Skocz do zawartości

Konkurs :) i Glosowanie


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

 Jestem za natalja i ajmi  :wink: 

 

 

 

    I Damian , ale rzadko gra  :smile-big: 

"Mozecie glosowac na najlepszego admina na serwerze.".

Spróbuj się zdecydować i podać tylko jedną osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam świetny kontakt z adminami którzy byli przed wakacjami (niektórzy odeszli.. a szkoda :/ ale są też Ci co zostali ;] ) chciał bym zagłosować na wszystkich z nich ... Nie jestem w stanie wybrać najlepszego admina gdyż przybywam z nimi na codzien (a przynajmniej bardzo często) i każdy jest najlepszy/a na swój sposób ... Bardzo bym prosił aby mój głos dodał punkt wszystkim, których wymienię :) ... Polaczek - za największy staż i doświadczenie (bardzo pozytywna osoba) , Hajdzik - za nieskończone mixy i zakładanie się o vipa na 15 dni gdy gramy w chowanego w cs :D oraz za bycie bardzo dobrym adminem , Natalja - za dawne akcje na ffa i za bardzo aktywne 'adminowanie' , Shadow - za to że jest bardzo dobrym ziomkiem, najlepiej się chowa gdy gramy w chowanego xd , można się pośmiać z nim a przede wszystkim bardzo dobry admin , Gruffi - za to ze również czesto mixujemy, za chowanego xd, bardzo pozytywna osoba i swietny admin , Syska - za dużo mixow (podniosłaś swój poziom znacznie od kąd zaczęliśmy mixowac) fajne rozmowy na ts3 i steam oraz jest bardzo serdeczną osobą i miłą dla graczy , KiToL - również dużo mixow (czekamy ! ;) ) naprawdę spoko ziomek i super admin , Bez spiny luźno - bardzo pozytywna osoba, można się pośmiać (ej chłopaki idą od pocha, no pamiętam to jak by było przed chwilą xd) no i za bycie dobrym adminem , Ajmi - za skilla, który ratował nas nie raz na mixach, bardzo miła osoba i również bardzo dobry admin , no i Damian - za te mixy i mieszańce, śmiechy na ts3 za to ze jest świetną osobą i takim samym adminem ... To chyba tyle ode mnie, przepraszam jeżeli o kimś zapomniałem lub nie wymieniłem bo większości nowych adminów nie znam za dobrze ( jeszcze ;) ) . To chyba tyle ode mnie, pozdrawiam :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie:

 

Natalja wygrala zdecydowanie! Gratuluje! 

Shadow za to ile robi roboty na serwie i forum ma zasluzone 2 miejsce :) Gratuluje

3 miejsce to problem bo mielismy glosy bardzo zblizone do siebie. 

Wiec uznaje ( bo w koncu to zabawa) i wliczajac moj glos (Polaczek za imponujacy staz na naszym FFA) ze Syska, Hajdzik , Polaczek i Ajmi maja 3 miejsce.

Mysle ze konkurs powtorzymy za jakis czas :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności