Skocz do zawartości

Wywiad z Hajdzikiem - Administratorem FFA


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461676328__hajdzik.png

 

 

Dzisiaj gościmy Administratora FFA - Hajdzika

f56pvq.png6sf9ep.png

http://forum.cs-classic.pl/user/7681-hajdzik/

 

 


Witaj, bardzo się cieszę, że zgodziłeś się na udzielenie wywiadu.

 

1. Powiedz Nam, jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

 

 

- Cześć mam na imię Krzysiek skończyłem już 17 lat. Mieszkam w Kochcicach jest to taka mała wieś położona nie daleko Lublińca w województwie śląskim :D

 

 

2. Od zawsze interesowały mnie mniejsze miejscowości. Co możesz o niej napisać, by zaciekawić nią również innych? :P

 

 

- Myślę że małe miejscowości są bardzo ciekawe tak jak moja dlaczego, bo jak tylko zaczynają się wakacje to z ziomkami robimy tak zwane dzikie imprezy na które przychodzi masa ludzi i najlepsze dziewczyny :D jakie są w wsi :D. A przecież wiadomo co na swojskiej śmietanie chowane to najpiękniejsze :D.

 

 

3. Zgadzam się w stu procentach :). Przejdźmy zatem do dziewczyn. Jakie lubisz najbardziej? Czy jest coś, na co szczególnie zwracasz uwagę w trakcie rozmowy?

 

 

- Tak zwracam na jedno jeśli rozmowa toczy się w pozycji siedzącej zawsze patrzę na jej ruch rąk czy tez nóg ogólnie na cale jej ciało no i gdzie trzyma torbę dlaczego? Jeśli trzyma ją na kolanach i zaciska na niej dłonie, to czuje się niepewnie. Skrzyżowane na piersiach ramiona mówią o tym, że powinieneś się odsunąć. przynajmniej ja tak sądzę :

 

 

4. Ciekawe spostrzeżenia! Myślę, że osoby czytające Twoją wypowiedź przy następnej rozmowie z dziewczyną również będą to mieć na uwadze. Czy znalazłeś już swoją drugą połówkę ?

 

 

- Miałem już tą swoją polówkę ale jakoś nam nie wyszło. Ale może za niedługo będzie jakiś związek :)

 

 

5. W takim razie trzymamy wszyscy kciuki by wszystko się udało i przebiegło po Twojej myśli. Powiedz Nam, czym się interesujesz? Przy czym spędzasz najwięcej czasu, oprócz grania w Counter-Strike 1.6 oczywiście :D.

 

 

- Na pewno dużo czasu też spędzam na treningach. Czy też ze znajomymi.

 

 

6. A co trenujesz? Powiedz Nam również ile czasu już byłeś na treningach.

 

 

- Piłkę nożną myślę że gdzieś około 1600h

 

 

7. To znaczy, że już od jakiegoś czasu jesteś zawodnikiem. Na jakiej grasz najczęściej pozycji? Wiążesz przyszłość z karierą piłkarską?

 

 

- Tak gram już dosyć długo, najczęściej gram na pomocy i obronie ale teraz będziemy mieć nowego trenera, więc myślę że da mi szansę zagrać na ataku :). Tak wiążę przyszłość z karierą piłkarską, ale to dopiero za jakiś czas gdy uznam ze jestem gotowy jak na razie muszę jeszcze wiele czasu poświęcać treningom :D.

 

 

8. W takim razie mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości polska reprezentacja dostanie się już na organizowane mistrzostwa z Tobą w roli napastnika.
Aktualnie jesteś w szkole średniej, prawda? Co planujesz zrobić po jej zakończeniu? Studia? AWF czy może coś jeszcze innego?

 

 

- Tak prawda po jej skończeniu będę szukał jakiejś pracy albo tak ja już napisałeś wybiorę się a AWF ale na to mam jeszcze czas żeby pomyśleć co wybrać :).

 

 

9. Od zawsze chciałeś zostać piłkarzem? Jakie było twoje marzenie będąc dzieckiem dotyczące przyszłej pracy?

 

 

- Może nie od zawsze ale już bardzo długi czas myślę o tym, aby zostać zawodowym piłkarzem motywacji dodawał mi mój ojciec który nawet teraz mówi mi że jeśli chce być najlepszy muszę opanować pewien próg czyli umieć podbić piłkę jedna i drugą nogą przynajmniej 300 razy a główką przynajmniej 100 razy przy tym mówiąc, że jeśli tego dokonam to nigdy piłka nie będzie mi uciekać od nogi :). A jeśli chodzi o prace to zawsze chciałem mieć taką jak mój dziadek czyli Rzeźnik lub jak to woli Wędliniarz ogólnie pracy przy produkcji przetworów mięsnych :).

 

 

10. Podobno właśnie największą sztuką jest opanowanie piłki w najbardziej nieprzychylnych dla zawodnika sytuacjach. Widzę, że piłka nożna jest Ci bardzo bliska. Jakie masz zdanie o osobach, które lekko jej reputację niszczą? Tzw. "Kibolach"? Jest to prawda, że niektórzy przychodzą na mecz by walczyć z kibicami przeciwnej drużyny czy jednak to mit stworzony przez władze? Czy przyjście na mecz, jest bezpieczne tak samo, jak miało to miejsce kilkanaście lat temu?

 

 

- Jeśli chodzi o kiboli o to jak się zachowują na meczach to tak, jest to prawda, że niektórzy przychodzą na mecze tylko po to żeby walczyć i oczywiście że to nie jest jakiś wymysł naszych beznadziejnych władz. Sam kilka razy widziałem jak na meczach czy to niższych ligach czy tez wyższych dochodziło do starć kiboli w tych czasach nie można iść ma mecz i czuć się bezpiecznie moim zdaniem. Kiedyś na mecze ligowe chodziło się rodzinami a teraz to strach iść nawet z kumplami.

Myślę gdyby Polskie władze zrobiły tak jak jest teraz w Anglii to by ten problem znikł przynajmniej na stadionach. A dlaczego? gdyż w Anglii jest tak, że jeśli jakiś kibic wbiegnie na stadion czy też tak jak nasi kibole zostaną schwytani przez policje, bo zdewastowali stadion albo walczyli to mają tylko jedna karę i muszą płacić do końca swojego życia - płacić większy podatek.

 

 

11. Ciekawa i z pewnością skuteczna metoda.
Czy lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jaka jest Twoja ulubiona?

 

 

- Średnio lubię czytać książki. "Kamienie na szaniec" :)

 

 

12. Jeżeli nie lubisz książek, to pewnie preferujesz filmy. Powiedz Nam, jakie gatunki są Twoje ulubione oraz który film jest według Ciebie najlepszy?

 

 

- Moje ulubione gatunki to : Sci-fi, Horrory najlepiej ogłada się z dziewczyną :D. Według mnie najlepszy jaki film widziałem to "World War Z"

 

 

13. Często słuchasz muzyki? Jaką preferujesz? Wszyscy posiadają swoją ulubioną piosenkę, powiesz Nam jaka jest Twoja ?

 

 

- Tak codziennie czy to w pracy czy tez w domy najbardziej preferuje Elektro-Hause moja ulubiona piosenka to utwór Martin'a Garrix'a "Animals"

 

 

14. "Animals", to dobry powód by zadać Ci pytanie dotyczące zwierząt. Posiadasz jakieś zwierzątko domowe?

 

 

- Tak, Psa. Bawi się Maja :D

 

 

15. Pozwolisz, że przejdziemy do kategorii: Szybkie Pytania - Szybkie Odpowiedzi. Zaczynamy ?

 

 

- Ok jestem gotowy

 

 

Blondynka czy Brunetka?

 

- Brunetka

 

Samochód czy Motor?

 

- Samochód

 

Praca czy Szkoła?

 

- Praca

 

Piwo czy Wódka?

 

- Piwko

 

I ostatnie: Mix czy FFA?

 

 

- Na FFA mam admina wiec muszę pilnować porządku ale wolę mixy bo tam mam gwarantowaną bekę :D

 

 

16. Rozumiem i szczerze powiedziawszy mam takie samo zdanie.
Przechodzimy już powoli do końca Naszego wywiadu. Powiedz mi, jak wyglądały Twoje początku w cs 1.6. Od razu miałeś steam? Na jakich serwerach najczęściej grałeś? Przed cs-classic?

 

 

- Nie, zaczynałem na tak zwanym NS a grywałem na wielu serwach ale najlepiej gra się na FFA cs-classic

 

 

17. Dlaczego akurat Cs-Classic? Powiedz Nam jak tutaj trafiłeś, co Cię zaciekawiło i dlaczego postanowiłeś zostać?

 

 

- Dlaczego właśnie Cs-classic bo tu jest jedyna i niepowtarzalna atmosfera a jak tu trafiłem sam już nie pamiętam ale tylko jak wbiłem pierwszy raz na FFA to nie chciałem go opuścić.

 

 

18. Jak oceniasz Administrację FFA? Potrzebuje Ona jakichkolwiek zmian na dzień dzisiejszy czy wszystko już zostało wystarczająco

zmienione po ostatnich sytuacjach na forum?

 

 

- Jak oceniam Administracje FFA w skali od 0 do 10 to tak na 2. Nie no żart, oczywiście ze na 10 myślę że nie potrzebuje ona jakichkolwiek zmian.

 

 

19. Czy chciałbyś coś zmienić na forum lub na serwerze?

 

 

Tak na serwie zmienił bym tylko rsy na te które dziś nagrywaliśmy na TS bo są bardzo bekowe.

 

 

20. Co sądzisz o pozostałych serwerach Cs-classic?

 

 

- Co sądzę o pozostałych serwerach, hmm… praktycznie nic, bo grywam tylko na FFA, no czasami wejdę na Only DD2.

 

 

Rozumiem. Z tym pytaniem zakończyliśmy już wywiad. Dziękuję Ci bardzo za znalezienie czasu. Czy pragniesz kogoś pozdrowić?

 

 

Również Dziękuję i tobie za poświecenie mi swojego cennego czasu :D
Oczywiście że chce kogoś pozdrowić więc tak pozdrawiam:

 

Damiana? NL/PL, Natalje, Wiole, Kitola, Karola, Dudka, Polaczka,

Wh-y, Hofmana, Antonia, Mtx, Free, Zoom'a, Rewox'a, Ajmi'ego, James Rodriguez, Syska, Gruffi, Luffy, Bzyku.
No i jeszcze wspaniałego redaktora S}{aDoW'a

I cała resztę graczy i adminów o których zapomniałem.

 

 

Dziękuję za pozdrowienia oraz życzę Ci dalszych sukcesów :)

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności