Skocz do zawartości

Podanie by Magik poprawka


мαgιк

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Magik
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 13
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10. Podstawy
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Nie
7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack....176.143:27015/ Profil GT: http://www.gametracker.com/magik11/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Miałem admina już na tym serwerze lecz go straciłem nie ważne :). Chciałbym jeszcze raz spróbować swoich możliwości,ponieważ na serwerze strasznie ludzie przedłużają kłócą się jak i obrażają. A więc składam panowne podanie.
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: miałem teraz trochę przerwę w grze lecz całymi dniami ;).
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 8-18,22 Weekendy daję tylko sobotę bo w niedziele nie jestem pewny czy będę grał ale pewnie trochę zawsze :). Sobota:8-18,22 Niedziela 11-19,20 Tu się nic nie zmienia 
12. Staż w grze counter strike 1.6: 5-6 lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

 

 

@@edit ja wiem,że wy mi wtedy daliście szansę która straciłem no ale postaram się jeślibym dostał admina nie popełnić już tego błędu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza o amxx 8/10 po czym piszesz, że znasz PODSTAWY???? 8/10 to nie podstawy ...  Nie mam nic do wieku bo sam w tym wieku admina na tym dr miałem.. Ale jedną szansę już dostałeś i ją zmarnowałeś. 

Składka jest obowiązkowa dla graczy bez steam. - Niestety.

 

Niestety muszę dać "nie".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także będę srogi, na ten moment jestem na Nie. W trakcie okresu probnego sciągnąleś więcej skarg niż ja, Ilonez i KoksiQ razem wzięci przez całe adminowanie.
Pkt.8, czemu akurat Ty? Pisanie w tym punkcie, ze straciles tu admina to marna reklama twojej osoby.
Dobra, bede pisal bez Pol.Znakow bo jestem na telefonie.
Kolejne, admina straciles 9dni temu, uwazam, ze to troche za krotko jak na taki wyczyn i powinienes byl dluzej poczekac tym bardziej, ze w ciagu tych 9 dni jak sam napisales miales przerwe od CS, czyli nie grales.
A z takich standardowych to:
steam -
skladka -

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za posty

 

Nie ma sensu ciągnąć tematu. Nie rozumiem tylko 1 odrzucacie podania a na serwerze jest rozpier***. Siom wejdź od czasu na serwerze i zobacz kto łamie regulamin. Jak dla mnie brak zainteresowania się serwerem z strony H@. Pozdrawiam przepraszam za posta. Jeszcze raz dzięki za posty. Proszę o zamknięcie tematu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności