Skocz do zawartości

Problem ! Luka w regulaminie.


Mucha

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż sprawa przejawia się nastepująco... Domagam się zmiany punktu w regulaminie a dokladnie tego :

 

 

2.1.2 Nemesis nie może kampić, jak i humans nie może kampić. Muszą znajdować się na otwartej przestrzeni (Humans mogą stać na daszkach, podestach i murkach).

 

 

Już wyjaśniam dlaczego, jak widac jest określone w tym punkcie iż ludzie (tu: human) może podczas trybu gry: Nemezis Mod znajdowac się na daszku, podescie , murku itd. W czym problem ? Problem twki w tym iz nie zawsze gracz (tu: osoboa majaca przywilej grania Nemezisem) moze tam wskoczyc, ponieważ zostaje ona wten czas ostrzeliwana z kazdej strony co sprawia, że gracz/e stający na roznego rodzaju platformach są praktycznie trudnym celem dla Nemezisa. Wiem to stąd, iż często obserwowałem wlasnie osobe ktora grala Nemkiem i kiedy tylko widziala ze ktos stoi na podwyrzszeniu to odbiegała co idzie za tym rezygnowała z fragów. Hmm? no dobrze moze sie zdazy ze jedna, dwie osoby stoja na podescie czy podobnej platformie,rozumiem, lecz popatrzmy na to z drugiej strony. Jezeli tak zalozmy kazdy stanie na daszku,podescie, skrzynkach czy murku co wtedy zrobi Nemezis? jak wejdzie ? skoro bedzie ostrzeliwany z góry przez grupę ludzi? Domagam się zmiany regulaminu a dokładnie wyrzej wymienionego punktu na nastepujacy :

 

2.1.2 Nemesis nie może kampić, jak i humans nie może kampić. Muszą znajdować się na otwartej przestrzeni.

 

Mam nadzieje, że to ulegnie zmianie. :)

 

Pozdrawiam Mucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ale celem ludzi jest atakowanie nemka wiec nie będą stać jak słupy i na niego czekać.. jeśli ludzie kampia to nemek idzie w inne miejsce co Za Tym idzie ludzie Za nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i celem jest atakowanie ale coraz czesciej jest tak ze to nemek musi biegac i szukac ludzi po mapce a to jest wkurzajace -.- ale dobra kazdy ma swoje zdanie :) Ja po prostu jestem za tym aby ludzie znajdowali sie na powierzchni plaskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zauważmy, że na przykład taka ja kupię sobie bazooke i nie chcę jej przez nemka stracić ;). Stąd te podwyższenia.

 

@ no przecież mówię, żeby nic nie zmieniać c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka inka nie kupuje bazooki, jak i każdy inny gracz. Więc nie wiem po co wgl to zmieniać. i tak szczerze za miast zajmować się takimi głupotami. Zajmijmy się bardziej pożytecznymi sprawami -.- Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności