Skocz do zawartości

God Of War II


szoguun

Rekomendowane odpowiedzi

Elo dziś wam opiszę drugą część serii God Of War.Gra wyszła 2007 roku na PS2 a w roku 2009 wraz z pierwszą częścią na PS3 i PSV.Twórcą gry jest SONY.

 

 

god_of_war_2_001.jpg

 

 

 

 

Kratos główny bohater który po zabiciu Aresa stał się Bogiem Wojny ale Bogom to się nie spodobało podczas wojny gdzie Zeus ożywił wielki posąg.Który zniszczył zbroję Spartanina gdzie to Zeus wykorzystał zabijając go ale to mu się nie udało podczas bycia w podziemiach byłego już boga wojny spotkał Gaję i innych tytanów którzy, pomogli mu uciec.Wojownik miał poszukać tunel który, przeniósł by go w czasie do momentu gdy Zeus go zabijał co by mu pomogło w zemście i uwolnić tytanów.

 

 

 

 

 

Gra jest naprawdę świetna sama seria jest po prostu boska tutaj SONY zrobiła kawał dobrej roboty.Co tu dużo mówić zapraszam do zagrania tej pięknej serii :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuhwa albo ja tępy jakiś jestem albo to nie ma sensu :x

 

Kratos główny bohater który po zabiciu Aresa stał się Bogiem Wojny ale Bogom to się nie spodobało podczas wojny gdzie Zeus ożywił wielki posąg.Który zniszczył zbroję Spartanina gdzie to Zeus wykorzystał zabijając go ale to mu się nie udało podczas bycia w podziemiach byłego już boga wojny spotkał Gaję i innych tytanów którzy, pomogli mu uciec.

Te 2 zdania wyrażają więcej niż tysiąc słów xD Jest jedna kropka wstawiona chyba na pałę albo pomylona z przecinkiem xD Ogólnie nic nie można zrozumieć :x

 

 

Wojownik miał poszukać tunel który, przeniósł by go w czasie do momentu gdy Zeus go zabijał co by mu pomogło w zemście i uwolnić tytanów.

pomogło w zemście i uwolnieniu tytanów :x przeniósłby *

 

Mam dziwne wrażanie że albo kopiowałeś jakieś urywki zdań z neta albo pisałeś to po promilach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arioch ma rację James..

musisz po napisaniu przeczytać najpierw swój tekst choćby i parę razy i zastanowić się, czy czytelnik będzie w stanie zrozumieć co miałeś na myśli.

Popracuj nad interpunkcją oraz zastępowaniem wyrazów synonimami.. popełniasz niestety podstawowe błędy, czego wynikiem są negatywne komentarze.

 

Rozumiem Twoje chęci zostania redaktorem, ale nie wiem czy użytkownicy forum zniosą Twoje chaotycznie napisane opisy gier.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności