były 1000lvl'e i potrafiłem grać i teraz sam mam prawie 1000. Co prawda te większe mi sie dawały, Ilonez i te sprawy ale da się wbić? Da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem za resetem i zoptymalizowaniem lvl, expa oraz stat. Jak tworzyłem wklejke przesadziłem ze statami co widać(NP daj sobie max grawitacje i latasz i nie da się spaść). Zmniejszyłbym poziom do 1500 odpowiednio do tego także ustawić exp i poprawić moje niedociągnięcia w statach(zmniejszyć przyrost grawitacji by przy maxie była mniej-więcej jak sv_gravity 170). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staty sam mozesz sb rozdac Magik.

 

Kazdy rozpoczynal gre i byly jakies 1000 lvle trzeba po prostu byc kultularnym i milym a moze sie dadza.

 

I tak zeby zdobyc lvl trzeba poswiecic czasu.. Szkoda by bylo ich czasu na reset

 

Pozdrawiam KoksiQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co błagać, skoro macie exp'a za wygraną rundę, ja NIGDY nie błagałem i nikt mi się nie dawał, początek biłem na rundach a później już nie musieli mi się dawać bo dawałem im rady. Ale tak, myślę, że reset by się przydał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności