Skocz do zawartości

Ankiety dotyczące zmiany mapy na serwerze FFA


ShaD

Ankieta 12.08.2014r. Dotycząca map na FFA.  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Której mapy ma nie być na serwerze FFA?

  2. 2. Co mamy zrobić z Tą mapą?

  3. 3. Jeżeli zamieniamy, to na jaką?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w propozycjach serwera znów rozpoczęła się dyskusja dotycząca zmiany map.

Postanowiłem stworzyć trzy ankiety, które jasno sprecyzują czego oczekujemy od serwera i która z map Nam się nie podoba w aktualnym dostępnym cyklu.

 

W przypadku wybraniu zamiany w drugiej ankiecie, prosiłbym o wybranie również mapy, która ma być zamiast niej.

 

Wszelkie inne propozycje czy uwagi dotyczące zamiany map proszę kierować na razie w tym temacie.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym po przemyśleniach nie usuwał żadnej mapy. West jest słaby, ale, co dziwne, ludzie go lubią i na nim grają. Cbble myślę, że przetrwało próbę; nowi poznali mapę i nie jest źle. Traina w żadnym wypadku nie wywalać :P

 

de_mirage dobra mapa, ale obawiam się, że ludzie nie będą znać

de_cpl_mill nie wiem dlaczego zostało usunięte, ludzie grali

de_aztec dla mnie słaba, przy dobrej grze ct tt nie maja szans wyjść z bramy

de_prodigy można spróbować, ale pewnie byłaby masa kampienia wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_mirage juz była. Czy cos sie zmieniło? wątpie. Po drugie gdy wejdzie za dużo osob do gry, niż mapa może pomścić gracze umierają na samym początku. Ale de_mirage jest najlepszą propozycja z tych map...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artem "de_mirage dobra mapa, ale obawiam się, że ludzie nie będą znać" masz racje ale jak myslisz czemu oni jej nie znaja?graja tylko west,dd2 nuke inferno itd,a nowymi mapami sie nie intereseują.Myslisz ze ja i inni gracze tą  mapke znali  za pierwszym razem?po to jest mapa nowa zeby sie nauczyć grac na niej takie moje zdanie,jak ciagle bedziemy wysłuchwiac "nie znam mapy nie dodawajcie jej"to moze nic nie zmieniajmy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam awp_ruins [czy jakoś tak.]

Mowa by dodać ją do małych map? Jeżeli była to propozycja do ogólnego cyklu, to całkowicie nie przemyślana i nieudana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną mapą, której jeszcze nie było na serwerze to de_prodigy.

Wiem o tym Polaczek, dlatego ją również dałem do ankiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zamianą Cbble że względu na to że dużo osób na nią marudzi. Chciałem zagłosować na westa ale by płakali. Najlepiej było by zamienić ale na co ? Na Cpl_Mill lubię tą mapę i ludzie ją polubią. Mirage odpada że względu że ludzie nie będą grać bo nie znają mapy i jej nie lubią. Aztec ludzie by marudzili w jednym teamie że wyjść lub nie mogą z respa wyjść. Prodigy sam słabo znam mapę ponieważ prawie żaden serwer go nie ma. Jest dużo miejsc gdzie gracze by się pogubili. Dużo by kampiło bo najlepiej a dust2002 jest fajną mapą do rashu dla CT ;). Dlatego postawię na cpl_mill bo wszyscy ogarną mapę bo jest łatwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 "Mirage odpada że względu że ludzie nie będą grać bo nie znają mapy i jej nie lubią"piszecie tak ciągle to niech kurde na tej mapie zagraja i się zobaczy !dajmy ta mape na   sprobunek i będzie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James, de_cpl_mill był i ludziom się nie podobał, mirage zbyt długo się ściągał i ludzie nie znali mapy. De_prodigy nie było, a na aztecu ludzi było tak samo jak teraz na westwoodzie, tzn. czyli byli zwolennicy i przeciwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcio, pytanie ile to potrwa zanim gracze raz nabiorą chęci na naukę mapy, dwa jej się nauczą. Nie wiem czy Damian chcę, żeby grało 10 osób na serwie w czasie mirage. CS ma już sporo lat, nie ma tylu nowych graczy. Założyłbym się raczej, że ubywa niż przybywa. Ci co do tej pory się nie nauczyli już się nie nauczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcio, pytanie ile to potrwa zanim gracze raz nabiorą chęci na naukę mapy, dwa jej się nauczą. Nie wiem czy Damian chcę, żeby grało 10 osób na serwie w czasie mirage. CS ma już sporo lat, nie ma tylu nowych graczy. Założyłbym się raczej, że ubywa niż przybywa. Ci co do tej pory się nie nauczyli już się nie nauczą ;)

W takim razie najlepiej byłoby dać dd2/inferno/nuke, ponieważ niektórzy aktualni gracze, którzy mają po 14 czy 15 lat nie mają czasu na naukę nowych map............

bez sensu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko te? Jest wiele znanych map, mirage w mojej opinii do nich nie należy.

Ale tak, ludziom już się nie chce uczyć nowych map w grze, która umiera i faktem jest, co mnie również nie cieszy, że najwięcej byłoby osób gdyby dać właśnie taki mapcykl jak podałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta to ankieta. Chcialem zobaczyc jak gracze widza zmiane. Czy jest juz potrzebna czy jaeszcze nie.

Mirage to mapa ktora wymaga "uwagi" . byla juz na serwerze i srednio byla przyjeta. Ale z drugiej strony , rozumiem tych ktorzy chca zmian, wiec trzeba bedzie to ja zrobimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie westwood odpada zdecydowanie. Mapa, która może ja zastąpić to zdecydowanie Mirage. To ze sie ściąga długo nie jest jakimś wielkim problemem bo ściąga sie ją tylko raz. Gadacie głupoty, że nie bo ludzie jej nie znają ... A co to za problem? 20 minut gry i znaja nape na wylot. Dla mnie powinny byc tylko eslowe mapki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie , jezeli maja byc tylko eslowe mapy zmienil bym nazwe serwera na "esl map". moim zdaniem gracze powinni sie wypowiedziec jakie by chcieli maly by byly wgrane na serwer bo to chyba nic nie kosztuje a zajmuje tylko chwile czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie , jezeli maja byc tylko eslowe mapy zmienil bym nazwe serwera na "esl map". moim zdaniem gracze powinni sie wypowiedziec jakie by chcieli maly by byly wgrane na serwer bo to chyba nic nie kosztuje a zajmuje tylko chwile czasu :)

a do czego służą propozycje dotyczące serwera, po co powstały tematy odnośnie zmian oraz ta ankieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ktoś napisał że mirage już była i się nie sprawdziła... tuscan też już był ludzie płakali że "mapa zła zmień to proszę" itp. ale wróciła i gracze grają, już tyle lamentów nie ma :)

2.Ludzie nie znają Mirage, no fakt bo nie grali pewnie nigdy!!!!! i pora się nauczyć.

3.Każdy zaczynał grę i się uczył map na pamięć jak nie będą wiedzieli gdzie jest BS to jest chyba plugin który na radarze pokazuje gdzie się takowy znajduje.

4.Ja za Mirage będę zawsze i wszędzie :D

5. tak macie racje grajcie ciągle mapy takie jak dd2,inf,nuke i nie uczcie się innych za Chiny ludowe bo po co znać inne lepiej wałkować stare mapy do zas... śmierci

Oto słowo moję. Pozdrawia Gruffi wszystkich aktywnych forumowiczów.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności