Skocz do zawartości

Legia nie gra dalej awans Celticu


szoguun

Rekomendowane odpowiedzi

Legia nie zagra w następnym meczu LM z powodu wejścia ich zawodnika którego w tym meczu nie miał w ogóle zagrać tu chodzi o Beresyńskim który miał czerwoną kartkę a mimo to został wpuszczony na boisko UEFA postanowiła oddać mecz walkowerem i dyskwalifikować Legię to oznacza że Celtic a nie Legia zagrają dalej. a ja powiem tak DObrze tej głupiej stolicy w Polsce wszystko by zrobili żeby nie spadła moje miasto jak i inne miasta mają w dupie dobrze tym frajerom z L ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DObrze tej głupiej stolicy w Polsce wszystko by zrobili żeby nie spadła moje miasto jak i inne miasta mają w dupie dobrze tym frajerom z L

Powiem ci że tym zdaniem pokazujesz jakim jesteś kibicem. Też nie lubię Legii ale to nasza jedyna drużyna w LM więc każdy powinien jej kibicować. Poza tym jeżeli nie lubisz jakieś klubu to i tak okaż im trochę szacunku a nie piszesz takie głupoty. Skąd możesz wiedzieć że całe "twoje miasto i inne miasta" mają ich w dupie ? Tak jak powiedziałem nie ważne czy gra Lech Legia Ruch czy GKS Bełchatów w LM czy LE to powinno się im kibicować bo to jedyne nasze drużyny na arenie międzyeuropejskiej. Zarząd fakt nie popisał się za bardzo bo nie ma co się oszukiwać dali dupy nie zauważyli że Bereszyński ma czerwoną kartkę :x Jeżeli coś takiego zdarzyłoby się Bayernowi czy innemu dobremu klubowi z Eurpoy to zapłacił by trochę kary i grałby dalej a nie wyrzucenie. Trzymamy w kciuki za Ruch i Legię w Lidze Europejskiej.

 

 

postanowiła oddać mecz walkowerem i dyskwalifikować Legię 

Legia nie została zdyskwalfikowana. Wygrała 4:1 i teraz walkower 3:0. Ogółem 4:4 ale Celtic strzelił 1 bramkę na wyjeździe i dlatego wyszedł dalej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nawet osoba tak aspoleczna i anty-patriota jak ja nie ma takiego zdania o ZADNYM polskim klubie. Jako kibic powinienes szanowac kazdy klub, nie tylko Twojego Zawisze. Osobiscie nie lubie Lecha, ale nie powiem o nich nic zlego. Dlaczego? BO JESTEM KIBICEM. 

 

Arioch mylisz sie w tym przypadku, Nawet, gdyby bylo 7-1 dla Legii w pierwszym meczu, to Celtic by awansowal. To sie liczy jako 2 walkowery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesz to warszwiakowi w twarz młody pajacu?

Obrazajac Warszawe, obrazasz naszych rodaków w tym mnie. Mam nadzieje, ze kiedys wylapiesz w łeb i wyciagniesz odpowiednie wnioski za takie teksty.

Dorosnij chlopcze i nie udzielaj sie publicznie, tak bedzie dla Ciebie najlepiej.

Zenujacy temat, prosze o ukaranie uzytkownika oraz zamkniecie tematu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że tym zdaniem pokazujesz jakim jesteś kibicem. Też nie lubię Legii ale to nasza jedyna drużyna w LM więc każdy powinien jej kibicować. Poza tym jeżeli nie lubisz jakieś klubu to i tak okaż im trochę szacunku a nie piszesz takie głupoty. Skąd możesz wiedzieć że całe "twoje miasto i inne miasta" mają ich w dupie ? Tak jak powiedziałem nie ważne czy gra Lech Legia Ruch czy GKS Bełchatów w LM czy LE to powinno się im kibicować bo to jedyne nasze drużyny na arenie międzyeuropejskiej. Zarząd fakt nie popisał się za bardzo bo nie ma co się oszukiwać dali dupy nie zauważyli że Bereszyński ma czerwoną kartkę :x Jeżeli coś takiego zdarzyłoby się Bayernowi czy innemu dobremu klubowi z Eurpoy to zapłacił by trochę kary i grałby dalej a nie wyrzucenie. Trzymamy w kciuki za Ruch i Legię w Lidze Europejskiej.

 

Legia nie została zdyskwalfikowana. Wygrała 4:1 i teraz walkower 3:0. Ogółem 4:4 ale Celtic strzelił 1 bramkę na wyjeździe i dlatego wyszedł dalej.

 

Bramki nie maja nic do rzeczy w przypadku pucharowego walkowera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że jest w LM jest już tyle LM i nadal marmują wszystkie szanse tak jak reszta naszych klubów i powiedz mi jak mam im w jakimś stopniu kibicować ? teraz Legia miała szansa dalej awansować może nawet do grupy ale wystawienia zawodnika z czerwoną kartką to jest totalne ośmieszenie bo co to za trener który nie wie którego zawodnika może dać a którego nie Berg nie nadaje się na trenera to udowadnia w Legii grał w MU więc raczej zna bardzo dobrze zasady LM jak i LE tak samo kibicuj Polskiej reprezentację dobrzy piłkarze większość piłkarzy grają w najlepszych ligach i najlepszych drużynach i są czołowymi zawodnika swoich klubów i jakie wyniki ? sami widzimy tak samo Polska Liga my nie mam złej ligi a i tak nasza liga jest porównywania do 4 ligi niemieckiej ;) Jakby się to przydazyło to by cała Warszawa się śmiała z nasz tak jak zawsze by gadali cały czas w telewizji że Zawisza dyskwalifikowana hahahah by się bawili bo jak Zawisza wygrywa z Legią jest tak 3:1 dla Zawiszy koniec wiadomośći jak Wygrywa Warszawa to jest Tak piękne 3 bramki strzeliła Legia warszawa przeciwko Zawiszy bla bla bla gadali by trochę i zauważcie że tak jest każdym innym klubem jak i Poznaniowi ja tam nie mam nic do Polskich klubów prócz Legii Warszawy ale i tak czy obok zobaczcie jakie wyniki mamy podczas meczów w Europejskich pucharów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam nie chodzi o kibicowanie reprezentacji naszej tylko o twoje podejście to klubów. W interneci każdy może napisać że ma Legię w dupie i co ? Jak gra polski klub w LM czy LE to mu się kibicuje nawet jeśli się go nie lubi. A polska liga jest jaka jest. Gra w niej hajs. Mało klubów stawia na młodych zawodników. To samo w reprezentacji stawiają na doświadczenie a nie młodość i finezję. Zamiast wnosić coś świeżego do gry my z naszą ligą nie robimy nic. Każdy kto ma propozycję z innego klubu zagranicznego od razu do niego przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że jest w LM jest już tyle LM i nadal marmują wszystkie szanse tak jak reszta naszych klubów i powiedz mi jak mam im w jakimś stopniu kibicować ? teraz Legia miała szansa dalej awansować może nawet do grupy ale wystawienia zawodnika z czerwoną kartką to jest totalne ośmieszenie bo co to za trener który nie wie którego zawodnika może dać a którego nie Berg nie nadaje się na trenera to udowadnia w Legii grał w MU więc raczej zna bardzo dobrze zasady LM jak i LE tak samo kibicuj Polskiej reprezentację dobrzy piłkarze większość piłkarzy grają w najlepszych ligach i najlepszych drużynach i są czołowymi zawodnika swoich klubów i jakie wyniki ? sami widzimy tak samo Polska Liga my nie mam złej ligi a i tak nasza liga jest porównywania do 4 ligi niemieckiej ;) Jakby się to przydazyło to by cała Warszawa się śmiała z nasz tak jak zawsze by gadali cały czas w telewizji że Zawisza dyskwalifikowana hahahah by się bawili bo jak Zawisza wygrywa z Legią jest tak 3:1 dla Zawiszy koniec wiadomośći jak Wygrywa Warszawa to jest Tak piękne 3 bramki strzeliła Legia warszawa przeciwko Zawiszy bla bla bla gadali by trochę i zauważcie że tak jest każdym innym klubem jak i Poznaniowi ja tam nie mam nic do Polskich klubów prócz Legii Warszawy ale i tak czy obok zobaczcie jakie wyniki mamy podczas meczów w Europejskich pucharów ;)

 

Od sprawdzania uprawnien zawodnikow do gry jest kierownik druzyny. O czym my gadamy skoro nie znasz podstaw funkcjonowania klubu?

Wez sie za nauke jezyka Polskiego, bo nic nie zrozumialem z tego belkotu.

 

Przypomne jeszcze moj niedawny post.

 

"Koledzy wyzej, a moze wiecej optymizmu? Mozna za Legia nie przepadac, ale w europejskich pucharach animozje klubowe powinny schodzic na drugi plan.

W przypadku zwyciestw i awansow polskich klubow dostajemy punkty do rankingu dzieki ktorym mozemy miec wiecej przedstawicieli w europie i duze pieniadze, ktore pozwola na rozwoj klubów, transfery, a co za tym idzie podniesie sie atrakcyjnosc ligi."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam nie chodzi o kibicowanie reprezentacji naszej tylko o twoje podejście to klubów. W interneci każdy może napisać że ma Legię w dupie i co ? Jak gra polski klub w LM czy LE to mu się kibicuje nawet jeśli się go nie lubi. A polska liga jest jaka jest. Gra w niej hajs. Mało klubów stawia na młodych zawodników. To samo w reprezentacji stawiają na doświadczenie a nie młodość i finezję. Zamiast wnosić coś świeżego do gry my z naszą ligą nie robimy nic. Każdy kto ma propozycję z innego klubu zagranicznego od razu do niego przechodzi.

 

Co do ligi polskiej masz racje. Jest tylko ladnie opakowana - swietne transmisje, stadiony, cala otoczka.

A poziom jest mierny. Dobrze, ze ruszylo sie cos w kwesti szkolenia, bo kluby przeznaczaja coraz wiecej na swoje akademie, to jest podstawa osiagniecia sukcesu. Mam nadzieje, ze polska liga pojdzie tropem ligi Tureckiej, ktora w latach 90 byla fatalna, a takie kluby jak Beskiktas, Fenerbache, Galatasaray (dzis bardzo dobre, bogate marki) byly chlopcami do bicia na arenie miedzynarodwej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można mieć jakikolwiek optymizm jak i z łatwymi rywalami i przez głupie błędy odpadać i powiedź jak ty optymistycznie patrzeć że od wielu lat nic w polskiej piłce nie idzie i co z tego że kierownik drużyny patrzy na uprawnienia ale Trener chyba wie że jak ktoś ma czerwoną kartę to i tak grać nie może ale go puścił i to wina trenera że puscił jakby darował tą zmianę na te kilka minut Legia była by dalej a tak nic ;).Przynajmniej młodzi Polacy mają szansę gdzieś iść do lepszych drużyn wiem że ostatnio młody piłkarz z Zawiszy przeszedł do Chealsea i strzela bramki i coraz więcej akademii postaje ale co to nam daję dopóki nasza liga stoi jak stoi to CI lepszy młodziaki pójdą zagranice a Ci słaby będą grzać ławę lub grać w drugich pierwszych ligach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Polskiej piłki nożnej.. Czy to mowa o reprezentacji czy ligach. Jak ktoś bardzo ładnie to ujął.. U nas liczą się pieniądze. Jeżeli teraz zaczna szkolić młodzików to mamy szansę za 15 lat utworzyć jakiekolwiek drużyny, bo na razie.. Nie wygląda to wszystko za dobrze.

James nie wypowiadaj się tak o Warszawie bo w niej się wychowałem i mieszkam od dziecka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow tylko zauważ że Warszawa jak i Legia uważa się za jakiś Bogów w Polsce jak i Legia uważają że pokonają wszystkich w lidze Polskiej jak i w Eliminacjach powiedź dlaczego mam ich szanować za to że uważają się za Bogów ? dlatego tak nienawidzę Warszawy bo każde inne miasto mają gdzieś w Polsce taka prawda jest i trzeba to sobie uświadomić zauważcie np w Telewizji jakby powiedźmy Lech by był Dyskwalifikowany to by nie gadali o tym w telewizji cały dzień dlaczego bo to Poznań a nie Warszawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow tylko zauważ że Warszawa jak i Legia uważa się za jakiś Bogów w Polsce jak i Legia uważają że pokonają wszystkich w lidze Polskiej jak i w Eliminacjach powiedź dlaczego mam ich szanować za to że uważają się za Bogów ? dlatego tak nienawidzę Warszawy bo każde inne miasto mają gdzieś w Polsce taka prawda jest i trzeba to sobie uświadomić zauważcie np w Telewizji jakby powiedźmy Lech by był Dyskwalifikowany to by nie gadali o tym w telewizji cały dzień dlaczego bo to Poznań a nie Warszawa. :)

A skad mozesz miec taka pewnosc? Nie pamietasz, jak Lech uwazal sie za niewiadomo kogo po wyeliminowaniu City czy Juve? Kazdy klub po zdobyciu mistrzostwa czuje sie najlepszy i nie mow, ze tylko Legia tak sie zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Legii nie kibicuje ale jako polak i dla naszej polskiej pilki szkoda tak wielkiej pomylki ludzi w legii na takim poziomie.Nie wspomne juz o zachowaniu wladz Celticu ,ktorzy z honorem mogli sie wycofac z dalszej eliminacji ligi mistrzow na rzecz legii.Przepisy ,przepisami ale chyba w sportcie jest wazniejsze fair play a nie jakies przepisy ktorymi Uefa sie zaslania!.Rozumialbym gdyby bereszynski zagral caly mecz ale 3 minuty,Uefa tak sie nie traktuje ducha sportu wstyd.Trzeba pokazac W eliminacjach do Mistrzostw Europy tym szkotą oby ich zmiazdzyli polacy jak Legia ,Celtic. Tak a pro po T.A.G!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wspomne juz o zachowaniu wladz Celticu ,ktorzy z honorem mogli sie wycofac z dalszej eliminacji ligi mistrzow na rzecz legii.

Dziwisz się ?! za wejście do fazy grupowej kluby dostają 30 mln a za ligę europejską 5 mln :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się ?! za wejście do fazy grupowej kluby dostają 30 mln a za ligę europejską 5 mln :) 

Wlasnie sie dziwie , dostac 6:1 we dwoch meczach imiec honor grac dalej jak renomawana firma jaka jest Celtic to dla mnie wstyd, nawet jak wchodza wgre takie pieniadze , w to nie watpisz?, trzeba miec jaja a nie liczyc tylko na pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka jest piłka Legia musi zapłacić za błędy ale Legia też zagrała nie Fair puszczając zawodnika który nie ma w ogóle grać mimo że te 3 minuty ale jednak i Legia nie ma co mówić o Fair Play. Jak sama zagrała nie fair ? Musi zapłacić że błędu Legia a Celtic to wykorzystała a to że Legia mówi że grają nie fair to jest w połowie prawda ale o sobie nie mówią jak dali zawodnika który grać nie miał ? Może to nie dało dużo nie dało Warszawie ale fakt faktem zagrali nie Fair dla mnie to Celtic mógł się rzecz awansu ale za to Legia i Celtic nie mają awansu Celtic by pokazał dobrą stronę a Legia zapłaciła by za swój błąd bo jakby Celtic zrezygnował to Legia awansowała by i to jakby Celtic dostało karę a nie Legia i gdzie sprawiedliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogli sprzedać ? Oni nie są niczym winni jedynie to Legia która nie sprawdziła czy Bereszyński może grać w meczu z Celticem okazało się że nie i trudno UEFA prawdopodobnie będzie tak jak jest teraz czyli  LE czeka na Legię ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FNS pamiętaj że UEFA kontroluję wszystkie mecze i oni wiedzą że jak ktoś gra nie przepisowo to taki klub tak wyłapią nawet nie prawie opcji że ktoś ucieknie od kary :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była taka sytuacja i UEFA ukarała tylko pieniążkami, a teraz za głupie trzy minuty meczu? Nie lubię legi, ale pierwszy zespół od iluś tam lat miał okazję zagrać w Lidze Mistrzów, ale oczywiście nie, bo #łysy_z_uefa woli wypierdzielić drużynę z polski :)))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

haha cos sie nie udalo celticowi dostac do ligi mistrzow jakby ktos nie wiedzial pierwszy mecz z remisowali na wyjezdzie 1:1 z Mariborem a u siebie przegrali 0:1 , oby w lidze europejskiej wylosowali albo trafili na legie bedzie napewno ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności