Skocz do zawartości

[UB]SS z getta


bolu

Rekomendowane odpowiedzi

Mało mnie chyba kto tu pamięta, ale byłem tutaj adminem. Nie gram już w cs'a, czasem okazjonalnie ze znajomymi pynkę na FFA. Admin Shadow (chyba tak brzmi jego nick, odjąłem te pokemońskie znaki) najwyraźniej mało się zna na tym, co robi - ale tutaj nie było raczej zbyt dobrego poziomu adminowania nigdy. Bo chyba nie można nazwać dobrym adminowaniem tego, co robi ten człowiek. Siedzi na spect i banuje połowę serwera. Pisze głupoty na @u i uważa się za lepszego. Taki człowiek obniża jakość serwera. Niemniej, wrzucam SS.

 

Nick: z getta
Link do SSówhttp://speedy.sh/jCHud/SS.rar
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na cs-classic.pl'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:20703719'
[AMXBans] Your IP: '94.254.128.65'
[AMXBans] ===============================================

Serwer:  FFA
Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=65725

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mnie chyba kto tu pamięta, ale byłem tutaj adminem. Nie gram już w cs'a, czasem okazjonalnie ze znajomymi pynkę na FFA.

 

Aktualnych Adminów nie wiele obchodzi to, że kiedyś tutaj byłeś Administratorem i go straciłeś. Nie muszą znać każdego i robić wyjątków dla Twojej łaskawej osoby.

 

 

Admin Shadow (chyba tak brzmi jego nick, odjąłem te pokemońskie znaki) najwyraźniej mało się zna na tym, co robi - ale tutaj nie było raczej zbyt dobrego poziomu adminowania nigdy.

 

Wszelkie uwagi dotyczące nick'ów innych graczy zachowaj dla siebie, bo nikogo nie interesuje Twoja opinia. To samo tyczy się komentowania serwera. Jeżeli posiadasz jakieś zażalenia lub skargi napisz je w odpowiednim dziale. Musiałeś się sugerować Nick'iem skoro w AMXBans jest jasno napisane, kto Cię zbanował?

Jeśli tutaj nigdy nie było dobrego poziomu Adminowania, to dlaczego swojego czasu go nie podwyższyłeś swoją obecnością, skoro tak bardzo afiszujesz się przeszłą rangą?

 

 

Bo chyba nie można nazwać dobrym adminowaniem tego, co robi ten człowiek. Siedzi na spect i banuje połowę serwera. Pisze głupoty na @u i uważa się za lepszego. Taki człowiek obniża jakość serwera.

1. Dobry Administrator kiedy jest na serwerze, najpierw obserwuje graczy właśnie na spect a dopiero później zaczyna grać.

2. Piszę głupoty na @u W takim razie tylko Admin mógłby je zobaczyć. Może chodziło o @? Proszę o jakikolwiek dowód. Jeżeli go nie posiadasz, skończ wymyślać powody swojego niezadowolenia.

3. W jaki sposób czuję się lepszy? Śmiałem się z ciebie? Krytykowałem? Każdego z graczy traktuję tak samo, ponieważ jest człowiekiem - jak My wszyscy.

4. Obniżam jakość serwera? Nie sądzę, by sprawdzanie graczy i wykonywanie im SS w jakikolwiek psuło Jego poziom.

 

 

 

Niemniej, wrzucam SS.

 

Twoja wypowiedź powinna zawierać tylko tą krótką informację dla UBTeaM.

 

 

 

Przepraszam za wypowiedź w tym temacie, ale nie mam zamiaru wysłuchiwać pomiędzy wierszami skarg na mój temat, tak więc wolę Je od razu sprostować.

 

Pozdrawiam.

 

PS:

2h3v5i1.jpg

 

Jeżeli uważasz, że 5Banów w ciągu paru minut z czego 2SS zostały już zgłoszone to banowanie całego serwera, to nie wiem gdzie miałeś Admina.. bo chyba nie na FFA cs-classic.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności